Treść opublikowana przez Azunia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi witaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów
-
[ALL B7] stalowki(PILNE!!!)
a ja Tobie
-
[B6 AVF] które felgi waszym zdaniem?
Mi bardziej go gustu z tych wymienionych przypadl wariant 1.[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 21:54_________________________________________________Na BBSach to wszystkie golfy po wsi jeżdżą
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wybacz Paweł za uwagę, ale ta czaszka płonąca jest prawie niewidoczna i sądze, ze nie bardzo pasuje do całości. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję że Cię tym nie uraziłam. Takie rzeczy należy robić ze smakiem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja mam jeszcze cos takiego, na tą chwile...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uwaga jak najbardziej słuszna Tak na marginesie, tamten projekcik był odnośnie spotu w Wolsztynie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
W takim razie proszę o opinie o finalnej wersji mojego projektu. [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:19_________________________________________________ten poprzedni projekt odnośnie spotu w Wolsztynie mógłby również być przez najbliższe dwa tygodnie, ale to już nie moja decyzja.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niema sprawy [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 15:22_________________________________________________Proszę bardzo. Tak może być?
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
No ładnie mamy 545 głosów, dzisiaj ostatni dzień glosowania wiec zapraszam
-
[B5 ADR] Które wycieraczki ?
Z tych, które tu zamieściłeś, najlepiej kup Valeo, no i jak juz !Tommy napisał, pomyśl nad płaskimi, my też mamy zamiar zmienić na takie, spełniają dobrze swoje zadanie i ładnie sie prezentują.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam kolegów
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam kolegów jak tam dzionek mija?
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no... wiesz zgadles otis8 to Devaux coupe twoja kolej
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Wrzuć sobie oba zdjęcia obok siebie... zdecydowanie nie to.
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Auto nie pochodzi z Europy.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Śmieszny, wyjazd jest 16 listopada nie 16 grudnia
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
a nie uważasz ze przód jest inny?!
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
auto jest spokrewnione z bugatti, ale nie jest to model wystepujacy wylacznie pod nazwa bugatti ....[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 20:30_________________________________________________ jest duzo drozsze od twojego :gwizdanie:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
niestety nie
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
Jaguar moze Bugatti... szukac dalej :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 19:38_________________________________________________no dobra, podpowiem, ze auto jest sopkrewnione z jednym z wyzej wymienionych :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak chcecie to ok
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
to powinno być łatwe:
-
Jaki to samochod - czyli zabawa w wolnej chwili
no właśnie, przez przypadek "b" mi wskoczyło bo zawsze spacje robie na końcu i musiałam wcisnąć [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 15:11_________________________________________________oczywiscie miałam na myśli daewoo bucrane
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dlaczego zamieszczacie tutaj :gwizdanie: będzie ściąganie, jak w podstawówce