Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Brak tempomatu
Czujnik ten ma wyłączyć tempomat przy wcisnieciu sprzęgła. Teraz ci będzie glupiał. Jak wcisniesz sprzęgło to auto zacznie zwalniać a silnik zwiększać obroty. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
[B5 AFN] Zakochani w Audi B5 I 2k17 I Spojler A7 I Japan
Dixon już ci mówiłem. Fotele Masakra.
-
Wybór CB radia :)
Antena jak kupisz ori sirio też będzie dobra. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wybór CB radia :)
Bież śmiało będziesz zadowolony. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Eee to lipa.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ja się pytałem o graty z BRD to wychodzi koło 1000pln. Będziesz swoim w niedzielę bo sprawdzili byśmy temperaturę w dolocie. I porównali z serią.
-
Dziwne zachowanie- różna temperatura z nawiewów
Źle ci napisałem nie adaptacja tylko nastawy podstawowe czyli Basic Settings grupa 001 i GO! Przelecą wartości i na koniec powinny wyskoczyć same zera wtedy jest ok. Tylko nie może być żadnych błędów w sterowniku
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał ile cię wyszedł centralny IC do twojego bolidu i co wkładałeś. Zastanawiam się nad takim lub drugim z BDR ale piszą że koszty zestawu z BRD przewyższają centralny. Ostatnio było czuć że wolniej się zbiera w te upały.
-
Dziwne zachowanie- różna temperatura z nawiewów
Jak by ci się problem powtórzył to zrób adaptacje klap i powinno być dobrze, oczywiście jeśli nie masz uwalonego silniczka lub zablokowanej klapy.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Optymalnie było by się dostać koło serpentyn. Ale w limanowej też było by co zobaczyć. To kto się pisze na wycieczkę do Californi
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
I wypad na GSMP Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wybór CB radia :)
Ja ostatnio często montuje Presidenta Teddy ASC. Co do M-TECHa mam mieszane uczucia. Teddy ma też poprawione ASC.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Zobaczymy. Może będą jakieś błędy jak coś to walniesz sobie obrotomierz jak z NASCAR do 12tys obr.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Trzeba będzie rozebrać i podgrzać luty. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
LCD w lusterku wstecznym - wiocha?
Przy odrobinie chęci szło by zrobić hybrydę lusterka fabrycznego z tym mniejszym lusterkiem i dosyć by to wyglądało. Tylko lepszy był by model z ekranem przesuniętym na bok.
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Piotrek obrotomierz naprawiony czy sam się naprawił?
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Przeczytaj ten temat. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=187035 Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Głośniki z tyłu nie grają.
Kolego musisz przerabić instalacje. Bo twoja jest pod aktywny tył. Sam widzisz że w kostce głośników masz tylko cztery kable a potrzebujesz 8. Albo kradzież nowe przewody albo tniesz ori instalacje i przekladasz kable z mini iso do iso. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Ojtam ojtam. Jakoś sie rozliczymy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Fajne auto. Michał jak nabierzesz wprawy to może moja walniesz w czarny mat. Bo drażni mnie ten granatowy. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Grzesiek a co ma brat pod maską w hondzie? Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Vibe Black Air II + 12" opinie ? jaki wzmak ?
Jak będziesz robił zamknięta to wygłusz i dobrze uszczelnij połączenia. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Wejdź na stronę GT Magazyn w ostatnim numerze jest szary golf gti z ciekawymi akcentami. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Spoty Nowosądeckie-Niedziela 29.05. Godzina 16:00 Parking Media Markt
Michał czarny mat. Carbon już jest oklepany. Albo zielony mat US Army. Sent from my iPhone using Tapatalk
-
Wąskie e30
Dzięki już znalazłem wcześniej. Jest boskie. Piękny klasyk. Sent from my iPhone using Tapatalk