Treść opublikowana przez Veiru
-
Spoty wrocławskie
Nie masz srubokręta w zestawie razem z kołem zapasowym, lewarkiem itp?
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Na początku szliśmy równo.. quattro na pewno nie pomagalo No ale przy 80-100 km/h już zaczął odchodzić... A tak btw. to golf 6, a nie 5
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Bry! Dawno mnie nie było, co nieznaczy, że z autem nic się nie dzieję! Może po kolei: Auto przeszło detalig w myjni dobrego kumpla: 1. Odświeżenie lakieru (miejscowo pełna korekta)+zabezpieczenie woskiem Collinite 2. Czyszczenie wnętrza 3. Polerowanie reflektorów + zabezpieczenie powłoką ceramiczną Gyeon 4. Aplikacja powłoki ceramicznej na szyby Co do modów: wleciała kiera i gałka od s-lina (dziękuję siemian!) Po jakims czasie udało się dorwać ori lotkę od rs4: A idąc za ciosem montaż listw od sline: Zapomniałbym o paczce która dotarła w międzyczasie: I po montażu: Szczerze mówiąc średnio jestem zadowolony z tyłu.. jest ciut za wysoko. Mam nadziję, że jeszcze siądzie Na montaż czeka tylni zderzak od sline competition + wydech od a5 3.0 tdi (dzięki Gibo!). Katorgą było znalezienie dyfuzora z kratką do całego zestawu, ale udało się Jeśli chodzi o sprawy nie związane z modami, jakies 1.5 miesiąca temu wybrałem się ze szwagrem na nowo otwarty tor Pixers Ring przy LSSE Krzywa Odbyła się tam impreza inauguracyjna Ring wars polegająca na wyścigach na 1/4 mili. Wstęp dla wszystkich, bez względu na moc i rodzaj auta. Licząc na dobrą zabawę bez spiny i pojawieniem się ''jakis golfów do bicia'' pojechałem swoją a4, a szwagier mondeo mk5 2.0 ecoboost. Jak okazało się na miejscu golfów do bicia nie było... za to pojawiły się 2x mustangi 5.0, rs6, rs3, 2x m3, tesla (Bożsszz..... jak to zapier...) itp itd Na szczęście (a może i nie..) podzielono nas na grupy... i tak wylądowałem z bmw e92 320d (3:2 dla mnie), nowy vw tiguan 2.0 tsi (2:0), golf gti mk5 (0:3), Opel Speedster (0:3 nie do zatrzymania... porobił nawet m3). Szwagier nie miał tyle szczęścia.. jako że w swoim mondeo ma 2l. uturbioną benzynę wylądwał w grupie z mustangami i m3. A dwa rs'y tłukły się miedzy sobą Ogólnie bardzo fajna impreza, ma być organizowana częściej sporo fajnych osób i świetna atmosfera. Przydałoby się tylko wiecej zawodników Byc moze przy II edycji to się zmieni
-
Progi S line zewnętrzne lift
Z tego co wiem to jakoscią sporo odbiegają od ori... Nówki z ASO kosztują cos około 340 zł/szt. o ile mnie pamięć nie myli. Numery: 8K0 854 932 A GRU - prawa 8K0 854 931 A GRU - lewa
-
Spoty wrocławskie
Witam! Planuję zrobić swapa wydechu w mojej b8 z pojedyńczego po 1 str. na dwa kominy z a5 3.0 tdi. Zna ktos może warsztat który ogarnąłby temat?
-
Zderzak Grill S4 S LINE do A4
Bry! Panowie, próbował ktos może usunąć emblemat ''s4'' z grilla od s4? Po usunięciu nie będzie widać sladu? Da się go w ogóle usunąć?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Kolegę! Ja również z Kątów
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Pozdro dla klubowicza ustrzelonego we Wrocławiu na ul. Zwycięskiej dziś około godz. 17.30 Szara/srebrna b6, kierownik w pomarańczowym t-shircie Pzdr z szarej b8 z przeciwległego pasa
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla klubowicza ustrzelonego we Wrocławiu na ul. Zwycięskiej dziś około godz. 17.30 Szara/srebrna b6, kierownik w pomarańczowym t-shircie Pzdr z szarej b8 z przeciwległego pasa
-
Jakie Końcówki wydechu
Cześć! Szukam jakis fajnych końcówek do wydechu od a5 3.0 tdi lift. Myslalem o ULTER 100 mm, tylko nie wiem jak wygląda jego montaż.. go nasuwa się na końcówki wydechu? Wyczytałem w temacie wrclaguna'y, że Grzesiu stosując te końcówki przyciał koniec wydechu, a potem je przyspawał. Ktos wie jak sprawa wygląda? http://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371 Kusi też Buzzer o którym koledzy wyżej wspominali pozdro!
-
Dyfuzor S-line
Nie podejdzie, zderzak przed- i po- lifcie to dwie różne konstrukcje
-
Tylny dyfuzor pasujący do zwykłego zderzaka
wiadomo cos o wersji pod zderzak sline i za jakie hajsy?
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Nic nie będzie odstawać Jak równo przykleisz to będzie wyglądać jakby z fabryki wyjechał
-
Felgi Rotor 19
Dlaczego za dużo? Zależy co kto lubi Sporo osób na forum lata na 20" i sobie chwalą Co do felg to byłby ori vosseny? Cena jest zaporowa
-
czy to jest zderzak S LINE ?
Tak to jest sline Tutaj masz dokładny opis:
-
Wymiana czujnika różnicy ciśnień DPF w A4 B8 2.0TDI
Kolego, czujnik różnicy ciśnień nie ma nic wspólnego z cisnieniem oleju w silniku. Problem musi być gdzie indziej.
-
Grill RS z alliexpres do zwykłego zderzaka b8
Wygląda nieźle Czekamy na fotki po zamontowaniu!
-
Felgi Rotor 19
Jesli to ori felga to bez problemu podejdzie Ci do b8 Co do opony, ja mam u siebie 235/40 i fajnie wyglada - jest lekki naciąg. Większosc ludzi na forum ma 255/35 i też robi robote
-
Spoty wrocławskie
Wybiera się ktos na raceism?
-
Jaki grill ?
Daj znać jak jest z jakoscią tego grylla Wrzuć fotkę z efektem końcowym.
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Nie pasuje kolego. Musiałbyś cały zderzak wymienić.
-
Wiecznie zakurzony RS4 B8 Ibis White Rock Black
Śledzę temat od samego początku! Świetna fura, chyba marzenie większości osób tutaj A relacja z wyjazdu - pierwsza klasa!
-
[S4 B5] Nogaro Blue by emay
Panie! Nie wiedziałem że taka gablota po wrocq się wozi Zarąbiaszczy projekt
-
SWAP wydechu seryjnego 2.0 TDI na podwojny z 3.0TDI oraz wymiana dyfuzora
Łoo Panie... Powiem Ci, że robi to robotę
-
BIAŁA STRZAŁA AUDI S4
''Prawie s4''? A co, swap silnika planujesz?