Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobradd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobradd

  1. Pozwole sie nie zgodzić, woże u siebie Kenwooda, co prawda troszke inny model, ale nic temu radiu nie można zarzucić, do fabrycznych głośników w sam raz
  2. możesz mi wierzyć że bez VB tez mozna cos fajnego wykombinować, VB to już wyższa szkoła jazdy zawsze się możemy dogadać mała podpowiedź, skorzystaj z dobrodziestw GOOGLE i wklep "program do obsługi warsztatu samochodowego"
  3. koledzy wyżej dobrze mówią, w excelu można naprawdę fajne rzeczy zrobić. W jednym arkuszu robisz bazę danych gdzie za każdym razem wprowadzasz naprawę nadając jej numer + opis wykonanej usługi i co tam sobie tylko zazyczysz (potem mozna ją filtrować np wg nr rejestracyjnego) a na drugim arkuszu tworzysz ładny formularz do wydruku który po podaniu numeru naprawy automatycznie pobiera informacje jej dotyczące i drukujesz piekną karteczkę dla klienta. To jest naprawde proste, w każdej chwili możesz coś zmodyfikowac dodać, nic cię nie ogranicza poza wiedzą na temat excela Dane do bazy można wprowadzać przy użyciu formularza i postarać się o jakiś ładny wygląd tego wszystkiego.
  4. to raczej fantazja klienta kupującego samochód, w tamtych latach klima to nie był standard
  5. rozpiske pinów do radia sądzę, że znajdziesz bez problemu, prawdopodobnie standardowe wejscia, a co do głośników to chyba aktywne NOKIE, ciągniesz do nich sygnał liniowy z radia i zasilanie do wzmacnicza. Wzmacniacz jest wbudowany do głośnika, tego z taką osłoną.
  6. włącznik przednich przeciwmgielnych orginalnie znajduję sie w konsoli środkowej tuz obok regulacji wysokości świateł (pierwszy od lewej), następny jest do tylnych przeciwmgielnych, ogrzewanie tylnej szyby i awaryjne, przynajmniej w sedanie 94' Jeśli masz tam włącznik to może i instalacja jest.
  7. jak po skasowaniu nie pojawiły sie ponownie to sobie nie zawracaj nimi głowy, ale jeśli jednak chcesz sobie zawracać głowe to poszukaj tutaj, fajna stronka o kodach błedów: http://wiki.ross-tech.com/index.php/Category:Fault_Codes
  8. nic nie trzeba demontować w środku, dziura jest na "przestrzał" tuż nad pedałami
  9. nie słyszałem jeszcze huczącego przegubu, do tej pory zawsze tyrkotały i to tylko przy ruszaniu
  10. nie pobierają opłat za połączenie do VAGa? chyba tylko na zlotach klubu ? Taka usłaga w warsztacie to od 40 do 100 zeta kosztuje. Sugerowałem próbe awaryjnego odpalenia na LPG po to żeby okreslić czy problem jest z układem zasilania PB czy może z układem zapłonowym lub innym majacym wpływ na obydwa rodzaje zasilania.
  11. jak sie gaz przy odpalaniu chociaz musnie to potem trzeba chwile chełtac żeby zapalił, ale problemu z obrotami nie zauwazyłem
  12. linki do opisów kostek znajdziesz na forum
  13. zazwyczaj jak sa problemy z połączeniem z jakimś modułem to pomaga zmiana ustawień portu o czym na forum sa wątki
  14. w dzielonej tylnej kanapie jest podłokietnik a w nim miejsce na apteczke
  15. podłączanie nieorginalnych radyjek było już przerabiane kilka razy, może jednak poszukasz
  16. a może to UKE urządziło pokazówke i potrzebowali do tego policji
  17. efekt z tego co zrozumiałem będzie taki sam jak w przypadku zastosowania kasety adaptera, czyli dyndający kabelek z minijackiem
  18. 205/55 to jest standardowy rozmiar w a4 do felg 16"
  19. jeśli kabel jest dośc sztywny to przepchniesz, ja tak podłącząłem zasilanie do CB i poszło gładko, może poprostu spróbuj a jak sie nie uda to bedziesz kombinował
  20. dobre jak zapomnisz gdzie auto zaparkowałeś
  21. no tak zapomniałem że samochód odpala na PB nie LPG, w takim razie poszukaj czy mozna odpalić tą instalcje awaryjnie na LPG, STAGa można więc może w BRC tez jest to mozliwe
  22. mam takie coś w pdf tylko nie wiem po co wam to. a zresztą, chcecie to macie http://odsiebie.com/pokaz/1421124---43a3.html jak traficie na kumatego policjanata i tak nic to nie pomoże
  23. zacznij od poprawienia tematu na regulaminowy. Jeśli nie odpala zarówno na LPG jak i na PB to wina nie może leżec w pompie bo wtedy LPG by zadziałało.Może immobilaizer padł i nie pozwala uruchomić silnika. W takich przypadkach poszukiwania najlepiej zacząć właśnie od podpięcia VAGa - zanim wymienisz pół samochodu.
  24. przepychasz kabel wzdłuż orginalnej wiązki do skrzynki ECU a z skrzynki do wnętrza masz dziure, bez wiercenia
  25. kolega ma LPG wieć tyłek napewno cięzki. Też się kiedyś tej aukcji przyglądałem ale tam nie napisane do jakiej to wersji nadwoziowej/silnikowej wypadało by się dopytać

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.