Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie dotarłem jak tam lodziki?? były jakieś ciepłe ...bo zimno
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Małe szanse ,że podbije na lody może uda mi się zjawić na jedną kulkę POZDRO DLA LODORZERCÓW :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Przykra sprawa z tym wypadkiem w Radomiu biedaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Oniak impra KOX-BRONX FINLANDIA Na balkonie poważne tematy...życie,śmierć a w środku pierdzielenie głupot temperatura otoczenia wpływa bezpośrednio na umysły pijanego towarzystwa
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas mnie też nic nie ćmi to zasługa ogóreczków :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
OOOw morde właśnie dotarłem ze spotkania różańcowego u Oniaka....fale dunaju mam na monitorze ....help.....
-
[B5 ADR] [b5 1,8 125 KM, 1994] Na począteek wystarczy :)
:th: sporo pracy przed Tobą powodzenia
-
[B5 ALG] Moje 2.8 V6 po hamowaniu :D
Może wykop sterownik i odkurz go to wróci moment ale to myśl zakrapiana wódą uffff
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Angee , Lukas , Motor będą w niedziele
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brakuje mi na lewą tylna sprężyne z Tesco - 36.957678475mm kto porzyczy? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dobry z teorii chłopak
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory
noo laleczka :th: Motor by nie zmieniał kolorku ew. całe na czerwono- [B5 AFM] B5 '98 2,8 V6 QUATTRO Moje 193 kucyki pod jednym dachem
:th: wóz git.- [B5 AFN 1,9]troszeczke inny audik
Szkoda ,że Cie na zlocie nie było...- [b5 1.9 TDi AFN] Asia na 18" RS6 - potrebna porada:D
Ładna A4 :oklaski: Obejrzyj auto Angeli tak wygląda extra zrobiona B5 z podobnej jak Twoja.Przykład na auto z klasą.- [B6 AWX] 1.9TDI 170PS NOWE FOTY!!!
:oklaski: ciekawa- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Nie trybi ta dziołcha.- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to prawie tak samo jak wyjac szysze z d*py To zależy jak jest wcisnięta w dupsko...czy łuskami pod prąd bo jak tak to temat jest tak trudny jak włożenie parasolki do dupska otwarcie jej i próba wyjecia- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Najgorsi są ci snajperzy z piaskownicy mają kusze na strzałki z przyssawkami raz mało nie dostałem ufffff kur.a weź to odeśsij z czoła- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ale z kapiszonów czy jak ?? Kapiszony ma tylko BOSS mafii chłopaki strzelają pistoletami na wode w policje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Też nie wiem zadrogo- [B6 BDG] A4 Avant 2.5 tdi ver.2
:oklaski: masz pare ok ;)azji do przeróbek- [B5 ADP] A4 1.6 1995 narazie wystarczy
Ładna Audiolka Tylko...zmień kiere, wywał 90% chromolandii,obniż i auto złapie styl i smak.- S4 B5 Moj ci on!
No bravo :oklaski: Nareście ktoś kupił te furmane :oklaski: Podobała mi się odrazu jak ją pierwszy raz zobaczyłem :th: Zmieniaj jak Ci chłopaki doradzili i bedzie - [B6 Sedan] Tylne lampy LED - fotostory