Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Nie zamarzniemy? Może jakiś parking podziemny?
  2. Coś się dzisiaj dzieje?
  3. Powinno się obejść https://portal.a4-klub.pl/a4-b8-demontaz-przedniego-grilla/
  4. Zajebiaszczy wypas Szukając swojej b8 chorowałem na biały kolor, no ale padło na Greya Zdradzisz wzór felg na lato?
  5. Veiru odpowiedział(a) na Boukhiar temat w 2.0TDI
    Miałem taki sam komunikat. U mnie wyświetlał się w sytuacji kiedy np.: prułem autostradą 160 km/h + i nagle zjeżdżałem do miasta gdzie prędkość diametralnie spadała i od razu wywalało błąd... Czyli zawsze po dynamicznej jeździe kiedy przychodziło zwolnić. Pomagało zgaszenie i ponowne odpalenie silnika... Po wymianie czujnika CIŚNIENIA oleju problem został zażegnany Koszt: jakieś 80 zł w ASO
  6. Klapę sam modziłeś czy w jakimś warsztacie we Wro?
  7. Widzę gruba akcja na parkingu podziemnym Ważne, że w doborowym towarzystwie Zmiany bardzo na + !
  8. Daj koniecznie znać co wyszło Jest w ogóle opcja kupienia sprężyn od eibacha tylko na tył? Myślałem, że trzeba w komplecie kupować... Rozważałem też wymianę ori amorów na bilsteina b12 tylko obawiam się że wówczas siądzie za mocno, a auto parkuję w parkingu podziemnym i już teraz prawie przycieram podczas wjazdu/wyjazdu
  9. OMG.. taka gruba furmana - zamiast rozmawiać o wyposażeniu, właściwościach jezdnych, osiągach, technologii.. to wy rozczulacie się nad kolorem. Gorzej jak baby... Jakie koło wlatuje na lato?
  10. A nie prościej okleić czarną folią? Wyjdzie taniej, mniej nerwów, a jak się znudzi to można wrócić do pierwotnego koloru
  11. Fajnie siadła kiera i podsufitka Dużo zabawy było z wymianą podsufitki? Przemyśl jeszcze ''czarny czarniutki'' kolor felg, bo zgubisz ich wzór może jakiś ciemny grafit? pzdr!
  12. Przepiękna Gratuluję i życzę wytrwałości w oczekiwaniu na odbiór
  13. Ja średnio jestem zadowolony z 1be + eibacha bo miało zejść -35/-30, a w rzeczywistości: -20/-15. Tył ciut za wysoko stoi.. ale wiem, że wiele osób ma ten sam problem. Pisali do mnie po zobaczeniu wpisu w moim temacie dotyczącego zmiany sprężyn, że mają podobną sytuacje... podobno ten ''typ tak ma''. Ale dotyczy to chyba tylko b8 z quattro.
  14. Veiru odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Tu już Ci nie pomogę Sam mam wątpliwości czy lepiej wygląda oem black edition grill czy ala rs4 Wrzucę rs4 i zobaczymy jak będzie się prezentować, najwyżej zmienię Zawsze możesz w google podglądnąć jak to wygląda, ale chyba fotki nie oddają realnego wyglądu https://www.google.pl/search?biw=1920&bih=949&tbm=isch&sa=1&ei=Mu9qWoSCJoX8sQGOhanwDQ&q=a4+b8+with+rs4+grill&oq=a4+b8+with+rs4+grill&gs_l=psy-ab.3...21892.22706.0.23138.3.3.0.0.0.0.54.156.3.3.0....0...1c.1.64.psy-ab..0.0.0....0.-sj8rcu72gc
  15. Ja mam taki setup na zimę, z tym że opona 245/40/18 i jest super Zawias 1BE + eibach -35/30.
  16. Veiru odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Ja kupowałem do swojej a4 po lifice u tego Chińczyka i jakość ok Wrzucam pod waszą budę: https://pl.aliexpress.com/store/product/RS4-Styling-A4-B8-Grill-ABS-Black-Painted-Front-Honey-Mesh-Grille-for-Audi-A4-S4/3038002_32814000484.html?spm=a2g17.12010612.0.0.5522c34dllWtJB Jakby ktoś miał zderzak nie-sline: https://pl.aliexpress.com/store/product/A4-B8-Sedan-4-Door-ABS-Auto-Side-Fog-Light-Cover-Trims-for-Audi-A4-B8/3038002_32813020757.html?spm=a2g17.12010612.0.0.5522c34dllWtJB
  17. Veiru odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Wysłałem Ci na PW parę opcji
  18. Fajnie wyszło Szczerze mówiąc myślałem że, ø100 wizualnie wygląda na dużo większe Wrzucaj jeszcze s-lina z tyłu i będzie miazga!
  19. Veiru odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    Orientuje się ktoś czy istnieje cień szansy że Sachs, bądź LUK wyprodukują sprzęgło i dwumasę dla silnika CGLC 177km z quattro? Wiem, że póki co nie istnieją części do tego silnika i pozostaje kupić tylko oryginalne. Niepokoi mnie dziwne 'chrobotanie'' przy wciśniętym sprzęgle podczas postoju... jako że mam nalatane 225k chciałem wymienić komplet - a tutaj zdziwko. Nie istnieją części LUKA bądź Sachsa dla mojego silnika. Dla potomnych - ori dwumasa dla CGLC + q - 5.6 tys. Sprzęgło + cały osprzęt - 3.3k Póki co wymienię samo sprzęgło, zobaczymy co będzie.
  20. Fajna sztuka i baza do modów Najpierw wrzuć pakiet s-line, a dopiero potem myśl o plakietkach nigdy w odwrotnej kolejności Nie myślałeś o kole 19''?
  21. Końcówki do B8: 8K0 071 761 podwójne chrom strona lewa 65mm 8K0 071 761A podwójne czarne strona lewa 65mm 8K0 071 761C chrom lewa/prawa 6-cyl. 8K0 071 761D matowy aluminium lewa/prawa 6-cyl. 8K0 071 762 chrom lewa/prawa 80mm Odsyłam do tematu:
  22. Veiru odpowiedział(a) na ChiPis temat w Audi A4 B8
    Przerabiałem temat.. wszystkie firmy typu X-UK nie mają grilów dla b8 po lifcie i nie będą miały. Któraś z firm powiedziała mi, że Audi weszło na ścieżkę prawną jeśli chodzi o ich produkcję (chyba chodzi o wykorzystywanie loga), więc lipa. W obecnej chwili tylko chińczyk... chyba, że masz gruby portfel, więc możesz poszukać na drugim kontynencie - Ameryce. Przykład: http://www.lltek.com/grills_A4.htm cena 699$ + jakieś 200$ wysyłka do PL ECS miało bardzo fajne grille, ale ''out of stock'': https://www.ecstuning.com/Audi-B8_A4-Quattro-2.0T/Exterior/Body/Grille/ Tak jak mówię, chciałem kupić taki grill, bardzo zależało mi na wysokiej jakości, mailowałem z wieloma firmami i poległem. Kupiłem chińczyka, nie jest najgorzej - niedługo wrzucę na auto i mam nadzieję, że da radę
  23. Sorrki, opis się lekko rozjechał i jest napisane ''spręzyny H&R'' i obok fotka, więc myślałem że już po zbiegu
  24. 3x s-line? Jest coś takiego? Fajna sztuka! Kolorek taki jak mój, choć bardziej zalatuje Daytona Grey Pewny jesteś, że to Monsoon? Dobrze siadł na tych H&R

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.