Treść opublikowana przez Motor
-
B5 95r 1.8 V5 20v -z małego na większe i od razu tuning
Audi :th: stylizacja troche wyjechała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
NO Pikne tłumoki i te końcóweczki.. ...i akcent z porshe
-
Użytkownicy pokażcie sie..
Shot at 2007-06-29
-
Historia naszych nicków
Ziom Toma nadał mi te ksywe Od mojej kurtki Motora i tak sie rozeszło i zostało
-
SERWIS VW/AUDI nieautoryzowany
Warszawa Zachód-Jerozolimskie róg Sienkiewicza na wyskości Piastowa-POLECAM mają duuże doświadczenie w mechanice!!! Tanio !!! Diagnostyka -Części sprzedaja na zamówienie i na miejscu też.[kontakt na PRIV]
-
[B6 AVF] Duzy czerwony wykrzyknik i "BREMSEN" - czy to powazne?
Tylko niski poziom płynu Nie oznacza DOLEJ PŁYNU!!! oznacza sprawdź czemu jest niski,pewno klocki się kończą.Jak dolejesz płynu to sie nie skapujesz kiedy zjadą Ci klocki tylne tarcze[chyba ,że masz tam czujnik.]
-
[B5 AAH] bierze olej?
Ile masz przejechane kilometrow jezeli ponad 150 tys. to proponowal bym zmienic na polsyntetyk Jest zasada ,że jak fura jeżdzi na dobrym syntetycznym oleju to do śmierci jego go nie zamieniaj na inny nawet jak zacznie brać[raz tak zrobiłem w innym wozie i nigdy więcej nie bede kombinował]latam na Mobil 1 5 W 50 od Nowości 280.000km i jest ok.
-
Potrzebuje rady
Siemanko to pompowtryskiwacze masz z głowy bo montowali od 99r AJM y i dalej reszte ... Na bezyniaku za 250 zł robisz max 700km na dieslu max 1200km [no są napewno wyjątki] Jak chcesz dużo latac to już wiesz co doradzam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
[B5 1Z] Moja czarnulka!!!
no ładny sedanik...się na mazowszu pojawił :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
http://moto.allegro.pl/item207164679_a4_lampy_orginal_z_bajerem_nowe_super_cena_.html Albo mi sie wydaje albo koleś chce ameryke szybko sprzedać Uwaga!!! :bicz3:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
Klima 21 st.C AUTO Miasto 800km na 57 litrach 7.1l/100km Trasa 1100km na 60 litrach 5.4l/100km Narazie takie spalanaie zaobserwowałem.
-
[B6 BFC] - 2.5TDI V6 - Projekt zakończony :)
Ten pojazd jest baardzo zadbany,przyjeżdza na spoty czysty-bez ziarenka piasku na dywanikach,bez kurzu na desce-no warto kupić tego Avanciora po takim właścicielu :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z Warszawą tak jest że do południa wlotówki zapchane od 14 kocioł na wylotówkach(najlepiej się jeżdzi po wawie 11-13 --no i ten brak torów i pasa ruchu w Jerozolach!!!! spowodował korki na niektórych odcinkach dotąd niespotykane!!
-
[B5 AFN] My A4 - Czas Tuningu
Jak 16'' to ori Audi zamontować, a jak zmieniać na większe to już wolna wola.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeżeli chodzi Ci o Raszyn-Janki al.Krakowska w strone Katowic to zawsze tam jest dziabke ciasno ale zapchane jest w strone Centrum więc masz szczęście.
-
[AVG B5] Jaka wasza opinia?
Te logi są z przed wymiany przewodów i N 75. Aktualnych po naprawie nie mam zapisanych-koleś nie ogarnoł tematu. Ostatecznie sprawdzi logi SebMis na spocie we wtorek.
-
[B5 AFN] Coś jakby strzeliło i teraz rysuje się szyba
Mam ten sam temat piszcie jaka była przyczyna czy zamawiać ślizgi lub inne części?
-
[AVG B5] Jaka wasza opinia?
Sprawa jest taka ,że zrobiłem jak Spanky doradził wymieniłem ten wężyk do zaworu N 75 i rure gumową zaraz za ssącym-----nic nie dało[zwala na 3 biegu powyzej 3500obr. Więc zrobiłem jak doradził SebMis wymieniłem N 75.[odpaliłem silnik i błąd się nie chciał skasować,wiec wyrąbałem dzide po ulicy i znowu go zrzuciło zgasiłem ,odpaliłem motor i już było cacy ciągnoł i na 4 biegach do oporu podłaczyłem Vaga i 3 błędy wskoczyły dały się usunąć i jest ok] tyle ,że nie ma takie nagłego kopa , więc chyba już nie przeładowuje-jeżdzi jak zwykły AVG DZIęKI za pomoc.
-
[AVG B5] Jaka wasza opinia?
Tuesday 26 June 2007 20:38:22 038 906 012 BL 1.9l R4 EDC 0000SG 2822 Group A: '011 Engine speed Specified MAP Actual MAP D.cycle MAP v. TIME rpm 1850-1950 mbar 1700-2080 mbar 45-95% MARKER STAMP /min mbar mbar % 0,36 1680 1815,6 1570,8 24,7 0,8 1785 1866,6 1795,2 49,8 1,24 1890 1927,8 2009,4 58,2 1,68 2016 1948,2 2162,4 65,7 2,12 2121 1948,2 2254,2 72,9 2,56 2226 1948,2 2325,6 79,7 3 2331 1948,2 2366,4 84,1 3,44 2457 1948,2 2407,2 90,4 3,88 2541 1948,2 2458,2 94,4 4,32 2667 1948,2 2499 94,4 4,76 2772 1948,2 2509,2 94,4 5,2 2856 1948,2 2519,4 94,4 5,64 2961 1948,2 2509,2 94 6,08 3066 1948,2 2519,4 94 6,52 3150 1948,2 2529,6 94,4 6,96 3255 1948,2 2529,6 94,4 7,4 3318 1948,2 2529,6 94,4 7,84 3423 1948,2 2519,4 94,4 8,28 3486 1948,2 2519,4 92,4 8,72 3528 1948,2 2315,4 92,4 9,16 3549 1948,2 2029,8 92,4 9,6 3570 1948,2 1948,2 92,4 10,04 3591 1948,2 1917,6 92,4 10,48 3612 1948,2 1897,2 92,4 10,92 3612 1948,2 1887 92,4 11,36 3633 1948,2 1876,8 92,4
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Racja,racja Mobil 1 jest najlepszy,rozebrałem pare silników na części jeżdzące na Mobilu(lekki żółciutki nalocik jak nówka prawie po300.000km)po castrolu i shelu czarna sadza syf błoto ...tragedia jednym słowem.
-
Moje a4 cabrio
Powiem tak...A8 V10 + ten cabrio w garażu i jest zestaw na cały rok