Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Azunia

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Azunia

  1. Musashi witaj
  2. Witam kolegów
  3. Mi bardziej go gustu z tych wymienionych przypadl wariant 1.[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 21:54_________________________________________________Na BBSach to wszystkie golfy po wsi jeżdżą
  4. Wybacz Paweł za uwagę, ale ta czaszka płonąca jest prawie niewidoczna i sądze, ze nie bardzo pasuje do całości. Takie jest moje zdanie. Mam nadzieję że Cię tym nie uraziłam. Takie rzeczy należy robić ze smakiem.
  5. ja mam jeszcze cos takiego, na tą chwile...
  6. Uwaga jak najbardziej słuszna Tak na marginesie, tamten projekcik był odnośnie spotu w Wolsztynie
  7. W takim razie proszę o opinie o finalnej wersji mojego projektu. [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 21:19_________________________________________________ten poprzedni projekt odnośnie spotu w Wolsztynie mógłby również być przez najbliższe dwa tygodnie, ale to już nie moja decyzja.
  8. niema sprawy [br]Dopisany: 31 Październik 2008, 15:22_________________________________________________Proszę bardzo. Tak może być?
  9. No ładnie mamy 545 głosów, dzisiaj ostatni dzień glosowania wiec zapraszam
  10. Z tych, które tu zamieściłeś, najlepiej kup Valeo, no i jak juz !Tommy napisał, pomyśl nad płaskimi, my też mamy zamiar zmienić na takie, spełniają dobrze swoje zadanie i ładnie sie prezentują.
  11. Witam kolegów
  12. witam kolegów jak tam dzionek mija?
  13. no... wiesz zgadles otis8 to Devaux coupe twoja kolej
  14. Wrzuć sobie oba zdjęcia obok siebie... zdecydowanie nie to.
  15. Auto nie pochodzi z Europy.
  16. Śmieszny, wyjazd jest 16 listopada nie 16 grudnia
  17. a nie uważasz ze przód jest inny?!
  18. auto jest spokrewnione z bugatti, ale nie jest to model wystepujacy wylacznie pod nazwa bugatti ....[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 20:30_________________________________________________ jest duzo drozsze od twojego :gwizdanie:
  19. Jaguar moze Bugatti... szukac dalej :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Październik 2008, 19:38_________________________________________________no dobra, podpowiem, ze auto jest sopkrewnione z jednym z wyzej wymienionych :gwizdanie:
  20. jak chcecie to ok
  21. to powinno być łatwe:
  22. no właśnie, przez przypadek "b" mi wskoczyło bo zawsze spacje robie na końcu i musiałam wcisnąć [br]Dopisany: 29 Październik 2008, 15:11_________________________________________________oczywiscie miałam na myśli daewoo bucrane
  23. to dlaczego zamieszczacie tutaj :gwizdanie: będzie ściąganie, jak w podstawówce

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.