Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Veiru

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Veiru

  1. Nie pasuje. Chłopaki jak wymieniają przód z przed-lifta na po-lift muszą wymienić min. lampy, zderzak, maskę, błotnik itp... Więc nie podejdzie.
  2. Nie będzie. Bez wymiany zderzaka i maski się nie obejdzie.
  3. Dziękuję bardzo wszystkim za miłe słowo! Nie zwalniając tempa na tył wleciały w końcu carbonowe końcówki Akrapovica z Ø100
  4. U mnie tak to wygląda. Wybór padł na carbonowe końcówki Akrapovica z Ø100 mm
  5. Mam deja'vu Jak tak dalej pójdzie to niedługo części od C+ zabraknie na rynku wtórnym btw. Efekt za***isty
  6. Panowie, a nie ma przypału na badaniu technicznym z tymi ledami?
  7. Ty naprawdę wczoraj szedłeś do garażu! To jest to! Gratulejszyn
  8. Zgadzam się w 100% Tak to jest jak rozum mówi swoje, a serce zupełnie coś innego! Będę śledził temat, powodzenia życzę
  9. Przepraszam, ale muszę o to zapytać! Czy finansowo nie opłaca się bardziej kupić rozbitą s5 i ją doprowadzić do porządku? Pytam z czystej ciekawości
  10. Jestem w szoku... Co obejmuje taki swap? Oprócz wymiany silnika trzeba wymienić skrzynię, wydech... coś jeszcze? Trzymam kciuki za projekt!
  11. Rozumiem Spoko, odbiorę auto i będziem myśleć
  12. Działaj! Seba, a Ty lusterka i listwy folią pokrywałeś? Fajny to efekt daje? Intensywnie o tym myślę.. boję się, że jak pokryje je na czarno to będą mało widoczne, chociaż ori pakiet C+ tak ma
  13. Ok, to teraz powiedz jak je wyrwać od Eibacha One mają jakiś inny kod produktu, czy poprostu mają inną kategorię wagową?
  14. Boli mnie ten tył.. Wrzucałeś już te nowe springi od eibacha?
  15. Eibach B12 Pro-Kit - to zestaw składający się ze spręzyn Eibach Pro-Kit (-35/-30 mm) i amortyzatorów Bilstein B6? Ile wam usiadł na takim setupie? Tak sobie myśle.. Jeśli mi siadł -20 i -15 (springi Eibach Pro-Kit + armor 1BE), to możę gdyby zamienić armor na Bilsteina było by porządane -35 i -30 mm?
  16. Zderzak C+ i grill ala rs4 już na aucie! Wkrótce więcej fotek. Hot or not?
  17. Najpierw powinieneś sprawdzić jakie masz zawieszenie: 1BA (zwykłe), 1BE (sportowe) czy 1 BV (s-line). Info znajdziesz w książce serwisowej lub na wlepie Po tym dojedziesz jakich sprężyn potrzebujesz.
  18. Jeśli chodzi o ''nie-sline'' i Competiton to na 100% są musisz wymienić halogeny - przerabiam to teraz u siebie Nie mam pojęcia jak sprawa się ma w s-line vs Competition
  19. Gratuluję wyboru pójścia w C+ Sam oddałem auto do PG Performance na wymianę zderzaka na competition + na inne pierdółki i nie mogę doczekać się efektu Co do czarnego koloru.. możesz spać spokojnie, ostatnio na wrocławskim spocie pojawił się @kubaanizer ze swoim czarnym avantem w C+ i powiem Ci... miazga! Nie pożałujesz! W czerni wygląda genialnie. Kiedyś przeglądając mobile.de natrafiłem na tą sztukę: Co dało mi potwornego kopa żeby zrobić ten pakiet Powodzenia
  20. Klubowicz ustrzelony w czarnej b5 z reje: SB*** Wczoraj ok. 15:30 na DK94 w Radwanicach przed Wrocławiem Pozdro z szarej b8
  21. Veiru odpowiedział(a) na ostry-90 temat w Audi A4 B8
    Coś link nie działa Ciężko oszacować po fotkach jak bardzo ta folia przypomina kolor lusterek od s4. Wiadomo - inny kąt padania światła, photoshopy itp itd... Zawsze pozostaje II opcja:
  22. Obczajone już na Twoim blogu na fb... Miazga... Powiedz proszę, jak to wypada w porównaniu do r8?!
  23. Widziałem w temacie Tomka, że robił SWAPA więc może będzie w stanie pomóc: W szoku jestem, że tyle dość sporo osób decyduje się na wymianę skrzyni
  24. Dwumasa tylko OEM - z tego co wiem 5600 PLN Sprzęgło - do wczorajszego spotu też myślałem że tylko OEM, ale ktoś mówił że jest sprzęgło Luka bądź Sachs. Niestety dowiedziałem się o tym za późno i już do mechanika przyszło moje OEM sprzęgło wraz z osprzętem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.