Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Dobrze by było ustawić Przeważnie TOPowe firmy zajmujące się modyfikacjami aut, podczas wymiany zawieszenia oferują ustawienie geometrii.
  2. Veiru odpowiedział(a) na kornik440 temat w 1.9TDI
    Na tabliczce, pod maską, ew. w książeczce serwisowej.
  3. Veiru odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jeśli chcesz zobaczyć 235/40 na 19'' z 9j to rzuć okiem na mój temat. Ogólnie rzecz ujmując jeździ się super i jak dla mnie aspekt wizualny jak najbardziej OK, no ale koledzy z forum stwierdzili, że ''balony''. Na HANKOOKach Ventus lata mój kolega na a6 c7 i jest bardzo pozytywnie zaskoczony
  4. Z tego co pamiętam cena C6 znacznie spadła po premierze C7. Wtedy te wszystkie Janusze rzuciły się na C6 nie wiedząc o tym aucie nic.. a potem na forach, grupach na FB był płacz i lament: - ''czemu skrzynia szarpie?!'' -''o kurr.. czemu ten rozrząd taki drogi?!'' -''Panowie, w sumie to już kupiłem, ale zapytam: drogie jest 3.0 tdi w utrzymaniu?'' itp itd... C7 w porównaniu do B8 to całkiem inna liga. Pod względem komfortu i technologii jest dużo wyżej od B8. Myślę, że dobrze wyposażone wersje -polift, matrixy, 3.0 bitdi itp będą trzymały cenę.
  5. 1. Tak można. Możesz mieć zewnętrzny pakiet s-line, nie posiadając wewnętrznego i na odwrót. 2. Chromowane lusterka są tylko przy wersji S4. Zamawiając w salonie zwykłą A4 z pakietem s-line nie mogłeś dorzucić chromowanych lusterek przeznaczonych tylko dla S4. 3. A4 B8 nigdy nie miało emblematów s-line na przednim grilu. Zarówno polift jak i przedlift. Nigdy. Jednyne emblematy występujące w grillu to ''quattro''. Natomiast emblematy ''s-line'' tylko na przednich błotnikach.
  6. Ciężko za Tobą nadązyć kolego... szybko plany zmieniasz. Za lampy w dobrym stanie jakies 1300 - 1400 pln musisz liczyć. Nie mam pojęcia jak z resztą. Na pewno zderzak też do wymiany, ale czy klapa?
  7. Od dwóch lat żona użytkuje Fiestę mk7 1.0 Ecoboost 100 PS z 2014 roku. Jakieś pół roku temu zrobiłem jej program na 125 kuni i powiem wam, że nie jeden Janusz łapie zonka pod światłami... to naprawdę potrafi szybko wystrzelić. Auto idealne do jazdy po mieście.. na autostradzie jest trochę głośno i nieco buja, ale wg. mnie nie ma sobie równych w mieście O spalaniu nie będę mówić, bo żona ma ciężką nogę. więc nie będzie to miarodajne Jest mega zadowolona, póki co wymieniamy regularnie filtry i oleje i odpukać nie sprawia żadnych problemów.
  8. Dziękuję bardzo Panowie za pozytywny odzew! To mega motywuje do dalszych działań. Zrobię jak mówicie - ramki, relingi, lustra, progi - pójdą w black piano Będę informował na bieżąco Stay Tuned.....
  9. Siemka! Ciekawy kolor zacisków Pokaż daleka jak na aucie się prezentują Ta gałka z czerwoną obwódką z jakiego jest modelu?
  10. Andrzej, Audi fabrycznie wrzuca na tą fele oponę 255/35 Wrzucaj na auto taki konfing i będzie mega się prezentować I tak jak mówisz, żadnych dystansów nie będziesz potrzebować.
  11. Rotory od s5 mają ET33 i 9J i na takich parametrach B8 wygląda najlepiej.
  12. Wszyscy mają Mambę - mam i ja! Wpadło letnie koło, a pogoda za oknem rozpieszcza dlatego cyknąłem parę fotek Pakiet Competition Plus udało się doprowadzić do końca z czego jestem mega zadowolony - przeskok z non-sline robi ogromne wrażenie. Póki co na aucie jest grill w stylu RS4 i biorąc pod uwagę, że bardzo mi się podoba + pozytywną reakcję otoczenia to prawopodobnie tak już zostanie Co do najbliższych planów: Zacznę powoli zabierać się za wnętrze auta Muszę ogarnąc zawieszenie - jak dla mnie eibach dał d*py jeśli chodzi o tylnie spręzyny dla avanta w Q. Albo będę reklamować, albo zmienię springi od innego producenta. Albo wrzuce gwint Ściema szyb - jaką moc przyciemnienia poroponujecie? Nie chce przegiąć pały.. myślałem o przepuszczalności: 30% na tył, 70% przód. Opłaca się dopłacać za folię ceramiczną? Jeśli chodzi o nadwozie rozważam jeszcze II opcje: - relingi + chromy wokół szyb idą w czarny połysk - zrobić tak jak w ori pakiecie competition, czyli lusterka i listwy s-line zrobić w czarnym połysku
  13. No, no... 3.0 tdi, pakiet C+ ... czegóż chcieć więcej?! Auto miód, malina
  14. G-SHOCK SOLAR GPS HYBRID GPW1000 Mój pierwszy G-Shock. Jestem mega zadowolony. Z początku przerażała mnie wielkość i ciężar, ale teraz jest ok
  15. @WojtekA4B8 Kiera wleciała bez problemu! Jeśli chodzi o mnie, powątpiewałem w swoje zdolności manualne, więc o pomoc poprosiłem @kaju Z tego co widziałem, nie miał większych problemów z wymianą Co do kiery uderzaj do @siemian, zawsze ma coś fajnego na stanie Jeśli chodzi o koszta - kiera + poducha musisz 2400 - 2500 liczyć
  16. Sorry za offtop... Serio sprawdzają poziom ściemy szyb?
  17. Veiru odpowiedział(a) na dawid771 temat w Audi A4 B8
    To jakaś bzdura... Zamawiałem kompletne sprzęgło z ASO z niemiec i nikt nie pytał o oddanie starego sprzęgła
  18. Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?
  19. Bardzo lubię ten kolor Widziałem kiedyś a6 c7 w salonie. Była w tym kolorze + pakiet C+ i powiem wam, że miazga Choć wydaje mi się, że jest mocno sezonowy i szał szybko minie Co do akcji serwisowej - ja swojej sztuki nie oddam, bo boję się że mi program skasują (afera z silnikami VW). Fajnie to oświetlenie nóg wygląda
  20. Veiru odpowiedział(a) na l.e.s.t.e.r temat w Inne marki
    Krystian chyba źle zrozumiałeś. Granatowy napisał ''POprzednie lampy'', a nie przednie Te nowe, nawet dają radę Nie kojarzę żebym widział na żywo jakąś betę na takich.
  21. Gibo! A gdzieś widziałem Twój post w którym pisałeś, że nigdy więcej nie będziesz robił polifta z przed lifta. bo już raz to przechodziłeś To jest nałóg Panie! Powodzenia
  22. Coś sporo ostatnio b8 z kierą po złej stronie Kolor na duży + ! Jakieś plany co do modów?
  23. Ależ fajnie siedzi na fela

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.