Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fierywolf

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fierywolf

  1. no spocik był super
  2. oo kolego ja zapłaciłem 900 pare zł za rozrzą w moim AKN paski rolki ale mam znajomego mechanika paski mam GATES a rolki akurat nie pamiętam wpadni dziś o 17 pod stadion lecha będzie stała cała ekipa to sie dowiesz kto jakie ma
  3. z tego co wiem to tak zwane dojazdowe opony można używać do 80 km, jak to sie mam do Quattro to niewiem a co do 195 to 205/55/R16 jest jego zamienikiem czyli wielkość opony sie neizwiększa więc oki tylko szerokość jest większa. Choć niepolecam długo jeździć na zapasie. Ja mam zapas i wszystkie oponki takie same
  4. Age widze dziś rany ptaszek
  5. Age jak byśmy mogli :eek:
  6. ale za to grillowanie bedzie Age jutro :biggrin:
  7. prawda ma być super
  8. ooo artur28, bywasz na spotach moze pogadamy w niedziele jak będziesz
  9. ma być ciepełko i grill
  10. spedyt, podałem tu koledze stronke gdzie jest jeden
  11. http://opony.pl/zamienniki.asp tu na stronie masz możliwosć sprawdzenia zamieników opon Polecam zerknąć
  12. Śmigałem na Dunlopkach w tamtym roku bardzo dobre oponki Polecam [ Dodano: 22-03-2007, 23:44 ] zerkni na BFGoodrich Profiler 2 podobno bardzo dobre oponki
  13. ja daje a pozatym polecam CB oszczędnosć czau, kaski i punkcików
  14. bezpieczny to jest wariat za gumowymi ścianami zawsze możesz na świra trafić
  15. oponki amorki i hamulce to coś na cyzm nie warto oszczędzać
  16. moje Goodyear Eagle F1 GSD3 205/55 R16 kleją sie do drogi narmalnie tylko śnieg spadł i kiszka troszke od soboty ciepełko ma być panowie
  17. Hauzer, ja mam 2,2 bara a na klapce mam 2,3 niby na wszystkich kołach ale żę obciążenie standardowe jest na 3 osoby a ja najczęściej sam śmigam jest spoko
  18. no od soboty ma być ocieplenie dzis korki na drogach były masakryczne [ Dodano: 23-03-2007, 18:49 ] popadało śnieg znikł teraz tylko słonczko jest nam potrzebne
  19. Widziałem właśnie a ja przed chwilką skończyłem papierki przez tą pogode mialem pracy że aż mam dosc na dziś
  20. i jak dziś lmatys, bo ja mam mase pracy pogoda pokazuje co potrafi
  21. papryk, uważaj na ostrzeżenia
  22. fierywolf odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    ja powiem tak mam azocik w letnich i zimówkach i sobie chwale

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.