Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pepik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pepik

  1. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie widzę rewanżu zbyt kolorowo Nie stracili bramki u siebie a jedną strzelili, martwi to że ponad połowę meczu grali w przewadze jednego zawodnika i tylko jedną bramkę strzelili ;(
  2. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    80 min Franek łowca bramek i 1-0 dla Jagi
  3. uważasz że mi się to podoba ja mam inny pomysł na auto i raczej pozbywam się chromu z mojego auta
  4. Widzę że masz pomysł na auto i nie boisz się krytyki
  5. Kolego boczne-tylne to możesz nawet farbą zamalować ale boczne - przednie muszą mieć 70% widoczności a oryginalnie masz o 10-15% zciemnione więc każda folia i przy kontroli dowód leci, jak chcesz to możesz wszystkie boczne ściemniać ale pamiętaj że to nielegalne w naszym "pięknym" kraju
  6. Kolego pit77 widzę że logujesz się na forum wiec nie będę zakładał nowego tematu, napisz jak rozwiązałeś problem, co było uszkodzone? Mam ten sam problem tylko że lusterko od strony kierowcy nie chce się składać
  7. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    pójdzie do Barcy albo zostanie w Arsenalu
  8. Ładnie się prezentuje ale te lampy rzeczywiście nie pasują kwestia gustu oczywiście jeśli Tobie się podoba to ok Do malowania felg nie ściągałeś opon? Ramka spoko, też mam w czarnym macie
  9. Ewentualnie wentlem spierdziela
  10. szybko Ci ucieka, w ojca punciaku powoli schodziło tak po tygodniu był kapeć, może jednak ta felga jest krzywa? albo masz małą dziurkę w oponie?
  11. Mój ojciec jezdzi puntem i tak właśnie zrobił, zmieniał opony na letnie i chyba za mało mu posmarowali, zeszło mu raz pojechał do wulkanizacji, zeszło mu drugi raz założył dętkę i ma spokój
  12. Może by tak dętkę założyć
  13. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    taki Smolarek to wie, że jest słaby i może dlatego Dziwię się Sobiechowi, niźle się chłopak zapowiada, ale pęd na kasę chyba większy.... Dokładnie Smolarek przekonał się że jednak Ekstraklasa to też dla niego za wysoki poziom a Sobiech? Hmm młody chłopak i myślę że tutaj "sodówka" już zaczęła działać
  14. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ... zawsze gwiazdorzył...nie lubie takich typków dobrze Mu tak.....słabo gra poza tym No tak a jak go przymierzali do Ekstraklasy to dziwił się że nikt mu nie chce dać zarobków takich jak oczekiwał a nie jest wart nawet połowy tego co dostaje :gwizdanie:
  15. pepik odpowiedział(a) na jarko temat w Lifestyle i Hydepark
    Nie zgodził się na zamrożenie premii i aut do młodej ...
  16. Tylko współczuć bratu, bardzo nieprzyjemna sytuacja, dobrze że nie jechał za szybko Jeśli chodzi o odszkodowanie to nie miałem z tym doświadczeń ale na zdrowy rozum musiałby domagać się tego odszkodowania z ubezpieczenia osoby która niestety zginęła w tym wypadku, można dowiedzieć się może ta osoba miała ubezpieczenie OC osobiste, są takie ubezpieczenia, działa to podobnie jak na samochód tylko jest to od osoby prywatnej tzw. prywatne OC.
  17. Dla Ciebie to jest śmieszne? No to lipa i co będziesz malował całe auto?
  18. Bardzo ładne auto wygląda na zadbany egzemplarz :gwizdanie: Co do szyb to oczywiście przyciemniaj boczne i tylną obowiązkowo, pamiętaj że bocznych-przednich nie można w Polsce przyciemniać i za to leci dowód. Bezawaryjnej jazdy
  19. Rozumiem, że powyższe oznaczenia będą też pasowały do mojego avanta z 97 r.?
  20. teraz mogę się zabierać za podłączenie
  21. Super kolego, dzięki za foto o to mi chodziło, pamiętasz może czy numeracja pinów na kostce zgadzała się z opisem w tym wątku?
  22. Ładne ale cena dużo wyższa od proponowanych poprzednio :gwizdanie:
  23. Moje pytanie jest skierowane do osób, które montowały wyświetlacz i wiedzą czy te kolory przewodów się zgadzają Jestem kompletnym laikiem i na elektryce nie znam się wogóle więc zanim się za to wezmę chcę mieć pewność że dam radę zrobic to sam. Mówisz kolejność pinów? Autor wątku pisze że piny są fabrycznie inaczej ponumerowane...
  24. Tu masz linka z tej firmy, ja zamawiałem z tej aukcji i bardzo fajne ringi; http://allegro.pl/alu-ramki-na-zegary-do-vw-i-audi-prezent-i1654863670.html Końcówki w bardzo przystępnej cenie, polecane na forum: http://allegro.pl/koncowka-wydechu-tlumika-kwasowka-promocja-i1646917365.html
  25. To wiem tylko czy w kostce, którą dostałem razem z wyświetlaczem kolor tych kabelków będzie taki sam np. zasilanie to trzeba się wpiąć w przewód czarno-czerwony z niebieskiej kostki licznika więc w mojej oryginalnej kostce wyświetlacza także będzie to przewód czarno-czerwony?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.