Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. to kalor wam nie mowil o swoim planie ? on nie reza usa ... tylko przedlifta zaczal od klapy teraz pojda lampy od przedlifta i deska lubie jego auto
  2. a na tak ... dlatego na przyszly sezon wyciagasz wnetrze :gwizdanie: ? gratuluje zrealizowania mocnego b6 .... ciekaw jestem czy pojdziesz jeszcze dalej na przyszly sezon
  3. ile na cwiare ? +/- ?
  4. szkoda ... ze naciagu nie bedzie boberek a nie chcesz czegos bardziej cult`owego ? np. schmidt th line 16" ?
  5. tak go meczylismy o ten gwint ze sie wk*wil i zrobil air-ride a tak serio to ... duzo drobnych smaczkow
  6. bylem dzis ... ogladlaem gruba rzezba leci w aucie :gwizdanie:
  7. 195/40R16 kozak ale ile cali szerokosci ma ta felga ?
  8. tt tez ma tarcze 312mm jak cos :gwizdanie: tak samo jak octavia II rs 2.0Tdi 170KM
  9. dobra suka z niej szkoda ze nie 19" ten bbs lm [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 10:17_________________________________________________dobrze ze zmieniles kolo z tego mam`a na bbsa dobrze ze zrobiles przod s-line dobrze ze wywaliles diody i dales ori lampe i do tego gwint teraz te auto jest duzo bardziej stylowe....
  10. jakies plany ? fotki wnetrza ;>?
  11. 1. zmien lampy przednie sonar na ori valeo poliftowe 2. zmien lampy tylne lexus look na ori tylne poliftowe lub diody ala poliftowe 3. zmien boczny kierunek z pomaranczowego na bialy 4. zmien z czerwonego na czarny mieszek zmiany biegow 5. kup klime od nosba ( komplet za 900zl ) i sobie ja zaloz !!!!!!!! 6. kup sprezyny -40mm lub wiecej a najlepiej gwint 7. sciemnij delikatnie wszystkie szyby 8. wywal te nakladki na pedaly co podjezdzaja calibra 9. zmien przedni zderzak na S4 10. zmien kierownice na trojramienna ori 11. zmien grill z kamei`a na ori rs4 12. zaloz 6 zegorw + FIS 13. zmien felge z MOMO na jakas ladna ori 18-19" 14. wymien fotele na kubelkowe z S4 15. zrob dobre car audio 16. zrob SWAP na 1.8T 17. umyj ja z zewnatrz i wyczysc wnetrze 18. zmien zderzak z tylu na S4 [br]Dopisany: 30 Marzec 2010, 09:46_________________________________________________ te felgi sa podobne do felg z rs`a ? jakiego ? chyba nie z audi ;> moze escort rs 2000
  12. ja pierrrrrrrrrrr....... ale kozak :kox: taki mada faka black killer w dodatku ten duzy fmic dodaje agresywnosci kola kozacko wyszly.... masz scieme szyb ? bo na tych fotkach wyglada jakbys mial w ogole mega projekt ... moc wyglad a wnetrze masz dalej te jasne ? jak dla mnie do tego projektu idealnie pasowalyby do tego auta wnetrze z rs4 b7 ps. jaka masz glebe ? bo ladnie siedzi
  13. stylowo i z gustem... dobra gleba i kolo do tego us/S4 style
  14. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 09:46_________________________________________________ona ma w sumie wiecej wspolnego z kobieta niz te wszystkie s4 tdi z s4 dlatego ja majac wszystko od s4 oprocz progow i silnika nie nakleilem znaczka s4 bo to wiocha i tyle...
  15. dobrze wygladaja mam nadzieje ze udalo sie z tym z czym dzwoniles do mnie i juz ok
  16. Nowak_zg odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    mialem sie nie wypowiadac ale sie wypowiem .... 1. auto to zwykle a4 z silnikiem ajm... 2. s4 byly tylko w 2.7BiT i mialy calkiem inny wyglad 3. badz co badz ta z s4 nie ma doslownie NIC wspolnego 4. dla mnie tu jest pseudo niemiecki-riegerowski ( bez urazy Dibo ) tuning 5. felga z rantem ... bezstylowa ... opona baloniasta jak na niemiecki tuning 6. pasek na szybie .... relikt przeslosci i lat 90tych .... popularny w golfach III i calibrach oraz bmw M3 - 316i 7. chromy na klapkach ... kupione na allegro.pl ... a raczej allegro.de ;P 8. sciema szyb ... dla mnie OK bo sciemnione wszystkie 9. gleba na moje oko to -40mm wiec nie wiem co tam kolego piszesz o tym pudelku zapalek ale sporo z nas mialo nizej auta i jakos normalnie jezdzilo a pudelko zapalek normalnie sie miescilo 10. s-line wszedl do a4 w 2002r w modelu b6 ( najpierw jako pakiet wewnetrzny dopiero bodajze 2 lata pozniej jako pakiet zewnetrzny ) wiec u ciebie te znaczki s-line maja z s-line wspolnego tyle co naklejka M3 na bmw 316i 11. jak dla mnie sporo do poprawy zeby to bylo gustowne narazie ... jest to a4 po jakims tam lekko nieudanym tuningu / stylingu ;P 12. i sluchaj chlopakow skoro ci pisza ze to nie s4 to nie pisz ze to s4 bo masz wbite tak w papierach bo pograzasz sie tu jeszcze bardziej ... 13. ja bym jej zamontowal zderzak z s4... zmienil kolo na inne i wieksze,zdjal pasek z szby, chromy z klamek tez OUT, i spasowal tylny zderzak z klapa i blotnikiem oraz lampami bo jakos duze mi sie wydaja te szczeliny
  17. jakby to powiedziala pani barbara to opona zacznie 'tarlo odpierdalac' Pani Barbara - W knajpie - Tarło - Balety 0:54 a co do zmiany z 17" na 18" to wg mnie nie zauwazysz roznicy raczej
  18. 1. wnetrze jest ciut ciemniejsze ale nie duzo ... chyba ze wezmiesz typowa smole z zewnatrz wtedy we wnetrzu odczujesz roznice ze jest ciemniej... ogolnie to przejrzystosc z wnetrza pogarsza sie nieznacznie 2. przednie boczne szyby maja dopuszczalna przepuszczalnosc swiatla na poziomie 75% ... i prawie kazdy producent seryjnie maksymalnie wykorzystal ta granice... wiec sciemniajac piecowo rowniez zmniejszasz ta przepuszczalnosc i mimo ze np jasne przyciemnienie piecowe to i tak przewaznie ta granica zostaje przekroczona wiec auto nie moze poruszac sie po drogach publicznych 3. ps. piec ma kilka innych wad: w razie kontroli nie zrywasz folii tylko wymieniasz szyby.... lub cofasz piec ( przyciemnienie piecowe mozna cofnac ) wszystkie rysy na piecu widac... tak samo jak odciski palcow w razie zbicia jednej szyby ciezko jest dobrac ponowny kolor pieca na tej szybie w stosunku do innych szyb
  19. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    mozemy zrobic
  20. ok ..... to jestesmy umowieni 8:00 auchan ( przy petli autobusu auchan`owego ) 24 kwiecien 2010
  21. jesli chcesz to mozesz wyjechac z nami z zg o 8;00 na auchan jest spotkanie i wspolny grupowy wyjazd
  22. pokaz go w dziale inne auta ... ;p chetnie obczaje i poczytam
  23. male ot ... ile wyszlo po programie km i nm ? to jest 5.0tdi czy 3.0tdi ?
  24. cienias do pheatona wchodzi 22 cale :gwizdanie:
  25. kozackie mody i z gustem jedyne co mi nie podeszlo to tylne lampy diodowe oraz poczatkowy box i znaczek tdi nad przyciskiem swiatel awaryjnych. ale wg mnie projekt kompletny, wszystko dlubniete naprawde zrobione z glowa. pewnie fajnie jechalo ... lepiej niz 3.0Tdi + chip ? jak bylo z trakcja ? ale najciekawsze dla mnie jest to wnetrze z cupry 4... 4 oddzielne fotele tak naprawde ... fajnie to wyglada szkoda bylo go sprzedawac chyba .... ?[br]Dopisany: 20 Marzec 2010, 02:36_________________________________________________jesli mozesz to napisz mi na pw jeszcze jak wrazenia po zalozeniu szpery oraz ile cie kosztowala... moze mi sie przyda na przyszlosc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.