Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowak_zg

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Nowak_zg

  1. czarny sk***iel
  2. nie wiem.... ale raczej na 24 kwietnia juz bedzie ( zlot cultstyle w rothenburgu ( przy granicy pl/de ) )
  3. na minus slaby wypas oprocz 10x airbag i xenonu niebieskie wnetrze ( dla niektorych jeszcze brak tdi ) oraz ( gaz .... polskie spoleczenstwo jest ciagle zacofane w temacie gazu ;] ) wg mnie nie uda sie wziac 24 000zl ... ale 22-23 mozesz smialo wolac takie moje skromne zdanie
  4. dobrze wyglada ssssuka az mi wspomnienia wrocily[br]Dopisany: 18 Marzec 2010, 13:39_________________________________________________
  5. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jesli tu nikt nic nie pisze ... to raczej nie ma nas w niedziele wiec pewnie ta niedziela tez bedzie pusta
  6. no wiemy wiemy ... ty i te twoje gumy :gwizdanie:
  7. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    w tamtym roku 5 eurakow kosztowal wjazd od osoby z zg jest tam ok 100km w jedna strone czyli ch*j nie koszty [br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________WiesiekM http://www.allegro.pl/item962054311_audi_a4_b7_avant_kpl_foteli_fotele_sportowe.html :gwizdanie: ? co ty na to ?
  8. http://youcandance.plejada.pl/47,12522,1,ycd_5_-_exclusive_foczka,1,wideo.html#autoplay madafoka hehe http://demotywatory.pl/1051481/Gwatemalczycy http://www.poboczem.pl/fotosy/zdjecie,iId,155234,iSort,1,iTime,3 http://www.jdm-option.pl/forum/viewtopic.php?t=5951&postdays=0&postorder=asc&start=0 http://demotywatory.pl/1031825/POTRZEBA http://www.funiaste.net/obrazki/2010/marzec/06/57046483.jpg/pokaz/
  9. tyl nie wystaje w ogole na tym zdjeciu ale przod wytaje nawet mocno na tym foto jak na 9j i 225/40R18. jak widac rodzaj opony ma spore znaczenie jak sie rozlozy guma
  10. 2 lub 3 / 5 3/5 to to samo z tego co widze te opcje bralbym pod uwage ale szukalbym jednak czegos ori a nie repliki ktora z OOOO ma wspolnego tylko wzor .... a jakos raczej odstaje sporo od oryginalu
  11. kezor ale 9j i 225/40R18 to to naciagnieta opona nie jest przeciez ... moze leciutko ja tez z przodu chetnie bym naciagnal gume ... ale po 1. szerszej felgi nie wloze niz 8.5j na przod a po 2. wezszej gumy niz 215/35R19 nie dostane ....
  12. tez go spotkalem i z nim gadalem mowilem zeby wszedl na a4-klub i zeby przyjechal na spoty ale nie posluchal.... b5 s4 fl seria . na 17" skrecanych ? jak z nim gadalem to powiedzial ze to s4 to auto na codzien a do zabawy ma sportowe auto....
  13. jedrekx ale te fotki co wstawil kezor to nie sa fotki mojego auta ... ja mam stock`owy wydech czyli nie jestes fanem cultstyle ;p ? ja jestem .... a auto napewno bedzie mozna zobaczyc w rothenburgu na zlocie cultstyle / http://www.a4-klub.pl/smf/rothenburg_zlot_cultstyle_i_grupy_vag_24042010-t122528.0.html [br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 16:33_________________________________________________kezor na tych fotkach co wstawiles jest tt fwd czy Q ? bo q ma inaczej uksztaltowana podloge i tam nie ma problemu z podwojnym wydechem
  14. kezor dzieki za fotki ... sporo mi pomoga moze sie tego podejme co do opon to tyl jest typowy german/cult style gdzie opona jest naciagnieta na szeroka felge a przod no coz najwezszy przod jaki widzialem w 19" to 205/40R19 chyba lub 215/35R19 .... pozatym przod mam 8.5j a nie 8j ogolnie i tak to wyglada fajnie ...aczkolwiek tyl sporo lepiej niz przod ;p ale tak mialo byc ... waski przod i szeroki tyl[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 15:34_________________________________________________ wypolerowane prosiaki.... niestety do srebrnego koloru lakieru tego nie zrobie 8.5j przod i 10j tyl... u mnie bedzie identycznie jesli chodzi o naciag opony i to jak wystaja/chowaja sie kola[br]Dopisany: 15 Marzec 2010, 16:05_________________________________________________a i myslalem jeszcze o air ride ... liczylem fundusze itp itd... czytalem co i jak to sie robi... niby sie da samemu ale mega duzo roboty jesli ma to byc wykonane profi i na dobrych czesciach to raczej trzeba komus zlecic wiec narazie sobie odpuszczam i szukam gwintu
  15. druga gra normalnie 24287 Gold Medal
  16. zielona gora ... garaz na osiedlu zacisze
  17. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    24 kwiecien lecimy do rothenburga jak rok temu mega wielki zlot cultstyle i grupy vag![br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 12:21_________________________________________________cale info w pierwszym ( glownym ) poscie
  18. Nowak_zg odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    nikt od nas od nich 10-15 aut ja nie moglem....
  19. a jakie to sa standardowe obroty silnika?
  20. kiedy zakladasz i podjedziesz sie pochwalic ?
  21. 609 145 856 ( Mariusz ) mozecie sie powolywac ze jestescie od Pawla od TT / czarnej a4 kombi umow sie wczesniej ... bo narpawde jest zapracowany
  22. Nowak_zg odpowiedział(a) na slepy temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    http://allegro.pl/show_item.php?item=933839099 http://allegro.pl/item939572022_felgi_oryginalne_audi_a4_a6_a8_rarytas_nie_bbs.html :gwizdanie:
  23. aaa no ok ... to moze zle troche tamto odebralem no mi odpowiada bo robi dobrze i ma przez to najwiecej klientow w zg ... w wiekszosci sa to stali klienci bo policja czepia sie w zg szyb chyba najbardziej w pl. robi naprawde szybko i solidnie ... na dobrych foliach ( nie pamietam nazw ) i za dobre pieniadze.... dlatego wlasnie do niego jezdze. ale masz racje to kazdego indywidualny wybor...
  24. ale mam ochote wam powiedziec co kupi za kola ... ale nie zrobie mu tego
  25. Przepraszam że się czepiam ..... Byłem na szkoleniu tydzień temu w hotelu Gromada w W-wie i widziałem jak mistrz , specjalista ( nr. jeden w technice montażu ) z USA montował właśnie folię na pokazie w Q 5 bez zdejmowania tapicerki ..... moje zdanie jest nastpujące ..... WIELKA KUPA ( masa brudu , kurzu itp. rzeczy ) Wyobrażcie sobie jedną rzecz : kupiłeś Audi (nowe ) za np. 150 tysi (cena dla przykładu ) a jakiś gość montując folię na szybach Twojej furki leje wodą po całej tapicerce i w szczelinę w oryginalnie zamontowanej rolecie w drzwiach bocznych....... odbierasz auto - cieszysz się ciemnymi szybami a boczek i roleta w środku gnije i śmierdzi ..... Rozumiem że demontując tapicerkę można uszkodzić jakieś elementy ( np. spinki ) ale w/w elementy można kupić za grosze lub zakład profi ma i wymienia to na miejscu wiec to jakis cienki mistrz byl ... ja robie u swojego i wiekszosc osob z zg tam robi i jakos nigdy nikt nie narzekal... to ze np ty rozbierasz to nie znaczy ze ktos kto nie rozbiera robi to gorzej... wiec jesli widziales jednego co robil i zrobil fuszere to nie mierz wszystkich ta sama miara.... bo naprawde robilem u niego ponad 10 razy i zawsze bylo OK... zero pylkow. tapicera nie poplamiona. szybko solidnie. folia docieta na styk przy koncach szyby. nie bylo sie do czego przyczepic... pozatym co to za specjalista skoro poplamil tam tapicerke ? skad tam sie wzial kurz i brud w nowym aucie ? bo sporo przesadzasz w tych przykladach....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.