Treść opublikowana przez pepik
-
Piłka nożna
za***iście u was tam to tylko blondynów biorą do juniorków? same blondasy
-
Dziś na forum zarejestrował się 70'cio tysięczny user :)
A na ch*** to komu?I tak jesteśmy the best Dokładnie
-
Liga TYPERÓW -zapraszamy do zabawy-
ZESTAW #1/07 26 lipiec kwalifikacje LM Liteks Łowecz - Wisła Kraków 0-0(1-2) - 0pkt Dynamo Kijów - Rubin Kazan 1-0(0-2) - 0pkt 27 lipiec kwalifikacje LM Benfica Lizbona - Trabzonspor 1-1(2-0) - 0pkt 28 lipiec kwalifikacje LE Śląsk Wrocław - Lokomotiv Sofia 2-1(0-0) - 0pkt Gaziantepspor - Legia Warszawa 2-1(0-1) - 0pkt 29 lipiec Ekstraklasa ŁKS Lódź - Lech Poznań 1-3(0-5) - 1pkt 30 lipiec Ekstraklasa Cracovia Kraków - Korona Kielce 1-0(1-2) - 0pkt Ruch Chorzów - GKS Bełchatów 2-1(2-1) - 3pkt + 3 pkt bonus Widzew Łódź - Wisła Kraków 0-0(1-1) - 2pkt 31 lipiec Ekstraklasa Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze 2-1(1-1) - 0pkt Legia Warszawa - Zagłębie Lubin 1-0(przelożony mecz) - 0pkt Turkish Super Cup Fenerbahce - Besiktas JK 2-0(przełożony mecz) - 0pkt 1 sierpień Ekstraklasa Podbeskidzie Bielsko Biała - Jagiellonia Białystok 1-1(2-2) - 2pkt razem=11pkt
-
Oceńcie zdjecie
Piąteczka
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Dlatego usterki centralnego zamka zawsze zaczyna się diagnozować od pompki
-
[ALL B6] Paruje szybka...
Filtr wymieniony w zeszłym roku...a dywaniki suche... Pytałem bo to najczęstsze powody parowania szyb, może już czas znowu zmienić filtr? u mnie pomogło
-
[ALL B6] Paruje szybka...
Kiedy wymieniałeś filtr kabinowy? Sprawdz czy nie masz wilgotnych dywaników
-
[ALL B5] Propozycja na odmłodzenie mojej audi ,czekam na dobre propozycje
Ja bym proponował w zestawie z felami, kupić słownik języka polskiego. może się spotkajcie i wytłumacz chłopakowi jak dodać zdjęcia na forum
-
[B5 1Z] projekt złomek ;]
za***ista
-
[ALL] odmowa przyjecia mandatu
Jeżeli odmówiłeś przyjęcia mandatu to w pierwszej kolejności dostaniesz wezwanie na komisariat w sprawie złożenia wyjaśnień, wtedy też będziesz mógł jednak zmienić decyzję i przyjąć mandat, więc zastanów się czy dobrze zrobiłeś że go nie przyjąłeś i czy wygrasz sprawę. Sprawa odbędzie się w najbliższym dla Ciebie sądzie grodzkim.
-
Uwaga oszust na forum "karex''.
Znalazł się ktoś jeszcze :?: Jak kupowałeś, przez PW :?: tak kupowłem przez pw gosc wydawał się kumaty wyglądało na to ze handluje już troche czescmi jednak okazalo sie inaczej do samego konca upewnial mnie ze ma te lampy i ze na pewno je wysle ze w gre nie wchodzi zadne oszustwo nr tel nawet podal ktory teraz niestety jest wyłączony:) Jak można się tak zeszmacić dla 200 zł
-
[ALL B5] Pukanie przy podjazdach
Jarko: ten objaw moze być skutkiem krzywych tarcz. Do przetoczenia albo wymiany. Natomiast mi tez puka z lewej strony po drodze gruntowej albo przed światłami gdzie sa wygniecione po ciężarowkami dołki. (dlatego trafiłem na ten topic)Na równym absolutnie nic. nawet wielka dziura - cisza. Mi też magik powiedział- maglownica. Owszem przy kreceniu slychac delikatne stukanie ale jak po gruncie jade to dopiero łomot. Rok temu było podobnie - przy kreceniu kierownica i przy jezdzie stukanie myslalem ze magiel, a okazal sie to górny tylny lewy wahacz. Wymienione mam w sumie juz wszystkie i teraz nie wim co i jade jutro do innego magika. Pozdro[br]Dopisany: 21 Lipiec 2011, 19:29_________________________________________________No więc byłem u drugiego magika i już nic nie stuka. Najpierw się przyjechal i stwierdził zę rzeczywiście stuka na gruntowej drodze ale nie wyczuwa tych drgan na kierownicy więc wykluczyl magiel. Ale po podniesieniu auta i odkreceniu koła stwierdzono że rzeczywiście puka w maglu ale tak jakby nie było coś dokręcone. Śrubę regulacyjną najpierw odpuścil potem dokrecil stuknął młotkiem w drążek i przestało. Stwierdził że przez wode i rdze sprężyna w maglu się zacięła i nie wybierała luzu. Więc popsikano jakimś syfem nałożono smar do środka i zmieniono opaski zaciskowe na osłonie drążka (od lewej). Pożniej się przejechałem - było znacznie liepiej ale z rzadka stuknęło więc znow podniesli auto troszke dokręcili śrubę regulacyjną (ale nie za mocno) no i jest kurdę cisza. Magik również stwierdził że nie ma co regenerowac magla jak nie leje olej. Pozdrawiam i życzę wszystkim ciszy od strony zawiasu. Kolego zazdroszczę mechanika znając mechaników z mojej okolicy to napewno na to by nie wpadli i po wymienieniu połowy auta dalej by stukało
-
Piłka nożna
Nawet gdyby to było możliwe i jakby ich los połączył to o żadnej grupie by nie było mowy. To jest dopiero III runda kwalifikacji. Potem jest IV i gdy tu się wygra, to wchodzi się do rozgrywek grupowych. O f*ck zapędziłem się skoro jest tak jak mówisz to raczej czarno widzę puchary dla polskich drużyn na wiosnę
-
Piłka nożna
No to jest dobrze szanse dla Śląska są realne a Legii będzie bardzo ciężko szczególnie na wyjezdzie Szkoda, że nie trafili na siebie Legia i Śląsk ( wiem że takiej możliwości nie było) wtedy mielibyśmy napewno jedną drużynę w fazie grupowej LE [br]Dopisany: 22 Lipiec 2011, 13:44_________________________________________________
-
Piłka nożna
A Śląsk na kogo trafił?
-
Piłka nożna
Grają fajnie "do przodu" ale obrona to rzeczywiście popełnia szkolne błędy Trzeba mieć nadzieję że będzie lepiej wkońcu to początek sezonu
-
Piłka nożna
Mnie się to akurat nie podoba... Zero klepki, pojedynków 1 na 1, ładnych składnych akcji... Dużo niedokładności, kopaniny i głupich strat... W Śląsku podoba mi się jak gra Elsner, bardzo słaby jest Spahić, Voskamp bez rewelacji, Mila bardzo dużo walczy, dobra zmiana Soboty... Zmiana w pierwszej połowie to rozumiem przyznanie się Leńczyka do złej taktyki Czemu nie grał Kaźmierczak :?: Kazmierczak jest kontuzjowany, a taktyka rzeczywiście do bani, liczy się awans kolejnej polskiej drużyny :gwizdanie:
-
[B5 AFN] Pukanie z lewej strony
Kolego to raczej nie amorki, tutaj masz podobną dyskusję http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=213422.msg2529581#msg2529581
-
[B5 ADR] Audi b5 ADR Brak biegu wstecznego pilne! Automat
Kolego gdzie ten synchronizator się znajduje? czy trzeba wyciągać skrzynię? Jest kilka wątków na forum jeżeli chodzi o brak biegu, albo zablokowaniu skrzyni na 1-szym biegu, wtedy jest mowa o synchronizatorach, że padają, one znajdują się w skrzyni i niestety nie zaleca sie ich wymiany tylko całą skrzynię. Może u Ciebie problemem jest coś innego bo tak jak mówię znam temat tylko z forum.
-
[B5 ADR] Audi b5 ADR Brak biegu wstecznego pilne! Automat
Podejrzewam, że synchronizator padł a przygoda z domkiem to zbieg okoliczności.
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
Dobrze, że poprawiłeś ten watek i foty wkońcu widać Ładny avancik a avusy to mi się tez marzą
-
[B5 AHL] Projekt poliftowy prezedlift.
Nie widać zdjęć i zle się to czyta
-
Piłka nożna
Polsat Sport
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Niestety tego nie potwierdzę napisałem tylko co ja wymieniłem i co u mnie było problemem jeśli chodzi o centralny i oświetlenie wnętrza.
-
[B5 ADP] Centralny zamek strzela fochy
Tak z przodu trzeba wyjmować zamek, a z tyłu to jest to: Wymieniłem ten stycznik co jest pod tą gumową osłoną i wszystko wróciło do normy, a oświetlenie wcześniej też szwankowało no i centralny nie działał bo wiadomo że "widział" że drzwi są ciągle otwarte U mnie było widać, że ten stycznik jest połamany