Treść opublikowana przez Motor
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No problem! Na Spoty juz zawsze biore narzędzia bo zawsze jest coś do zrobienia w waszych wozach.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja naliczyłem 19 Audioli :drool: jak (4 odjechały i później 1 na przyjechała koło 21:00) to bedzie 24 Te żarniki Oniaka muszą się wypalić jeszcze bo narazie nie świecą tak na 100%. (kiedyś czytałem ,że 20h świecenia i osiągną 100%)
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No to biore kamere :drool: aaa i jeszcze by się przydało trochę efektów świetlnych np. płonący tył auta w czasie lotu extra by wyglądał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z kogutem w środku czy bez ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WIT dziś możesz rozróbe robic w Promenadzie pewnie ostatni raz w tym sezonie jesteśmy
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Dzołk Ładne macie kolorki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak bym miał fure od nowości to bym był pewien. Podziwiam Cie Kasiu że wierzysz w to nietknięcie
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No ten Twój kolor jest zdecydowanie ładniejszy jak na moje oko te 00000,5 punktu w skali nasycenia robi Wielką Różnicę. Flayer maluj furmane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z B5 będzie ciężko kazdy miał mniejszą lub większa przygodę
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Jak z tym czasem nagrzewania się silnika? ile mminut jazdy potrzebuje twój samochód by osiągnąć ponad 80st.?? tzn? nie wiem jak to rozumiec... W skrócie-Dawka paliwa powraca do normy (zmniejsza sie).
-
[B5 1Z] Zlanie osadu i parafin z filtra paliwa
Twój silnik nie ma pompki paliwa w baku ani żadnej innej przed VP . Spróbuj wykręcić całkowicie tę plastikową nakrętkę do spuszczania jak jest paliwo w filtrze to musi lecieć.
-
[B6 AVJ] Jak odkręcić nakrętke :]
ODKRĘCONA ?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas znalazłem ściągacz Masz te ramiona wszystkie?
-
Spotkania na drodze
Jak jechałem do Jasła jakiś czas temu mijałem się po drodze z 26cioma audi A4 B5; 7mioma B6 i 3 ma B7 pozdrawiam wszystkich :th: Łojezuu
-
Pod akumulatorem stoi woda, da się otwór przeczyścić bez odłączania aku ?
W moim condomie kochanym wystają rurki gumowe spłaszczone na końcu wystarczy ''pobrandzlować'' aż wysypie sie błoto i woda zleci-wszycho od spodu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ooo Kurr... (nie wiedział..) co za skróty ide zobacze co u mojej M czyli A z WWL
-
[B5 AFN] Brak możliwości wrzucenia jakiegokolwiek biegu
to lepiej chyba zajechać tarcze do końca i cisnąć na 3 non-stop niż te biedne synchronizatory w skrzyni zamordować. Bądź pompa wysprzęglika mieli w miejscu i nie daje ciśnienia.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Czekasz na KU... i co czytasz??
-
[B6 AVJ] Jak odkręcić nakrętke :]
1.Palnik grzej szpilke do czerwoności jak się da przy tym nie spalić komory silnika. 2.Nasadka 12mm długa bąź krótka zależy od podejścia. 3.Młotek-nabijasz nasadkę na łeb szpilki bądź nakrętke. 4.Ruchy lewo/prawo aż do poluzowania. jak nie odkręca się powtarzasz do skutku 1-4. Powodzenia :th:
-
[B5 AFN] Prośba o analizę logów
Zwróć uwagę na 000 basic s. kąt wtrysku w 3 kolumnie powinien utrzymywać sie koło 50. (49-52) Zmień ustawienie pompy.Jest foto story na forum. Temperatura powyżej 83st.C nie ma tragedii więc sprawdź jaki masz czas nagrzewania sie silnika podczas jazdy w minutach od odpalenia po nocy jeżeli przekracza 15min to termosat bedzie do wymiany.(patrz na wskazanie klimatronika 49)[br]Dopisany: 08 Październik 2007, 16:13 _________________________________________________ no pewnie, dalej auto jeździ... Tylko zwróć uwagę o co pyta danisz_ Zwróć uwagę jak zachowuje się sterownik silnika gdy temperatura silnika przekroczy 80 st.C. i czy może spowodować aż taki wzrost spalania.
-
[A4 TDI] wyciek oleju
Wymień przewód, umyj silnik. Jak będzie wyciek to zrób foty równierz od strony turbiny.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łojezuu na Wita zawsze mozna liczyć..dziex
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Flayer te zdjęcie przy elewatorach jest ładne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z taką pensją to koles powinien szukać fury na forum ZASTAWY
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ludzie kto pożyczy Motorowi B6 avant płace 100zł :gwizdanie: za wypożyczenie :polew: