Treść opublikowana przez cobradd
-
[ALL B6] Montaż radia Kenwood
Pozwole sie nie zgodzić, woże u siebie Kenwooda, co prawda troszke inny model, ale nic temu radiu nie można zarzucić, do fabrycznych głośników w sam raz
-
Program jaki
możesz mi wierzyć że bez VB tez mozna cos fajnego wykombinować, VB to już wyższa szkoła jazdy zawsze się możemy dogadać mała podpowiedź, skorzystaj z dobrodziestw GOOGLE i wklep "program do obsługi warsztatu samochodowego"
-
Program jaki
koledzy wyżej dobrze mówią, w excelu można naprawdę fajne rzeczy zrobić. W jednym arkuszu robisz bazę danych gdzie za każdym razem wprowadzasz naprawę nadając jej numer + opis wykonanej usługi i co tam sobie tylko zazyczysz (potem mozna ją filtrować np wg nr rejestracyjnego) a na drugim arkuszu tworzysz ładny formularz do wydruku który po podaniu numeru naprawy automatycznie pobiera informacje jej dotyczące i drukujesz piekną karteczkę dla klienta. To jest naprawde proste, w każdej chwili możesz coś zmodyfikowac dodać, nic cię nie ogranicza poza wiedzą na temat excela Dane do bazy można wprowadzać przy użyciu formularza i postarać się o jakiś ładny wygląd tego wszystkiego.
-
[B5 ABC] Którędy przeciągnąć kabel z zewnątrz do wewnątrz ?
to raczej fantazja klienta kupującego samochód, w tamtych latach klima to nie był standard
-
[ALL B5] Instalacja tylnych głośników
rozpiske pinów do radia sądzę, że znajdziesz bez problemu, prawdopodobnie standardowe wejscia, a co do głośników to chyba aktywne NOKIE, ciągniesz do nich sygnał liniowy z radia i zasilanie do wzmacnicza. Wzmacniacz jest wbudowany do głośnika, tego z taką osłoną.
-
[ALL B5] Włącznik światła przeciwmgielnego lamp przednich
włącznik przednich przeciwmgielnych orginalnie znajduję sie w konsoli środkowej tuz obok regulacji wysokości świateł (pierwszy od lewej), następny jest do tylnych przeciwmgielnych, ogrzewanie tylnej szyby i awaryjne, przynajmniej w sedanie 94' Jeśli masz tam włącznik to może i instalacja jest.
-
[B5 AJM] prosze o rozkodowanie błędów
jak po skasowaniu nie pojawiły sie ponownie to sobie nie zawracaj nimi głowy, ale jeśli jednak chcesz sobie zawracać głowe to poszukaj tutaj, fajna stronka o kodach błedów: http://wiki.ross-tech.com/index.php/Category:Fault_Codes
-
[B5 ABC] Którędy przeciągnąć kabel z zewnątrz do wewnątrz ?
nic nie trzeba demontować w środku, dziura jest na "przestrzał" tuż nad pedałami
-
[B5 ADP] Głośne huczenie z prawej strony
nie słyszałem jeszcze huczącego przegubu, do tej pory zawsze tyrkotały i to tylko przy ruszaniu
-
[B5 AEB] Smochód odpala i po chwili sam gaśnie.
nie pobierają opłat za połączenie do VAGa? chyba tylko na zlotach klubu ? Taka usłaga w warsztacie to od 40 do 100 zeta kosztuje. Sugerowałem próbe awaryjnego odpalenia na LPG po to żeby okreslić czy problem jest z układem zasilania PB czy może z układem zapłonowym lub innym majacym wpływ na obydwa rodzaje zasilania.
-
[B5 ADR] Auto stało 2 dni nie ruszane a teraz problem z obrotami sam dodaje gazu
jak sie gaz przy odpalaniu chociaz musnie to potem trzeba chwile chełtac żeby zapalił, ale problemu z obrotami nie zauwazyłem
-
[ALL] Kostki do radia - opis
linki do opisów kostek znajdziesz na forum
-
[ALL B5] Problem z komunikacją licznika
zazwyczaj jak sa problemy z połączeniem z jakimś modułem to pomaga zmiana ustawień portu o czym na forum sa wątki
-
[B5 AEB] Gdzie jest schowek na apteczkę pod siedzeniem ?
w dzielonej tylnej kanapie jest podłokietnik a w nim miejsce na apteczke
-
[ALL B5] Jak podłączyć radio Pioneer?
podłączanie nieorginalnych radyjek było już przerabiane kilka razy, może jednak poszukasz
-
[ALL] Uniden a homologacja
a może to UKE urządziło pokazówke i potrzebowali do tego policji
-
[ALL B5] Radio Chorus I i podlaczenie MP3 zamiast odtwarzcza kaset
efekt z tego co zrozumiałem będzie taki sam jak w przypadku zastosowania kasety adaptera, czyli dyndający kabelek z minijackiem
-
[ALL B5] Który rozmiar opon wybarć do 16''
205/55 to jest standardowy rozmiar w a4 do felg 16"
-
[B5 ABC] Którędy przeciągnąć kabel z zewnątrz do wewnątrz ?
jeśli kabel jest dośc sztywny to przepchniesz, ja tak podłącząłem zasilanie do CB i poszło gładko, może poprostu spróbuj a jak sie nie uda to bedziesz kombinował
-
[B6 AVF] Lokalizator GPS
dobre jak zapomnisz gdzie auto zaparkowałeś
-
[B5 AEB] Smochód odpala i po chwili sam gaśnie.
no tak zapomniałem że samochód odpala na PB nie LPG, w takim razie poszukaj czy mozna odpalić tą instalcje awaryjnie na LPG, STAGa można więc może w BRC tez jest to mozliwe
-
[ALL] Uniden a homologacja
mam takie coś w pdf tylko nie wiem po co wam to. a zresztą, chcecie to macie http://odsiebie.com/pokaz/1421124---43a3.html jak traficie na kumatego policjanata i tak nic to nie pomoże
-
[B5 AEB] Smochód odpala i po chwili sam gaśnie.
zacznij od poprawienia tematu na regulaminowy. Jeśli nie odpala zarówno na LPG jak i na PB to wina nie może leżec w pompie bo wtedy LPG by zadziałało.Może immobilaizer padł i nie pozwala uruchomić silnika. W takich przypadkach poszukiwania najlepiej zacząć właśnie od podpięcia VAGa - zanim wymienisz pół samochodu.
-
[B5 ABC] Którędy przeciągnąć kabel z zewnątrz do wewnątrz ?
przepychasz kabel wzdłuż orginalnej wiązki do skrzynki ECU a z skrzynki do wnętrza masz dziure, bez wiercenia
-
[B5 ADP] Czy takie sprężyny Weitec będą pasowały do mojego auta ?
kolega ma LPG wieć tyłek napewno cięzki. Też się kiedyś tej aukcji przyglądałem ale tam nie napisane do jakiej to wersji nadwoziowej/silnikowej wypadało by się dopytać