Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Jakiś czas temu odwiedziłem EcuProject w celu podniesienia mocy Seria zmierzona: 179,6Ps 395 Nm po programie: 214 Ps i 440 Nm Dziękuję EcuProject za profesionalne podejście do sprawy
  2. Fajna furmanka! Powodzenia w modach coś czuję, że ciężko będzie znaleść fajną kierę w tym kolorze
  3. Zgoda, ale nie możesz też zakładać, że Twoje 255 na feldze ochroni ją przed wszystkim. Mój znajomy ma a5 lift z rotorami 255/35/19 jak będę miał chwile cykne Ci fotkę w jakim stanie ma te felgi.. Ranty są widocznie naruszone, a jakbyś go zapytał o styl jazdy to powie Ci, że obnosi się z nimi jak z jajkiem. Przy felgach w tym rozmiarze nie ma zmiłuj, nawet jakbyś miał 275 to i tak kolizja z krawężnikiem obetrze Ci rant. Nie ma reguły, trzeba uważać. Po za tym serdecznie polecam opony pirelli cinturato p7 które wrzuciłem do siebie. Mają z brzegu opony zarąbisty ''rowek'' który dodatkowo chroni felgę. Nie wiem czy będzie widoczne to na foto:
  4. 235/40 wydawało mi się że to w miarę optymalny rozmiar Faktycznie spory balon masz Prawidłowy rozmiar gumy to 255/35/19 255 to nie ciut za szeroko dla 2.0? Toż to jeszcze musi jechać! Prześledziłem temat w dziale technicznym o oponach i w sumie wyszło na to że 235/40 to idelany kompromis między wyglądem, a komfortem więc własnie tym się zasugerowałem
  5. 235/40 wydawało mi się że to w miarę optymalny rozmiar
  6. Ori rotory 19'' Kupiłem je od gościa który miał je na swojej s5 i zmienił na jakieś OZ'tki. Stąd te kartony OZ Zupełnie inne auto:
  7. Felgi on board Jedziemy do pana gumolepa
  8. piękna furmanka powodzenia w modach!
  9. Mam, zapalają się halogeny przy skręcaniu Dokładnie tak w Krakowie.
  10. masz MMI 3G Basic bez dysku Faktycznie już poprawione Dziękuję!
  11. Witam! Po 6’cio letniej przygodzie z b7 nadszedł czas na coś nowego Oto mój nowy nabytek: A4 B8 2.0 TDI Quattro 177PS lift Z wypasu: - Moc 218 kucy 440 nm - program w EcuProject - quattro! - lakier Monsoon Grey (LX7R) - manualna skrzynia - MMI 3G Basic - Bluetooth - klima 3-zone - 3-ramienna kierownica z multifunkcją - wykończenie dekorami - ''rybia łuska'' - grzane fotele przód + tył - tepomat - czujnik deszczu - czujnik zmierzchu - come/leaving home - fotele alcantara - grzane fotele - 4x eklektyczne szyby - zawiecha 1be - pdc tył Modyfikacje: - S-line Competition - Grill ala RS4 - kierownica s-line - gałka zmiany biegów s-line + biała nić - test zegarów - kierunkowskazy tył semi-dynamic - wydech od a5 3.0 TDI - carbonowe końcówki wydechu Akrapovic Ø100 - eibach pro-kit -35/-30 - lotka RS4 - listwy zewnętrzne s-line - hamulce S4 - Alu lato: ROTOR 19'' 9J et33 od S5 - Opony Pirelli Cinturato P7 235/40/19 - Alu zima: 18'' 8J et47 - Opony Continental ContiWinterContact 245/40/18 Plany: - lusterko wew. fotochromatyczne - czarna podsufitka - elektryczna klapa bagażnika + otwieranie z pilota - składane lusterka - może MMI 3G+ sim google - nagłośnienie BOSE - spolszczenie MMI + aktualizacja map - ściema szyb - ledy w halogenach może coś jeszcze... Stan auta na 08/2017: Stan auta na 04/2018: FOTORELACJA Z MODYFIKACJI Stay Tuned.
  12. Ecuproject
  13. Klubowa b6 ustrzelona pod Simple na Zwycięskiej Kto to?
  14. Wszystko jasne Dzięki Mirku
  15. Witam, Czy zna ktoś może dane techniczne rotorów 19"? Głównie zależy mi na szerokości.. czy naciągane na nie opony 235/40. I co najważniejsze czy podejda do b8 lift. Z góry dzięki wielkie za pomoc
  16. No właśnie tego obawiałem się najbardziej.. Ty jaką oponę masz przy swoich 19''? Rozważam wsadzenie 235/40 to chyba będzie najlepszy kompromis między komfortem, a wyglądem.
  17. Pany, Czy do b8 lift wejdą mi 19" 8,5 rotory z oponami 255/35 z ET 47? Ogólnie to do rotorów zawsze wrzucone są koła o szerokości 255? Przeglądałem allegro i praktycznie w każdym przypadku wsadzana jest właśnie taka opona. Z góry dzięki za pomoc:)
  18. Veiru opublikował(a) temat w Audi A4 B8
    Witam, Jako że przymierzam się do kupna a4 b8 lift, mam pytanie odnośnie wyposażenia wnętrza. Chodzi głownie o MMI, czy da się wizualnie ocenić (po zdjęciach z aukcji) z jaką wersją MMI mamy do czynienia? Czy rozmieszczenie ''pokręteł'' ma jakieś znaczenie? Dla przykładu: Tutaj panel do obsługi MMI znajduje się przy gałce zmiany biegów: A tutaj dwa panele znajdują się bezpośrednio pod MMI: Czy w obu przypadkach wersja MMI jest taka sama, a różnica polega tylko na rozmieszczeniu sterowania? Od czego zależy rozmieszczenie tych paneli? Z góry dziękuję za wszelką pomoc
  19. Ale pikna scierka - szacun Kiedyś mój ojciec miał 2.0 efi sedan to pierwsze drifty na piasku robiłem Dawniej to było luksusowe autko, no a teraz ich już nie widać prawie. Twoja to pewnie bak w moment oczyszcza , ale za to ile radosci i satysfakcji
  20. Pozdro dla ciemnej b5 na duzych fellach widzianej w niedziele (02.10.2011) w Trzebnicy okolo 12
  21. siemian, nasze autka mają super wyczucie czasu Mi też pękł wąż od turbo na drugi dzień po Twoim :gwizdanie:
  22. Kolego, miałem podobnie. Tzn zauważyłem iż silnik pracuje dużo głośniej anieżeli powinien. Po tygodniu silnik się zatarł, a stan oleju był 2-3 krotnie wyższy niż powinien. Sprawdź więc poziom oleju w silniku aby wykluczyć usterkę która załatwiła mój silnik. Dodam tylko, że też mam 140'konny BPW. edit: Broń Boże nie chcę Cie straszyć, tylko u mnie źle to się skonczyło, i miałem wiele nieprzyjemności związanych z wymianą silnika, dlatego chciałbym abyś nie musiał przeżywać tego samego. W moim bpw zawiódł wałek rozrządu, jest full tematów na ten temat więc pewno znajdziesz
  23. Ja dzis odpadam.... w piątek po zdanym egzaminie, zatrzymali mnie niebiescy i mandacik wysuszony na 200 pln, a wczoraj pękła mi przednia szyba i musze wymienic... więc pech na całego... pozdrówka
  24. co to za jedni ? Chyba nie mówisz o .... ;(

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.