Treść opublikowana przez Motor
-
[B5 2.6 V6] Nowe Modyfikacje...
Podoba mi sie przedni zderzak...ale trzeba zawieche w dół obowiązkowo!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Dziś na spot wpadło trzech gości byli pare minut polatali między furami i zwiali. Szybcy jak błyskawica nawet się nie przedstawili
-
Dobre texty ze zlotu
Mam nadzieje,że nikt nie kręcił tych głupot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witka
-
Dobre texty ze zlotu
Kurrr... jaki filmik???????
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
To się cholernie rzuca w oczy i uszy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
pilnie się ucz bedzie egzamin :>
-
Dobre texty ze zlotu
Nastepny wykład na zlocie zimowym jak będą wykładowcy
-
Zdradzilem Audi na rzecz Passata 1.8T 150KM
Passat lub A6 dobry dla rodzinny A4 malutkie jeżeli to zrobiłeś dla rodziny to przynajmniej wiesz kto ważniejszy w życiu
-
[B6 AYM] Zdusiłem silnik na 2 biegu
Sprawdź czy śruba wybieraka zakończona szpikulcem jest dokręcona i na swoim miejscu w otworze[łączy wybierak z lewarkiem na końcu skrzyni biegów.Od strony podwozia możesz to zrobić.Tylko!!
-
[B5 AFN] Czy sprężyny (obniżające) od 2.5 TDI podejdą do mojego 1.9TDI ?
Też miałem dylemat i trafiłem w końcu sprężyny H&R -30mm front/rear na Allegro ktoś je wystawił. Zawsze proś o numery ze sprężyn możesz sprawdzić w katalogu producenta ich dane szczegółowe.Dzwoń i pytaj sprzedający czasami nie piszą w ogłoszeniach danych sprężyn.
-
[B6 AKE] Moje A4
:oklaski: Gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wygląda na klona Flyera
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Spanky jest coś w tym bo od pewnego czasu wszystkie astry,civicy fałteki i inne lanosy tuningowane z mega rurami fi -50 atakują mnie na ulicach wawy o innych miastach nie wspomne tam to już batmobile fruwają Seria ma ciągnąć i h.. mnie to obchodzi,że jej ciężko
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
Co wstałem to potykałem się o puste butle po Fince i około 3:00 patrzyłem na ostani kieliszek tego trunku by pójść wytrzeźwieć i następnego dnia pojechać w kolumnie do Olsztyna
-
Dobre texty ze zlotu
A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał No chyba cała Nowa Kaletka słyszała , bo Cuberowie tak się wydzierali jak dawali wykład o "ruchaniu" To Zboczuchy z Grodu Kraka :polew:
-
Dobre texty ze zlotu
A miałem nadzieje ,że nikt tego nie słyszał
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Spalanie wzrosło o niecałe 0.5 litra muszę kupić magnetyzer Relingów alu itd nie chce puki co.
-
[ B5 AFN ]1.9 Tdi Nareszcie nowa kiera ...i nowe fotki :))
za***iste foty i za***isty wózek,chciałbym napisać o właścicielu ale ile razy można patrzeć na wystawione walizki przed drzwiami
-
[B5 A4 97] pakiet S4 2.7 biturbo vs RS4 2006r.
Furkę obejżałem na żywca w Kaletce i dokładnie to co zamierzał właściciel zostało osiągnięte :oklaski: narazie nie znam nikogo w Polsce co ma tak wyjątkowe B5 lans i bans na maxa
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Zapomniałem o fotach wnętrza Malik mi trzasnoł ma super obiektyw:) Fele kupiłem od Angee.
-
[ALL B5] [B5 AVG] Avancior Motora był ... jest Marka.
Furmana troche zmieniona na początku zdjęcia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:th: No problem :>
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Brynia dzwoń do mnie po 18:00 jak bedziesz potrzebowała drivera na spot.
-
Wrazenia na i po zlocie - hot line
To się wyszaleliśmy ZLOT super aż szkoda było wracać