Treść opublikowana przez cobradd
-
[B5 ARG] przerwa przy gwałtownym dodaniu gazu
jeszcze przewody WN ci zostały jako jeden z potencjalnych sprawców
-
[B6 AWX] Proszę o analize błedów
01561 tutaj http://wiki.ross-tech.com/index.php/01561 01366 tutaj http://wiki.ross-tech.com/index.php/01366 są tam potencjalne przyczyny i rozwiązania więc powinno pomóc
-
[ALL B5] Podstawowe parametry silnka 1.8 125KM badane VAG
na wszystkie pytania znajdziesz odpowiedź uzywając Co do 5 to podpowiem, 1.8 ADR 125 KM ma zarówno pasek jak i łańcuszek
-
[ALL B5] Bardzo prosze o wytłumaczenie błędów
opisy po polsku lub też linki do opisow znajdziesz na forum natomiast co oznaczają błedy to najlepiej tlumaczy ta stronka http://wiki.ross-tech.com/index.php/65535 + ewentualnie tlumacz http://translate.google.com lub http://poltran.com 1087 juz ci ktoś wytlumaczył w dziale silniki benzynowe
-
[B5 AFB] Głośniki Nokia-jak podłączyć?
nie odsyłał bym cie do szukaczki gdybym nie był pewien, że to już było. Proszę oto opis kostki przy głośniku http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_tylne_pioneer-t63843.0.html Cały zabawa z szukaczką polega na tym żeby zadać jej odpowiednie pytanie.
-
[B5 AFB] Głośniki Nokia-jak podłączyć?
:szukaj: :szukaj: :szukaj: mam nadzieje że pomogłem
-
Powrót zimy
mojej prawie spod sniegu nie widać jak tak dalej ładnie będzie sypało to w weekend na narty :>
-
Wybuch samochodu w garażu
ty to nazywasz oszczedzaniem a ja eliminowaniem zbędnych wydatków, zaoszczedzone pieniądze przepijałem w barze a auto jak jeździło tak jeżdzi a jak znajdziesz u mnie korek na zderzaku to ci oddam moje auto za darmo w USA też byli zagorzali zwolennicy paliwożernych silników teraz im troche d..e ścisnelo to się przesiadają na diesele i inne ekonomiczne wynalazki - ten się śmieje kto się śmieje ostatni
-
[B5 AEB] Przy >150 km/h zaczął przerywać, a wcześniej nawet przy 190 było ok
a coś ty stróż prawa, że cię to tak interesuje
-
Wybuch samochodu w garażu
zacznij robic miesięcznie 3-4 tyś km lub więcej to wtedy szybko zrozumiesz
-
[ALL B6] Nie grają tylne głośniki
nie wiem co tam masz za sprzet ale sprawdz pod lewym tylnym głośnikiem
-
[B5 ADP] Traci obroty i gaśnie
piszczy kiedy zapala się jedna z ostrzegawczych kontrolek, cisnienie oleju, rezerwa itd Jezeli piszczy po przekręceniu stacyjki to znaczy że świeci sie cos co nie powinno
-
Subwoofer Nokia podłączenie
jeśli to są kable od uciętej kostki miniISO to może ten wątek cos pomoże http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_glosniki_tylne_pioneer-t63843.0.html
-
[ALL B6] Nie grają tylne głośniki
sprawdź czy ci zasialnie do wzmacniacza dochodzi I staraj sie uzywać przecinków bo miejscami ciężko zrozumiec o co chodzi
-
[B5 ADP] Traci obroty i gaśnie
Może byc problem z przepustnicą, podobne objawy. Również awaria immobilaizera "ucisza" silnik zaraz po odpaleniu. W obu tych przypadkach VAG by coś pokazał, jak masz mozliwośc to podepnij.
-
[ALL B5] radioodtwarzacz mp3 a dvd
google to mój przyjaciel
-
Wybuch samochodu w garażu
użytkownicy traktorów się odezwali Wielu ludzi jedzie do gazownika dopiero jak auto stanie a wczesniej to po kilka lat bez żadnego przeglądu, praktyka nagminna zwłaszcza właśnie w starszych samochodach gdzie szkoda juz pieniedzy na "grata" a potem takie skutki.
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
maskownice ścigają się razem z półką
-
[ALL B5] radioodtwarzacz mp3 a dvd
a instrukcji do radia to nie dostałeś? opis radia też można znaleźć na google czy choćby allegro. Jeśli radio czyta DVD to zazwyczaj producent chwali się tym pisząc to na panelu czołowym.
-
[B5 ADP] przerywa przy szybkim dodawaniu gazu
kolego ale w tych omegach to napewno maja mocniejsze silniki niz twoje 1,6 bo tam byle czego nie wkładali :> zrób diagnostyke VAGiem (przepływka, sonda itd) a jak nic nie wyjdzie to tak jak pisałeś - świece i przewody WN bo wygląda że to prawdopodobnie problem z układem zapłonowym.
-
[B5 ADP] Co to za paski ?
490 zeta to za darmo prawie w porównaniu np z 1.8 to sama wymiana rozrządu kosztuje dwa razy więcej
-
[ALL B5] Przerywanie przy przyspieszaniu
sprawdź forum - szarpanie przy przyspieszaniiu - były juz takie tematy - świece, filtr powietrza, przewody WN, sonda Lambda... a na początku obowiązkowo od VAGa trzeba zacząć żeby się niepotrzebnie w koszty niepchać bo wiem z autopsji że takie szarpanie może mieć wiele powodów i ciężko je zdiagnozować, jeśli masz to samo co ja miałem to będzie się robiło gorzej i gorzej
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
jak chcesz żeby ci zawieszenia nie wybijało to zmień na takie jak fabryka każe 16" 205/55
-
[ALL B6] Geometria
w związku z tą skręcona kierownicą to sprawdź zbiezność, jak koła sie schodzą do środka to właśnie tak buja samochodem
-
[B5 AHL] Głośniki na pamiątkę właścicielowi
jak znajdziesz orginalne głośniki NOKIA to wzmacniacz jest wbudowany w jeden z nich