Treść opublikowana przez Veiru
-
Spoty wrocławskie
Nie zamarzniemy? Może jakiś parking podziemny?
-
Spoty wrocławskie
Coś się dzisiaj dzieje?
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Powinno się obejść https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-demontaz-przedniego-grilla/
-
A4 B8 2.0 TDI LIFT QUATTRO by czaki
Zajebiaszczy wypas Szukając swojej b8 chorowałem na biały kolor, no ale padło na Greya Zdradzisz wzór felg na lato?
-
Czujnik poziomu oleju
Miałem taki sam komunikat. U mnie wyświetlał się w sytuacji kiedy np.: prułem autostradą 160 km/h + i nagle zjeżdżałem do miasta gdzie prędkość diametralnie spadała i od razu wywalało błąd... Czyli zawsze po dynamicznej jeździe kiedy przychodziło zwolnić. Pomagało zgaszenie i ponowne odpalenie silnika... Po wymianie czujnika CIŚNIENIA oleju problem został zażegnany Koszt: jakieś 80 zł w ASO
-
A4 B8 niebieskie LoVe
Klapę sam modziłeś czy w jakimś warsztacie we Wro?
-
A4 B8 niebieskie LoVe
Widzę gruba akcja na parkingu podziemnym Ważne, że w doborowym towarzystwie Zmiany bardzo na + !
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Daj koniecznie znać co wyszło Jest w ogóle opcja kupienia sprężyn od eibacha tylko na tył? Myślałem, że trzeba w komplecie kupować... Rozważałem też wymianę ori amorów na bilsteina b12 tylko obawiam się że wówczas siądzie za mocno, a auto parkuję w parkingu podziemnym i już teraz prawie przycieram podczas wjazdu/wyjazdu
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
OMG.. taka gruba furmana - zamiast rozmawiać o wyposażeniu, właściwościach jezdnych, osiągach, technologii.. to wy rozczulacie się nad kolorem. Gorzej jak baby... Jakie koło wlatuje na lato?
-
Wymiana listew na czarne w sedanie
A nie prościej okleić czarną folią? Wyjdzie taniej, mniej nerwów, a jak się znudzi to można wrócić do pierwotnego koloru
-
SPRZEDAM: A4 B8 2.7 v6 210KM450NM TDI 2009 bestia
Fajnie siadła kiera i podsufitka Dużo zabawy było z wymianą podsufitki? Przemyśl jeszcze ''czarny czarniutki'' kolor felg, bo zgubisz ich wzór może jakiś ciemny grafit? pzdr!
-
Audi RS4 Avant 2.9 TFSI Glacier white - odebrana
Przepiękna Gratuluję i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na odbiór
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Ja średnio jestem zadowolony z 1be + eibacha bo miało zejść -35/-30, a w rzeczywistości: -20/-15. Tył ciut za wysoko stoi.. ale wiem, że wiele osób ma ten sam problem. Pisali do mnie po zobaczeniu wpisu w moim temacie dotyczącego zmiany sprężyn, że mają podobną sytuacje... podobno ten ''typ tak ma''. Ale dotyczy to chyba tylko b8 z quattro.
-
Grill RS4 do A4 B8
Tu już Ci nie pomogę Sam mam wątpliwości czy lepiej wygląda oem black edition grill czy ala rs4 Wrzucę rs4 i zobaczymy jak będzie się prezentować, najwyżej zmienię Zawsze możesz w google podglądnąć jak to wygląda, ale chyba fotki nie oddają realnego wyglądu https://www.google.pl/search?biw=1920&bih=949&tbm=isch&sa=1&ei=Mu9qWoSCJoX8sQGOhanwDQ&q=a4+b8+with+rs4+grill&oq=a4+b8+with+rs4+grill&gs_l=psy-ab.3...21892.22706.0.23138.3.3.0.0.0.0.54.156.3.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.-sj8rcu72gc
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Ja mam taki setup na zimę, z tym że opona 245/40/18 i jest super Zawias 1BE + eibach -35/30.
-
Grill RS4 do A4 B8
Ja kupowałem do swojej a4 po lifice u tego Chińczyka i jakość ok Wrzucam pod waszą budę: https://pl.aliexpress.com/store/product/RS4-Styling-A4-B8-Grill-ABS-Black-Painted-Front-Honey-Mesh-Grille-for-Audi-A4-S4/3038002_32814000484.html?spm=a2g17.12010612.0.0.5522c34dllWtJB Jakby ktoś miał zderzak nie-sline: https://pl.aliexpress.com/store/product/A4-B8-Sedan-4-Door-ABS-Auto-Side-Fog-Light-Cover-Trims-for-Audi-A4-B8/3038002_32813020757.html?spm=a2g17.12010612.0.0.5522c34dllWtJB
-
Grill RS4 do A4 B8
Wysłałem Ci na PW parę opcji
-
Jakie Końcówki wydechu
Fajnie wyszło Szczerze mówiąc myślałem że, ø100 wizualnie wygląda na dużo większe Wrzucaj jeszcze s-lina z tyłu i będzie miazga!
-
szyld QUATTRO w B8 Avant na klapie
- Wymiana dwumasy sprzegła
Orientuje się ktoś czy istnieje cień szansy że Sachs, bądź LUK wyprodukują sprzęgło i dwumasę dla silnika CGLC 177km z quattro? Wiem, że póki co nie istnieją części do tego silnika i pozostaje kupić tylko oryginalne. Niepokoi mnie dziwne 'chrobotanie'' przy wciśniętym sprzęgle podczas postoju... jako że mam nalatane 225k chciałem wymienić komplet - a tutaj zdziwko. Nie istnieją części LUKA bądź Sachsa dla mojego silnika. Dla potomnych - ori dwumasa dla CGLC + q - 5.6 tys. Sprzęgło + cały osprzęt - 3.3k Póki co wymienię samo sprzęgło, zobaczymy co będzie.- A4 B8 2.0 TDI CR 143PS -> 185PS S-line
Fajna sztuka i baza do modów Najpierw wrzuć pakiet s-line, a dopiero potem myśl o plakietkach nigdy w odwrotnej kolejności Nie myślałeś o kole 19''?- Końcówki wydechów A4 b8 2.0 tdi Avant s-line
Końcówki do B8: 8K0 071 761 podwójne chrom strona lewa 65mm 8K0 071 761A podwójne czarne strona lewa 65mm 8K0 071 761C chrom lewa/prawa 6-cyl. 8K0 071 761D matowy aluminium lewa/prawa 6-cyl. 8K0 071 762 chrom lewa/prawa 80mm Odsyłam do tematu:- Grill RS4 do A4 B8
Przerabiałem temat.. wszystkie firmy typu X-UK nie mają grilów dla b8 po lifcie i nie będą miały. Któraś z firm powiedziała mi, że Audi weszło na ścieżkę prawną jeśli chodzi o ich produkcję (chyba chodzi o wykorzystywanie loga), więc lipa. W obecnej chwili tylko chińczyk... chyba, że masz gruby portfel, więc możesz poszukać na drugim kontynencie - Ameryce. Przykład: http://www.lltek.com/grills_A4.htm cena 699$ + jakieś 200$ wysyłka do PL ECS miało bardzo fajne grille, ale ''out of stock'': https://www.ecstuning.com/Audi-B8_A4-Quattro-2.0T/Exterior/Body/Grille/ Tak jak mówię, chciałem kupić taki grill, bardzo zależało mi na wysokiej jakości, mailowałem z wieloma firmami i poległem. Kupiłem chińczyka, nie jest najgorzej - niedługo wrzucę na auto i mam nadzieję, że da radę- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
Sorrki, opis się lekko rozjechał i jest napisane ''spręzyny H&R'' i obok fotka, więc myślałem że już po zbiegu- A4 B8 Avant 2.0Tdi 177KM 2014 2xS-line Monsoon Gray, Rotor 19" 9J et33, Eibach Sportline ,Black Edition ,Edelstahl 2H1
3x s-line? Jest coś takiego? Fajna sztuka! Kolorek taki jak mój, choć bardziej zalatuje Daytona Grey Pewny jesteś, że to Monsoon? Dobrze siadł na tych H&R - Wymiana dwumasy sprzegła