Treść opublikowana przez Veiru
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Dante, tak też zrobię Zobaczę jak to będzie współgrało na aucie Widziałem manual od Grzesia dotyczący wymiany grilla bez konieczności ściągania zderzaka, więc może obejdzie się bez grubszej rzeźby
-
A4 B8 Avant 1.8 TFSI
Fajna sztuka! Jakieś plany co do modów? Na pierwszy ogień chyba zmiana koła na większe, co?
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Chyba kupowaliśmy nasze grylle u tego samego Pana Chińczyka! Tobie też dał tylko jedną śrubę na przykręcenie mocowania pod tablice rejestracyjną? Wiesz, pomimo że to najwyższe mocowanie pod tablicę jest stosunkowo blisko loga OOOO to zauważ, że przy ORI grillu jest na podobnej wysokości Ah... kusi żeby bez tablicy latać, co?
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Szczerze mówiąc nic o tym nie wiem Sam zrobiłem u nich dwa swoje auta, trzech znajomych też wiem że oddawali i wszyscy zadowoleni
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Kopsnij się do Wrocławia do EcuProject. Daniel jest profesjonalistą i na pewno będziesz zadowolony
-
Polecane opony letnie
Mój szwagier ma Michelin Pilot Sport 4 na nowym mondeo mk5 i mówi, że na suchej nawierzchni kleją jak szalone... ale wystarczy lekki deszczyk i zachowują się jak slicki. Ogólnie rzecz ujmując jest z nich zadowolony Ah, podobno też szybko się ścierają, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Świetnie to u Ciebie wygląda... W ogóle C+ to jest chyba maximum co można wyciągnąć z budy b8... Myślałem o grilu ala rs4, żeby nawiązać do tych kratek przy halogenach: Ale chyba jednak co OEM to OEM... nie głupi to wymyślił
-
Nakładki przycisków fotela
Potwierdzam. Kumpel napalił się na to, a potem było ''zdziwko'' Strasznie chamski plastik...
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
To jest własnie to.... człowiek dba, chucha, dmucha... a tutaj znajdzie się taka ku**a która wali we wszystko co popadnie... Współczuję...
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
W końcu udało ogarnąć się tył! Gibo - dzięki za wydech i zderzak w nienagannym stanie! ASO - dziękuje za ku***sko drogą paczkę W garażu czeka na montaż przedni zderzak od C+ Ofc kratka od ACC zostanie zastąpiona zwykła, a grill od s4 już się pozbyłem Dziś przyszła długo wyczekiwana paczka od Pana Chińczyka! + pierwsze przymiarki (sorrka za jakość fotek...) Prawdę mówiąc trochę zwątpiłem i nie wiem w którą stronę pójść z tym grillem... martwi mnie, że jak do ala rs4 wleci tablica rejestracyjna to czar pryśnie II opcją jest OEM black edition grill: Co radzicie?
-
Audi A4 B8 lift - umiejscoweinie pokretla do sterowania menu?
Chodzi o wersję wyposażenia.. Mówiąc najprościej: - jeśli ''gałka od radia'' jest przy panelu sterowania klimatyzacją, tzn. że nie masz nawigacji, jest to zwykłe, najprostrze ''Audi Concert'' czyli samo radio, a nie MMI. - jeśli ''gałka'' jest przy gałce do zmiany biegów tzn. że masz NAVI, a co za tym idzie MMI. Tylko należy pamiętać, że rozróżniamy wiele wersji MMI Basic, MMI Basic plus, MMI 2G, MMI 3G itp itd.. Odsyłam do zapoznania się z linkami:
-
Opony Audi a4 b8 lift sedan, 2012r
Siemka, taki setup to ja mam na zimę i jest super Ja bym śmiało zakładał 245/40
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Spoko, od razu przestrzegam Cię, że ten znaczek s4 jest nie usuwalny.. w sensie nie da się go odczepić po dobroci i musi grubszy sprzęt wjechać
-
Audi A4 b8 Lift Avant 2.0 TFSI 224km SCUBA BLUE Competition Plus UPDATE
Grubo jedziesz z tematem Jaki grill wrzucasz? Ale kolorem to pozamiatałeś.....
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
No coś Ty, do czego mieliby się przyczepić? ;p
-
Wymiana zderzaka przód
Najlepiej kupić elementy w kolorze nadwozia.. ja jak robiłem u siebie s-line to starałem się kupować wszystko w kolorze auta.. fakt... trwa to 3x dłużej, ciężko znaleźć fajną sztukę (bo mimo że w kolorze, czasem wymaga ponownego lakierowania), ale wydaje mi się że warto No chyba, że śpieszy Ci się Do wiosny jeszcze trochę czasu...
-
Jakie Końcówki wydechu
Sam zastanawiam się jakiej średnicy końcówki wrzucić... Boję się ze 100 fi będzie straszna bazOOOOOka , ale z drugiej strony... trzeba te otwory czymś ''wypełnić''
-
Co to za felga?
8E0 601 025 AS 8Z8 7,5J, ET45, r17 Od a4 b7
-
A4 b8 czy podejdę felgi oryginalne z A5
Mam takie u siebie, jest miód
-
opony zimowe a4 b8
Nie wiem czy to idealnie Twoja felga, ale parametry te same.. http://www.original-felgen.com/8k0601025bd8z8.html Do takiej felgi fabrycznie dawano 205/60, więc szerokość ok, jedynie profil masz ciut mniejszy, ale wg mnie nie powinno być znaczącej różnicy. Tu masz opis wszystkich ori felg z parametrami i fabrycznie dobieranymi oponami. Może znajdziesz swoje: http://www.original-felgen.com/audi/a4/b8/2
-
opony zimowe a4 b8
Jakie masz parametry felgi?
-
B8 LIFT Avant 2.0TDI FELGI 20'' :-)
Witam! Piękne są te fele Widziałem fotki z pierwszej strony z przymiarki zimowych 17'' po swapie hebli.. nie boisz się, że jest tam zbyt ciasno? :/ Sam jestem w podobnej sytuacji: i zastnawiam się nad kupnem 18'' na zimę.. Pozdro!
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Panowie, Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko...
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Serio od xeonz.uk? Ciągle śledziłem ich oferty i wszystko warte uwagii "out of stock".. mieli tylko Full chrom Ale on by mi nie podpasowal do niczego Chromowane ringi chyba lepiej będą się prezentować
-
Moja S4 B8 upragniona :)
zarąbiaszko wygląda ten gryll Gdzie go dorwaleś? Sam szukałem do swojej b8 i cięzko znaleść coś z dobrą jakością wykonania Póki co czekam na przesyłkę od Pana Chinczyka... zobaczymy co będzie