Treść opublikowana przez Admont
-
[ALL B5] Samoczynnie włączający się alarm
Mam nawet sie do nich dobierałem ale tam jak to w elektronice nic nie widać. Czytałem, że oprócz tego że zasada ich działania jest prosta to raczej nie jest to awaryjna rzecz. Właśnie się zastanawiałem nad ich zmianą ale muszę zobaczyć na oznaczenie tego modułu pod siedzeniem od alarmu bo na allegro są 4DO ..... a u mnie jest raczej 8DO...... bo takie miałem oznaczenie na pompce a to ze sobą jakoś tam współgra. Zresztą odłączałem te czujniki od tego modułu pod siedzeniem z myślą, że da się ręcznie odlączyć alarm ale i tak się włącza...... Mam nadziej, że nie dostanę ostrzeżenia za ten post bo ujawniłem trochę szczegółów więc co może być???
-
[ALL B5] Samoczynnie włączający się alarm
Cześć ja mam to samo włącza się i jest jazda nieraz włączy się pomruga chwile i przestanie (syrena nie wyje bo jest prawdopodobnie odłączona ktoś miał wcześniej z tym problem) a nieraz jest tak że włączają się kierunkowskazy mruga około minuty wyłącza się na minutę i znowu się włącza i tak aż do wyczerpania akumulatora. Zmieniłem pompkę centralnego bo tam jest elektronika odpowiedzialna za to ale to nic nie dało. Więc też szukam co może być przyczyną ??? z chęcią przyłączę się i może nam się uda rozwiązać zagadkę acha nieraz nie mruga przez tydzień i jest spokój a nieraz 3 dni ale jak załapie to koniec
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Ja wczoraj wymieniłem ten kruciec przy silniku co mi ciekł więc powinno być w końcu dobrze zlałem oczywiście płyn następnie zalałem nowego chociaż stary nie był najgorszy ale jak już tam coś robię to pomyślałem, że na cacy w miarę zrobię. Wymontowałem zbiorniczek wyrównawczy 20 minut go płukałem i w mirę możliwości skrobałem (ktoś długo jeździł na wodzie) kanały zawalone kamieniem a ze zbiorniczka to aż płaty kamienia leciały. Natomiast po odpowietrzeniu układu nie grzeje rewelacyjnie myślę, że zawalona jest kamieniem nagrzewnica. Sama nagrzewnica droga nie jest tylko ta wymiana ........... ;(
-
[B5 AFN] Układ chłodzenia - bulgotanie w nagrzewnicy
Też mam bulgotanie i u mnie ktoś jeździł na wodzie bo jest osad. Natomiast u mnie też ubywa płynu i wiem gdzie i walczyłem z tym i zwalczyć nie mogę ale jutro ma zamiar zrobić jeszcze jedno podejście do tego. odnośnie wycieku to przy silniku jest kruciec tam gdzie przychodzi termostat u mnie cieknie w praktycznie niezauważalnym miejscu. Byłem u handlarzy poglądać takie silniki i to często pęka tak, że oglądasz z każdej strony i praktycznie nic nie widać Dodam jeszcze, że też u mnie strasznie słabo grzej w razie czego tel do mnie 661 926 236
-
[B5 AFN] Mocno huczy prawa strona od 40km/h
Więcej niż pewne, że łożysko Rzecz do naprawienia trochę roboty z tym ale łożyska nie są drogie
-
[B5 AFN] Szarpanie lewarkiem zmiany biegów.
Mi też lekko pracuję lewarek i mam powyżej 200 tys km no niestety jak sie ma kasę kupuję się wtedy nowy samochód lub 2 letni i nic nie drga nie rusza się i nie piszczy
-
[B5 AFN] Drżenie lewarka i całego samochodu 1500-2300 obr
Może to być wina poduszki na kanał łomik poruszaj na rożne sposoby może się okaże co jest przyczyną nadmiernych drgań. Mogą też być koła źle wyważone i jak szybciej jedziesz samochód ale tu mowa o lewarku to raczej poduszka. biegi wchodzą normalnie??
-
[B5 AFN] Stukanie w silniku (cykanie)
Nie wiadomo co to jest dokładnie przyczyn cykania może być wiele. Nikt z opisu na 100% nie powie Ci czy to faktycznie popychacze najprawdopodobniej ale nie napewno. Nikt chyba tez nie da Ci gwarancji, że silnikowi nic nie będzie
-
[ALL B5] Koła ciężko się obracają
Przód zawsze nagrzewa się mocniej od tyłu przecież przy hamowaniu większe obciążenia są na przednią oś
-
[B5 AFN] Stukanie w lewym przednim kole - znika przy hamowaniu
pomogło wymienienie jarzm?? czy jeszcze się za to nie brałeś ?
-
[ADP B5] CB radio
Mam 520 i jest super do tego antena Sirio 145 i nawet łapałem łączność z ludźmi 35 km ode mnie ale tak normalnie do 15 km ciągnie jak trzeba uniden jest super bo jest mały a poza tym to to samo co Johnny II
-
[ALL B5] Wyłamana antena dachowa
Szukaj a znajdziesz ja kupilem kompletną za 20 zł od Passata :>
-
bura sukA / wiejski mod str3
Ładne audi brawo
-
[B5 AEB] A4 by adam80 alu avus 18"założone nowe foty str 1
Ładne Ładne będę miał trochę czasu to swoje audi obcykam i wrzucę
-
[ALL B5] Naprawa modułu kierunkowskazów (koszt 2 PLN)
U mnie też to umiera ale chyba skusze się na zakup używki. Za podjęcie trudu i rozwiązanie problemu oczywiście szacun
-
Montaż CB radio w Audi A4 B5
Też zamontowałem w tym schowku pod kierownicą nie widać go i jest elegancko Nie każde radio tam się zmieści uniden wchodzi president też ale inne są przeważnie duże. Ja u siebie żeby już totalnie nic nie niszczyć trzymam mikrofon w schowku drzwi a jak mi potrzeba to sobie go wyciągam
-
[ALL B5] Regeneracja pompy wspomagania
u mnie też przy dokręcaniu na maksa lekko piszczy będę musiał się za to zabrać i albo używka albo ten wątek mi się bardzo przyda i będę naprawiac sam
-
[ALL B5] Wymiana tylnej klapy przedliftowej na poliftowa
Dalej się z tym męczysz?? Mam klapę do sprzedania do lifta. Wszystko się da ale problem poznałem dobrze musiałbyś ciąć blachę żeby to wszystko przerobić jak należy. Przed liftem masz otwieranie mechaniczne w lifcie elektryczne więc w kalpie brakuje odpowiednich otworów
-
[ALL B5] Białe naloty na bokach szyby przedniej
Proces rozwarstwiania trwa nieraz kilka lat i raczej ogranicza się do miejsc przyciemnionych szyby wiec chyba nie ma czym się martwić i póki nic się nie dzieje można z tym jeździć
-
[ALL B5] Avant - wymiana dyszy spryskiwacza tylnego
Musisz rozebrać wszystko żeby wyjąć całą dyszę. Na forum poszukaj jest napisane jak to naprawić widziałem, że lutują ze starych anten całą dyszę
-
[ALL B5] Jaka długość wycieraczek ?
Ja kupiłem w Eclerku areo tanie i dobre 53 +53
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Na opakowaniu powinno być napisane do jakiego samochodu pasują
-
[B5 AFN] Woda w bagażniku skąd
Najlepsza metoda lać wodą z węża
-
[B5 AFN] Brak mocy
Już wiadomo jaki kod błędu??
-
[B5 AJM] Ciągłe przechodzenie w tryb awaryjny potrzebna pomoc w NL (już jest ok)
sprawdź wszystkie rurki ciśnieniowe ja miałem kiedyś tak przełamaną, że widać nie było i też za każdym razem był problem