Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cobradd

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez cobradd

  1. instalacje juz były polecane, poczytaj troche forum i nie wahaj się tylko bież IV generację, zwłaszcza, że rożnica w cenie prawie żadna.
  2. cobradd odpowiedział(a) na marhiw temat w Audi A4 B5
    fakt że LOBRO to najlepsze przeguby ale czytać nie umiecie? kolega sie pyta o Metelli. LOBRO to wcale nie są podobne koszty bo trzeba dać 170 - 200PLN w zalezności czy sklep czy allegro. marhiw właśnie wczoraj założyłem do u siebie jakiś włoski przegub (chwilowy brak funduszy ) firmy nie pamiętam, czas pokaże co to warte. Będę mial porównanie bo na drugiej osi śmiga LOBRO wlaśnie.
  3. wiekszośc właścicieli B6 narzeka na kiepski wzmacniacz antenowy
  4. nie zaszkodziłoby sprawdzic tez czy sonda lambda działa jak należy
  5. jakiś czas temu wymieniałem łożysko u siebie ale kleju tam żadnego nie było
  6. a wytłumaczysz mi jaka jest różnica, czy wyciągam całą póloś czy odpinam sam przegub?
  7. zdecydowanie warto sprawdzić czy zakup kabelka nie wyjdzie taniej niz wizyta w warsztacie, a za kabelek sie płaci tylko raz...
  8. Jeśli to co znalazłes na forum nie pomogło to obawiam się że pozostaniesz zdany na siebie :gwizdanie:
  9. warsztaty za podlączenie do kompa biorą od 40 do ponad 100 PLN, zależy od miasta i warsztatu
  10. błedy z komunikacją juz były wielokrotnie przerabiane, uzywaleś ?
  11. porównaj sobie opony tym kalkulatorem http://www.miata.net/garage/tirecalc.html auto nie powinno stać wyżej na tych 18
  12. może bezpieczniki ci poszły od instalacji
  13. W konkurencjach terenowych sądzę że stała zawsze trochę lepiej wypadnie. Wniosek końcowy z tej dyskusji jest chyba taki, że dobry magnes nie jest zły :>
  14. ale powiedzmy że taka antena stała o długości ok 100 cm do bardzo dobrej magnesówki o takiej samej dlugości jak duża różnica będzie, tylko obiektywnie
  15. w końcu ktoś przyznał że magnesówka może dorownać stałej antenie, a jednak
  16. 1. nie chodzi o zabezpieczenie dziury bo to nie problem, chodzi o to że ja wogóle nie che żadnej dziury mieć 2,4. Anteny stałej nigdy nie zdemontujesz w 100% dodałbym jeszce jeden punkt: 5. przy sprzedaży samochodu może byc problem bo nie każdy chce mieć zdalnie sterowany samochodzik a jak zamontujesz antene na stałe to juz nie ma odwrotu. Nikogo na siłe nie przekonasz, każdy ma jakieś swoje wymagania i kryteria do których dostosowuje sprzęt. Ja np nie rozumiem ludzi którzy kupuja samochody z silnikiem 1.1 przecież to wogóle nie jedzie a jazda w trasie to męka ale im widocznie to wystarcza. Pomimo tego iż się zgadzam że anteny stałe są pod wieloma względami lepsze to i tak jak bedę chciał miec większy zasięg czy lepszy odbiór to sobie kupie lepszą magnesówke
  17. Powody dla których mam magnesówke: 1. nigdy w życiu nie wywierce dziury w mojej niuni dla paru metrów lepszego zasięgu, 2. nie używam CB na codzień wyciągam je tylko na trasy czyli raptem kilka razy w miesiącu węc antena na stałe jest bez sensu, magnesowka jest wygodniejsza 3. Zdażało mi się nie raz że się musiałem przesiąść z CB do innego samochodu - stała antena odpada 4. nauczony złymi doświadczeniami nie lubię uwidaczniać wyposażenia swojego samochodu, dlatego magnesówka która moge schować do bagażnika i nikogo nie gryzie w oczy znowu wygrywa. Przestańcie psioczyć na magnesówki, jak wszystko mają swoja wady i zalety, a skoro większość ludzi decyduje się na magnes to znaczy, że zalet jest więcej niż wad.
  18. Ale te sygnały sterujące to chyba z wyjść liniowych idą. Też mam nieorginalnego KENWOOD'a zainstalowanego, podpiąłem się pod wyjścia liniowe RCA w radiu + zasilanie i wsio OK, niezapominajmy o tym że radio też trzeba ustawić żeby grało jako tako, dużo daje włączenie funkcji takich jak LOUD czy BASS BOOST. Szczegołowy opis podpiecia tylnich glośników pojawiał sie juz kilka razy na forum.
  19. może to ci coś pomoże http://wiki.ross-tech.com/index.php/01030
  20. Zapewniam cię że czy to BOSE czy aktywne NOKIE to oba te zestawy grają całkiem dobrze, BOSE oczywiście lepiej . Żeby usłyszeć bas to musisz przesterować głośnośc troche bardziej na tył bo inaczej tylnich głośników prawie nie słychać ale i tak w orginalnych zestawach bardziej stawia sie na jakość dźwięku niż dudnienie więc w konkursie na najmocniejszy bas tak czy siak nie wystartujesz. A co do twojego radia to jest to raczej bardzo dolna pólka więc tez sie po nim za dużo nie spodziewaj.
  21. raczej ta pierwsza opcja
  22. jedynki chociaż te 3 tez nie głupie
  23. kred a może zaprzyjaźnisz się bliżej z zamiast narzekać http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t53559.0.html;highlight=woofer+do+sedana

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.