Treść opublikowana przez Veiru
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Dobrze by było ustawić Przeważnie TOPowe firmy zajmujące się modyfikacjami aut, podczas wymiany zawieszenia oferują ustawienie geometrii.
-
Kontrolka max oleju
-
B8 TrOOOOp
Jeśli chcesz zobaczyć 235/40 na 19'' z 9j to rzuć okiem na mój temat. Ogólnie rzecz ujmując jeździ się super i jak dla mnie aspekt wizualny jak najbardziej OK, no ale koledzy z forum stwierdzili, że ''balony''. Na HANKOOKach Ventus lata mój kolega na a6 c7 i jest bardzo pozytywnie zaskoczony
-
A6 C7 vs A4 B8
Z tego co pamiętam cena C6 znacznie spadła po premierze C7. Wtedy te wszystkie Janusze rzuciły się na C6 nie wiedząc o tym aucie nic.. a potem na forach, grupach na FB był płacz i lament: - ''czemu skrzynia szarpie?!'' -''o kurr.. czemu ten rozrząd taki drogi?!'' -''Panowie, w sumie to już kupiłem, ale zapytam: drogie jest 3.0 tdi w utrzymaniu?'' itp itd... C7 w porównaniu do B8 to całkiem inna liga. Pod względem komfortu i technologii jest dużo wyżej od B8. Myślę, że dobrze wyposażone wersje -polift, matrixy, 3.0 bitdi itp będą trzymały cenę.
-
Pakiet Sportowy S LINE oraz S LINE Exterieur 2008-2012
1. Tak można. Możesz mieć zewnętrzny pakiet s-line, nie posiadając wewnętrznego i na odwrót. 2. Chromowane lusterka są tylko przy wersji S4. Zamawiając w salonie zwykłą A4 z pakietem s-line nie mogłeś dorzucić chromowanych lusterek przeznaczonych tylko dla S4. 3. A4 B8 nigdy nie miało emblematów s-line na przednim grilu. Zarówno polift jak i przedlift. Nigdy. Jednyne emblematy występujące w grillu to ''quattro''. Natomiast emblematy ''s-line'' tylko na przednich błotnikach.
-
Audi A4 B8 2.0 TDI
Ciężko za Tobą nadązyć kolego... szybko plany zmieniasz. Za lampy w dobrym stanie jakies 1300 - 1400 pln musisz liczyć. Nie mam pojęcia jak z resztą. Na pewno zderzak też do wymiany, ale czy klapa?
-
Wasze opinie o 3 cylindrowych silnikach o pojemności kartonu mleka
Od dwóch lat żona użytkuje Fiestę mk7 1.0 Ecoboost 100 PS z 2014 roku. Jakieś pół roku temu zrobiłem jej program na 125 kuni i powiem wam, że nie jeden Janusz łapie zonka pod światłami... to naprawdę potrafi szybko wystrzelić. Auto idealne do jazdy po mieście.. na autostradzie jest trochę głośno i nieco buja, ale wg. mnie nie ma sobie równych w mieście O spalaniu nie będę mówić, bo żona ma ciężką nogę. więc nie będzie to miarodajne Jest mega zadowolona, póki co wymieniamy regularnie filtry i oleje i odpukać nie sprawia żadnych problemów.
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Dziękuję bardzo Panowie za pozytywny odzew! To mega motywuje do dalszych działań. Zrobię jak mówicie - ramki, relingi, lustra, progi - pójdą w black piano Będę informował na bieżąco Stay Tuned.....
-
A5 8T Coupe Daytona - s-line competition plus
Siemka! Ciekawy kolor zacisków Pokaż daleka jak na aucie się prezentują Ta gałka z czerwoną obwódką z jakiego jest modelu?
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Andrzej, Audi fabrycznie wrzuca na tą fele oponę 255/35 Wrzucaj na auto taki konfing i będzie mega się prezentować I tak jak mówisz, żadnych dystansów nie będziesz potrzebować.
-
Moja S4 B8 upragniona :)
Rotory od s5 mają ET33 i 9J i na takich parametrach B8 wygląda najlepiej.
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Wszyscy mają Mambę - mam i ja! Wpadło letnie koło, a pogoda za oknem rozpieszcza dlatego cyknąłem parę fotek Pakiet Competition Plus udało się doprowadzić do końca z czego jestem mega zadowolony - przeskok z non-sline robi ogromne wrażenie. Póki co na aucie jest grill w stylu RS4 i biorąc pod uwagę, że bardzo mi się podoba + pozytywną reakcję otoczenia to prawopodobnie tak już zostanie Co do najbliższych planów: Zacznę powoli zabierać się za wnętrze auta Muszę ogarnąc zawieszenie - jak dla mnie eibach dał d*py jeśli chodzi o tylnie spręzyny dla avanta w Q. Albo będę reklamować, albo zmienię springi od innego producenta. Albo wrzuce gwint Ściema szyb - jaką moc przyciemnienia poroponujecie? Nie chce przegiąć pały.. myślałem o przepuszczalności: 30% na tył, 70% przód. Opłaca się dopłacać za folię ceramiczną? Jeśli chodzi o nadwozie rozważam jeszcze II opcje: - relingi + chromy wokół szyb idą w czarny połysk - zrobić tak jak w ori pakiecie competition, czyli lusterka i listwy s-line zrobić w czarnym połysku
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
No, no... 3.0 tdi, pakiet C+ ... czegóż chcieć więcej?! Auto miód, malina
-
Jakie zegarki nosicie?
G-SHOCK SOLAR GPS HYBRID GPW1000 Mój pierwszy G-Shock. Jestem mega zadowolony. Z początku przerażała mnie wielkość i ciężar, ale teraz jest ok
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
@WojtekA4B8 Kiera wleciała bez problemu! Jeśli chodzi o mnie, powątpiewałem w swoje zdolności manualne, więc o pomoc poprosiłem @kaju Z tego co widziałem, nie miał większych problemów z wymianą Co do kiery uderzaj do @siemian, zawsze ma coś fajnego na stanie Jeśli chodzi o koszta - kiera + poducha musisz 2400 - 2500 liczyć
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Teraz środek robi robotę Podsufitkę też zmieniałeś?
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Bardzo fajny i nie oklepany wzór felg
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Sorry za offtop... Serio sprawdzają poziom ściemy szyb?
-
Wymiana dwumasy sprzegła
To jakaś bzdura... Zamawiałem kompletne sprzęgło z ASO z niemiec i nikt nie pytał o oddanie starego sprzęgła
-
Wymiana żarówki światła przeciwmgielnego i demontaż kratki w przednim zderzaku Audi A4 B8
Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Bardzo lubię ten kolor Widziałem kiedyś a6 c7 w salonie. Była w tym kolorze + pakiet C+ i powiem wam, że miazga Choć wydaje mi się, że jest mocno sezonowy i szał szybko minie Co do akcji serwisowej - ja swojej sztuki nie oddam, bo boję się że mi program skasują (afera z silnikami VW). Fajnie to oświetlenie nóg wygląda
-
BMW F31
Krystian chyba źle zrozumiałeś. Granatowy napisał ''POprzednie lampy'', a nie przednie Te nowe, nawet dają radę Nie kojarzę żebym widział na żywo jakąś betę na takich.
-
A4 B8 Avant 3.0TDI Quattro 320PS Competition Plus 356mm/330mm 20Cali
Gibo! A gdzieś widziałem Twój post w którym pisałeś, że nigdy więcej nie będziesz robił polifta z przed lifta. bo już raz to przechodziłeś To jest nałóg Panie! Powodzenia
-
Audi A4 2.0 TD Avant S line
Coś sporo ostatnio b8 z kierą po złej stronie Kolor na duży + ! Jakieś plany co do modów?
-
A4 b6 AVF static
Ależ fajnie siedzi na fela