Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Motor

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Motor

  1. było coś kiedyś na forum o tym, chyba Murzyn pisał że ten zwykły jest lepszy Racja , racja EKO DIESEL Orlen narazie najlepszy!!! tylko jak tankujesz na niektórych stacjach musisz zająć dystrybutor TIRA
  2. Moc jest zmienna:) ale tam...ma za to w desce 2 KUBŁY na mleko czego nikt jeszcze nie ma i zajebistą prezencje moc może 200 czy 170 ale wygląda na 400 Kucy :th:
  3. hehe......narazie sa 17......a jak mi sie odwidzi, to kto wie moze kiedys 18 A tak na powaznie......to nareszcie mi sie podoba.... Jak Będziesz miała ochotę to zawsze możesz przeskoczyć na 18'' w każdej chwili :> Auto na tych felgach ma wygląd i klase
  4. Mam pytanko: Czy ktoś z waszych ziomów ma fure kombi w dieslu do sprzedania najlepiej A4 B5 lub Passat B5 min 1999 rok. Lub kt0ś ma coś na oku konkret to tez prosze o info. na PW.dzieks. :th:
  5. Dzieki za podpowiedź wyczerpałeś temat na tym poziomie :th: czyli jak zamontować RNS-E do B5 po lifcie w miejsce 2DIN!!!
  6. Dzieki za info. RNS-E jeżeli ma pochodzic z A6 to raczej z tego C5 97-05 bo te nowsze mają zupełnie inne...zabudowane w desce.Jak poznać ,że RNS-E jest z A6 a nie z A4 b6/7 ??? Który adapter? z tych http://www.allegro.pl/search.php?string=Can+bus+audi&buy=0&new=0&pay=0
  7. To będziemy pili alkohol na zlocie ?
  8. Dobijam do tematu czy trzeba cos zmieniać w konsoli ,żeby zamontować DX-a do b5 zamiast radia Symphony 2DIN?? oprócz Samej Navi co trzeba dokupić??co zamontować? Shot at 2007-08-15
  9. Gratulacje furmany Lukasr :oklaski: . Jak wrzucisz ją da MOJA A4 Przygotuj się na....[...]uu felgi trza zmienić na 18''[...]uuu progi trzeba zmienić[...]uuu obniżyć trzeba[...] heheheheh
  10. Ale się wszyscy nagle szybko rozjechali dziś
  11. Ok tylko ja już gum nie kupuje
  12. tak profilaktycznie mowisz z motora to jest bardzo dobry kolega.....zaraz Ci jakies bledy znajdzie takze Tosik dobrze sie zastanow czy chcesz oddac autko w jego rece No problem Tosik Angee żałujesz,że oddałaś w moje ręce
  13. Motor mieć VAG-a być po 20:00.
  14. Trzeba zwrócić uwagę przy montażu rozrządu - zblokować wał korbowy, pompę , wałek rozrządu. Wszystkie śruby dokręcić odpowiednia siłą szczególnie te od kap wałka rozrządu.
  15. Ta firma robi części (zamienniki) niskiej jakości. Nikt nie zna Twoich umiejętności i wiedzy w tym temacie.Ale wydaje mi się ,że zajmie Ci to duużo czasu,dni,a przy tej naprawie można zepsuć silnik-lepiej oddaj do serwisu lub mechanika.
  16. Zobaczymy co da usunięcie i co tam jeszcze wyskoczy :naughty:
  17. Dokładnie.Tyle pracy by dobrze wykonać robote.Na focie 2.5 TDI.-TEMAT WYTARTE WAŁKI.
  18. spychowo-mikołajki do oporu chlanie je...ć to tankowanie
  19. Po tym tankowaniu strzałka leży mi dużo ponad maximum.Zrobiłem 100km nadal leży pare milimetrów ponad maximum.Może to wina mojego nadgorliwego tankowania,odpowietrzył się zbiornik całkowicie i zalał pod korek.może nie wina dystrybutora??
  20. Racja zgadzam się. Oglądałem wozy świerzo sprowadzone z Niemiec przebiegi były 400-600tyś auta z roczników 99-03 za pare chwil trafiły do komisu każdy około 120.000km Całe i sprawne auto z Niemiec z przebiegiem 20.000km rocznie jest duuuużo droższe niz kupione w kraju.Okazje z zagranicy mają duże przebiegi do momentu trafienia do komisu lub ogłoszenia.Temat przeorany.Dla przykładu chcąc kupić z Niemiec A4 TDI z 99-00 trzeba się liczyć z przebiegiem około 300.000km.Jest to żaden wielki przebieg dla tego audi. A jak ktoś uwierzy w 120-160.000km to jego sprawa
  21. Na stacji BP Al.Krakowska Mc'donalds róg 17 stycznia możesz wlać do swojego Audi 64 litry paliwa nawet jak masz jeszcze w baku pare litrów!!! (stanowisko nr 3 ) Czy komus się udało kiedyś wlać wiecej litrów paliwa niż pojemność zbiornika? (zawsze tankuje do pełna i pierwszy raz taka sytucja nastąpiła)
  22. Jak ciśnienie za małe to trzeba wymienić.Co do wartości ciśnienia to tak zaleca Audi. Zapytaj w ASO i sprawdź.Ja mam takie dane.
  23. Jeżeli wymieniasz popychacze i pompe oleju to gościu rozbiera cały przód ,rozrząd, miskę dużo pracy wiec cena ok. ale warto wymienić też uszczelniacz wału korbowego,wałka rozrządu ,wszystkie uszczelki ,które zdemontuje.-jeżeli rozrząd ma wiecej niż 5 lat lub przebieg ponad 60.000km lub nie wiadmo nic o nim NIECH WYMIENIA po kosztach tej naprawy.Co do ceny częsci to taniej się da kupić jak się ma rabat. Pamiętaj ,że w A4 co kolwiek trzeba zrobić przy przodzie silnika to mechanik musi wyjechać z całym przodem auta co jest pracochłonne i drogie.[looknij foto-A4]
  24. Wlazłem o tej porze czyli wniosek prosty zaczynam walczyć z tym

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.