Treść opublikowana przez Veiru
-
B8 TrOOOOp
Panowie, Powiedzcie mi proszę, jak nie mam na aucie haka to mogę sobie wrzucić zderzak s-line z dyfuzorem z dziurą na hak? Nie będzie to przeszkadzać/głupio wyglądac?
-
Lampy - efekt mojej pracy
Efekt kozak Pochwalisz się jakich preparatów użyłes?
-
spoiler tylnej klapy avant montaz
Lotka jest plastikowa
-
Lokalizacja modułu bluetooth 4e0862335 w MMI 2G
Jasne, że tak
-
Fotele RECARO a4 b5
Nie ten dział kolego
-
Opony tył 255/35/19, a przód 235/40/19 w Audi A5 8T?
Kolego z tego co mi wiadomo do quattro powinny być wszystkie 4 opony z tą samą szerokoscią. Sam mam u siebie 235/40 nie narzekam
-
Nagły skok obrotów
Znajomy w swojej b8 2010 z 250k przebiegiem miał podobna sytuację i skończyło się wymiana sprzęgła..
-
Jaki ON tankujecie do swoich 2.0 CR zwykły czy uszlachetniony?
Od wielu lat byłą b7 i obecną b8 verva Orlen
-
B7 Avant AWX Quattro
Podziwiam wytrwałosc w doprowadzeniu auta do porządu! Powodzenia w modach
-
Spotkania na drodze
-
B8 TrOOOOp
Dzień dobry! Panowie, orientuje się ktoś może jak usunąć komunikat ?:
-
Ford Mondeo MK IV 2012r. Sport 2,0 TDCI 163km werjsa limitowana
Fajne auto Mój szwagier miał mundka IV, a niedawno odebrał V z 2.0 ecoboost 240 km i powiem Ci, że świetny wóz. Pewny jesteś, że masz wersję sport? Wydawało mi się, że wersje sport wychodziły tylko z silnikami 2.2 TDCi 175km lub 205km Możesz powiedzieć na czym polega ta limitowana wersja Champions League? Chodzi o jakieś dodatki?
-
A4 B8 Avant Lift Quattro - Cz II -215PS 460Nm By Dynosoft
Czemu chcesz sprzedać? :/
-
Dyfuzor od rs4 do s-line
Jeśli tak bardzo Ci zależy to widziałem kiedyś na fb taką firmę która sprzedaje tego typu rzeczy. Foto z ich profilu: Poszukaj na facebooku firmy: JBtuningShop. Jednak co do wyglądu ostatecznego i jakości ich produktów nie daje Ci gwarancji :/ Pozdrawiam!
-
Dyfuzor od rs4 do s-line
Nie będzie pasować. Nie możesz również wsadzić całego zderzaka, ponieważ rs4 ma szersze nadkola od a4 więc nie podjedzie to. pozdro!
-
B8 TrOOOOp
podpinam się pod pytanie! Nowe modele wychodzą z takimi naklejkami, więc to chyba nie siupa Foto? No to mnie zagiąłeś We wrocku widziałem nowa Q7 i dwie a7 z takim napisem, więc byłem przekonany, że zaczeli je wstawiać Ale kiedy zapytałeś o foto to miałem problem żeby takową znaleść Więc to chyba nie są ORI stickery. http://fourtitude.com/news/Audi_News_1/quattro-script-everyones-ingolstadt/ http://fourtitude.com/news/choice-gear-stuff/audi-accessories-quattro-script-installation-guide/ Pozdro!
-
B8 TrOOOOp
podpinam się pod pytanie! Nowe modele wychodzą z takimi naklejkami, więc to chyba nie siupa
-
Felgi 16 czy 17
Powiem Ci tak - gwarantuje Ci, że jak założysz 17" będziesz żałować że nie porwałeś się na 18" Przerabialem to
-
Spoty wrocławskie
Bry! Panowie, wiecie może kto ogarnął by wymianę kierownicy multifunkcyjnej na kierę multifunkcyjną s-line w b8 we Wrocq?
-
Rodzinny Avancik
Fajna sztuka Dobra baza do modów... a właśnie, planujesz jakieś mody?
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
-
Dolnoślaskie Spotkania na drodze
Mateo94
-
Spotkania na drodze
Pozdro dla otrąbionej zielonej b5 z klubowymi ramkami na AOW widzianej wczoraj po 16
-
B8 TrOOOOp
Orientuje się ktoś może jakiej jakości jest ta lotka i czy w ogóle warto takim czymś się interesować? http://allegro.pl/audi-a4-rs4-b8-avant-spoiler-tuning-lotka-nowosc-i6356851896.html Lub jakieś sugestie gdzie można nabyć taką ORI od rs4, bądź s-line? Dzięx
-
A4 B8 Monsoon Grey by Veiru
Podobno w a4 po lifcie jest mocniejsze sprzęgło, dlatego bez problemu można robić takie niutonometry.