Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Dante, tak też zrobię Zobaczę jak to będzie współgrało na aucie Widziałem manual od Grzesia dotyczący wymiany grilla bez konieczności ściągania zderzaka, więc może obejdzie się bez grubszej rzeźby
  2. Fajna sztuka! Jakieś plany co do modów? Na pierwszy ogień chyba zmiana koła na większe, co?
  3. Chyba kupowaliśmy nasze grylle u tego samego Pana Chińczyka! Tobie też dał tylko jedną śrubę na przykręcenie mocowania pod tablice rejestracyjną? Wiesz, pomimo że to najwyższe mocowanie pod tablicę jest stosunkowo blisko loga OOOO to zauważ, że przy ORI grillu jest na podobnej wysokości Ah... kusi żeby bez tablicy latać, co?
  4. Szczerze mówiąc nic o tym nie wiem Sam zrobiłem u nich dwa swoje auta, trzech znajomych też wiem że oddawali i wszyscy zadowoleni
  5. Kopsnij się do Wrocławia do EcuProject. Daniel jest profesjonalistą i na pewno będziesz zadowolony
  6. Mój szwagier ma Michelin Pilot Sport 4 na nowym mondeo mk5 i mówi, że na suchej nawierzchni kleją jak szalone... ale wystarczy lekki deszczyk i zachowują się jak slicki. Ogólnie rzecz ujmując jest z nich zadowolony Ah, podobno też szybko się ścierają, jeśli ma to dla Ciebie znaczenie
  7. Świetnie to u Ciebie wygląda... W ogóle C+ to jest chyba maximum co można wyciągnąć z budy b8... Myślałem o grilu ala rs4, żeby nawiązać do tych kratek przy halogenach: Ale chyba jednak co OEM to OEM... nie głupi to wymyślił
  8. Potwierdzam. Kumpel napalił się na to, a potem było ''zdziwko'' Strasznie chamski plastik...
  9. To jest własnie to.... człowiek dba, chucha, dmucha... a tutaj znajdzie się taka ku**a która wali we wszystko co popadnie... Współczuję...
  10. W końcu udało ogarnąć się tył! Gibo - dzięki za wydech i zderzak w nienagannym stanie! ASO - dziękuje za ku***sko drogą paczkę W garażu czeka na montaż przedni zderzak od C+ Ofc kratka od ACC zostanie zastąpiona zwykła, a grill od s4 już się pozbyłem Dziś przyszła długo wyczekiwana paczka od Pana Chińczyka! + pierwsze przymiarki (sorrka za jakość fotek...) Prawdę mówiąc trochę zwątpiłem i nie wiem w którą stronę pójść z tym grillem... martwi mnie, że jak do ala rs4 wleci tablica rejestracyjna to czar pryśnie II opcją jest OEM black edition grill: Co radzicie?
  11. Chodzi o wersję wyposażenia.. Mówiąc najprościej: - jeśli ''gałka od radia'' jest przy panelu sterowania klimatyzacją, tzn. że nie masz nawigacji, jest to zwykłe, najprostrze ''Audi Concert'' czyli samo radio, a nie MMI. - jeśli ''gałka'' jest przy gałce do zmiany biegów tzn. że masz NAVI, a co za tym idzie MMI. Tylko należy pamiętać, że rozróżniamy wiele wersji MMI Basic, MMI Basic plus, MMI 2G, MMI 3G itp itd.. Odsyłam do zapoznania się z linkami:
  12. Siemka, taki setup to ja mam na zimę i jest super Ja bym śmiało zakładał 245/40
  13. Spoko, od razu przestrzegam Cię, że ten znaczek s4 jest nie usuwalny.. w sensie nie da się go odczepić po dobroci i musi grubszy sprzęt wjechać
  14. Grubo jedziesz z tematem Jaki grill wrzucasz? Ale kolorem to pozamiatałeś.....
  15. No coś Ty, do czego mieliby się przyczepić? ;p
  16. Veiru odpowiedział(a) na Dopa temat w Audi A4 B7
    Najlepiej kupić elementy w kolorze nadwozia.. ja jak robiłem u siebie s-line to starałem się kupować wszystko w kolorze auta.. fakt... trwa to 3x dłużej, ciężko znaleźć fajną sztukę (bo mimo że w kolorze, czasem wymaga ponownego lakierowania), ale wydaje mi się że warto No chyba, że śpieszy Ci się Do wiosny jeszcze trochę czasu...
  17. Sam zastanawiam się jakiej średnicy końcówki wrzucić... Boję się ze 100 fi będzie straszna bazOOOOOka , ale z drugiej strony... trzeba te otwory czymś ''wypełnić''
  18. 8E0 601 025 AS 8Z8 7,5J, ET45, r17 Od a4 b7
  19. Mam takie u siebie, jest miód
  20. Nie wiem czy to idealnie Twoja felga, ale parametry te same.. http://www.original-felgen.com/8k0601025bd8z8.html Do takiej felgi fabrycznie dawano 205/60, więc szerokość ok, jedynie profil masz ciut mniejszy, ale wg mnie nie powinno być znaczącej różnicy. Tu masz opis wszystkich ori felg z parametrami i fabrycznie dobieranymi oponami. Może znajdziesz swoje: http://www.original-felgen.com/audi/a4/b8/2
  21. Jakie masz parametry felgi?
  22. Witam! Piękne są te fele Widziałem fotki z pierwszej strony z przymiarki zimowych 17'' po swapie hebli.. nie boisz się, że jest tam zbyt ciasno? :/ Sam jestem w podobnej sytuacji: i zastnawiam się nad kupnem 18'' na zimę.. Pozdro!
  23. Panowie, Fele: 8.0, 18'', et47 z oponą 245/40 będzie git na zimę? Zastanawiam się czy nie będzie za szeroko...
  24. Serio od xeonz.uk? Ciągle śledziłem ich oferty i wszystko warte uwagii "out of stock".. mieli tylko Full chrom Ale on by mi nie podpasowal do niczego Chromowane ringi chyba lepiej będą się prezentować
  25. zarąbiaszko wygląda ten gryll Gdzie go dorwaleś? Sam szukałem do swojej b8 i cięzko znaleść coś z dobrą jakością wykonania Póki co czekam na przesyłkę od Pana Chinczyka... zobaczymy co będzie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.