Treść opublikowana przez cobradd
-
[ALL B5] Pukanie na dziurach, trykanie przy skręconych kołach
wymień tylko ten który jest zużyty, widzałem kiedys na allegro LOBRO za cos koło 160PLN więc nie jest tak tragicznie
-
[B5 ACK] bład 17978
http://wiki.ross-tech.com/index.php/17978/P1570/005488 tutaj masz opis błędu i zapraszamy do dalszej lektury forum
-
[ALL B7] IPHONE 3G - ADAPTER
nie zauważyłeś że na forum jest dział "kupię"?
-
[ALL B5] Audi a4 1,8 1997r - na gazie pływa na wolnych obrotach
Może być tak jak pisze mstan ale nie koniecznie bo ja też jeżdże z temp przełaczania na 30* i takich falowań nie mam. Może tankujesz jakis kiepski gaz i dlatego się tak silnik zachowuje jak jest zimny. Zigula masz cos pochrzanione w opisie twojego auta A4 B5 z 2007?
-
Ciekawe
słyszałem o takich rozwiązaniach ale w AUDI akurat jakoś nie
-
[ALL B6] Skóry wentylowane - jak to działa ?
skóra perforowana (dziurkowana) to tylko efekt wizualny bo tak naprawde te dziurki nie są na wylot (przynajmniej w tych skórach z którymi miałem doczynienia) a skóra i tak zawsze jest jeszcze podszywana gąbką 2 lub 5 mimlimetrową (na częściach do siedzenia zazwyczaj 5mm) zanim trafi na fotel więc nic przez nią dmuchało nie będzie.
-
[ALL B5] Pukanie na dziurach, trykanie przy skręconych kołach
Tyrkotnie to na 100% przegub, po wymianie przegubów nie trzeba ustawiać geometrii. Nasze nie są tanie w utrzymaniu i dlatego naprawy najlepiej robić na bieżąco żeby sie wszystko nie naskładało na kupe. Brawo za umiejętne posługiwanie sie opcją czego wielu początkujących uzytkowników nie potrafi
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
bo masz A4 B5 więc działał ładnie tak jak i u mnie ładnie działa
-
[B5 ADR] Potrzebna cewka na podmianę
a co tak się właściwie dzieje, że nie można przyczyny znaleźć
-
[ALL B6] Jak polepszyć zasięg radia ?
w B5 te antenki na szybie spisują się wysmienicie z każdym radiem, to musi byc wina tego wzmaczniacza antenowego, może spróbujcie takiego z B5
-
[ALL] 1-Cos pika w radiu co 20s!!2-pytanie o zestaw glosnomowiacy
spróbuj powyłaczać wszelkie TP, TA, AF może przestanie pikać
-
[ALL B5] Bicie w prawym kole
a może tarcza, poszukaj gdzieś wyważania kół na samochodzie, albo wyważą albo powiedzą gdzie problem
-
[ALL] 1-Cos pika w radiu co 20s!!2-pytanie o zestaw glosnomowiacy
może pika bo masz włączone wyszukiwanie stacji lokalnych lub cos w tym stylu
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
na forum mamy juz nawet cały wątek poświecony UNIDENowi a tego linka to sam ze dwa razy już podawałem
-
[B5 ADR] Potrzebna cewka na podmianę
a może sprobuj się skontaktować z naszym klubowym magikiem z tego co pamiętam to mateogda ma warsztat gdzieś w tamtej okolicy, może cos doradzi
-
[B5 ADR] Potrzebna cewka na podmianę
a nie łatwiej podpiąc sie pod VAGa, on chyba pokazuje jak jest cewka uszkodzona, z drugiej strony jak problem jest tylko na gazie to chyba to nie cewka
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
moja też tak robi, sprawdzone na VAGu i niema żadnych blędów więc trzeba przyjać, że te typy tak mają
-
MyPhone- opinie o telefonach, zna ktoś ?
nie może byc złe bo podobno to polska konstrukcja ale telefony są stosuknowo tanie więc pewnie znajdą niejednego zwolennika bo w "renomowanych" telefonach za takie bajery trzeba zaplacić kilkakrotnie więcej
-
[ALL B5] Czy na manualu rośnie Wam samoczynnie moc nawiewu w klimatroniku ?
samochód dba o Ciebie żeby Ci tylek nie zmarzł a ty narzekasz
-
Ile średnio kilometrów robi się na oponach 205/55/16 ?
jak sie kupuje używki to tak jest, ale nie wciśniesz mi że na nowych oponach tyle robisz, chyba że palisz gumy przy każdym ruszaniu, wg twojej teorii musiałbym opony dwa razy w roku wymieniać.
-
[ALL B5] Instalacja tylnych głośników
rozumiem, że chodzi ci o te tylne NOKIE bo przód powinien grać bez kombinownia. A więc musisz poprowadzić sygnał wlaśnie z tych dwóch wyjść RCA do wzmacniacza znajdującego się w jednym z tych głosników + sterowanie zasilaniem a potem od tego wzmacniacza do drugiego głosnika i ma grać.
-
[ALL B7] Błąd czujnnika G62 (16500) - wahania temperatury na wskaźnikach
http://wiki.ross-tech.com/index.php/16500/P0116/000278 jesli zakładasz, że instalacja jest ok to wygląda na czujnik do wymiany
-
MyPhone- opinie o telefonach, zna ktoś ?
użyj wyszukiwarki na tej stronie http://www.telepolis.pl/ sa tam artykuły i opinie użytkowników chyba wszystkich dostępnych na rynku telefonów. Kiedys czytałem o tych telefonach, zapowiadaja się nieźle ale można się zrazić takimi detalami jak aparat VGA
-
[ALL] Uniden a homologacja
masz i nie płacz http://odsiebie.com/pokaz/1443050---8995.html ale dalej twierdze, że jak coś jest nielegalne to jest nielegalne i nie ważne kiedy było kupione
-
[ALL B5] Problem z komunikacją licznika
pojawia się po podpięciu kabla