Treść opublikowana przez Veiru
-
Spoty wrocławskie
Jak juz żarty o pedałach to jeden z mojej strony Przychodzi pedał do lekarza: -Panie doktorze, strasznie boli mnie coś w odbycie, może pan zbadać mojego anusa? -Proszę się rozebrać i pochylić. Lekarz wkłada palec w d*pę pedałowi, sprawdza, sprawdza, ale nic nie czuje. -Trochę głębiej panie doktorze. Lekarz wkłada dłoń, sprawdza, sprawdza, ale nic! -Jeszcze trochę, o tam tam. Lekarz wkłada rękę, aż do łokcia - faktycznie poczuł jakiś przedmiot, bierze - wyjmuje - patrzy, a to róża. -To dla pana panie doktorze. Btw. Szofer zdaj relacje z pod mostu czy ktos byl
-
Spoty wrocławskie
Mnie niestety nie bedzie- nauka Ale za tydzien owszem
-
Spoty wrocławskie
Powiedzmy btw, chyba prawego stop-u nie masz albo lewego, nie pamiętam
-
Spoty wrocławskie
Dacie rade :> My zaraz wybijamy bo jeszcze na galeriany wstapimy najpierw , kom jak cos. Widymy sie pod mostem.
-
Spoty wrocławskie
ja przywioze lekarstwo :gwizdanie:
-
Spoty wrocławskie
to dzisiaj klin
-
Spoty wrocławskie
Omajgat no to grubo :> Gniady czekamy na przemówienie w tej sprawie
-
Spoty wrocławskie
No rejczel To jednak zyjecie :>
-
Spoty wrocławskie
szkoda, ze musielismy spadac tak szybko, ale i tak byo Dzisiaj ofc dziewiczy spot Hornet kiedy dotrze do Ciebie Twój ogólnopolski kabel do vag ? Chyba ze ktos bedzie mial swój, bo jestem holernie ciekawy co tam w trawie piszczy w mojej niuni i czy duzo namotane jest
-
Spoty wrocławskie
Jeszcze aktualne ? Moze podlece z kolegą, jesli bedziecie gdzies w furce do Wro mam 30 km~~ +/-
-
Spoty wrocławskie
- Dolnoślaskie Spotkania na drodze
:gwizdanie:- I Twoja A4 może być największym brudasem tej zimy - KONKURS
- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Fajno sie prezentuja na Twoim czekamy na filmikosa ze wszystkimi opcjami eg. kierunki, przeciwmgłowe etc. Żadne z lamp na stronie producenta nie są dostępne do kupienia A pod kolor mojego auta bardziej by mi pasowały red crystale, czyli te najbardziej odpowiadające kolorami ori, ale zadne z nich nie sa do kupienia...- [B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
dawaj ten filmik i foty- [ALL B7] MOJA CZWÓRECZKA 2.0 TDI SEDAN
Fane FAne :> Te alumy, jeśli cena nie jest tajemnicą możesz zdradzić ? Wygladaja bardzo podobnie do ORI z a5 chyba- Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Dzieki, jeszcze małe pytanie co ze swiatłami tylnymi przeciwmgielnymi ? Cos sie zmienilo po wsadzeniu led jesli chodzi o to ? Dostrzegłeś juz jakies slady "uszkodzeń" tych własnej roboty super extra lamp ? :>- Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Jeżeli to Twoje, to można wiedzieć jakie koszty ? i gdzie owe lampy kupiłes ?- Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Jeszcze takie foto ledów z tyłu znalezione gdzies na forum.- Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Zawsze to LED'y i lepiej się prezentują niz te zwykłe co mam ,a mi się bardzo podobają te co mają A6 avant'y na tyle tez chce takie mieć. @Edit Dodałem też czarne tych przednich lamp- Nowe lampy LED [Przód i tył] A4 B7 kilka pytań
Witam, dziś znalazłem wkońcu lampy Led które chciałym kupić do swojej A4-ki b7, ale mam kilka pytań... Są to całe lampy z technologią LEd, zarówno przód jak i tył (co widać na zdjęciach poniżej) Jak przeczytałem gdzieś, Ledy pobierają mniej mocy niż zwykłe zarówki... Czy konieczne są rezystory ? Czy w tym komplecie nie bedzie konieczności niczego stosowania i wystarczy tylko wymienic całe lampy ? Przód (White) http://www.venom24.pl/audi-0508-p-17092.html?osCsid=57d8ea7c01ef04e43ff5859d6250202a (Black) http://www.venom24.pl/audi-0508-p-17093.html?osCsid=57d8ea7c01ef04e43ff5859d6250202a Tył http://www.venom24.pl/audi-0407-p-17817.html?osCsid=57d8ea7c01ef04e43ff5859d6250202a- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, jestem "świeżo" w posiadaniu Audi A4 b7 Avant 2.0 Tdi, chciałbym dołączyć do grona klub-owiczów i podzielić się swoją wiedzą - Dolnoślaskie Spotkania na drodze