Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jarek_ns

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jarek_ns

  1. Czujnik ten ma wyłączyć tempomat przy wcisnieciu sprzęgła. Teraz ci będzie glupiał. Jak wcisniesz sprzęgło to auto zacznie zwalniać a silnik zwiększać obroty. Sent from my iPhone using Tapatalk
  2. Dixon już ci mówiłem. Fotele Masakra.
  3. Antena jak kupisz ori sirio też będzie dobra. Sent from my iPhone using Tapatalk
  4. Bież śmiało będziesz zadowolony. Sent from my iPhone using Tapatalk
  5. Ja się pytałem o graty z BRD to wychodzi koło 1000pln. Będziesz swoim w niedzielę bo sprawdzili byśmy temperaturę w dolocie. I porównali z serią.
  6. Źle ci napisałem nie adaptacja tylko nastawy podstawowe czyli Basic Settings grupa 001 i GO! Przelecą wartości i na koniec powinny wyskoczyć same zera wtedy jest ok. Tylko nie może być żadnych błędów w sterowniku
  7. Michał ile cię wyszedł centralny IC do twojego bolidu i co wkładałeś. Zastanawiam się nad takim lub drugim z BDR ale piszą że koszty zestawu z BRD przewyższają centralny. Ostatnio było czuć że wolniej się zbiera w te upały.
  8. Jak by ci się problem powtórzył to zrób adaptacje klap i powinno być dobrze, oczywiście jeśli nie masz uwalonego silniczka lub zablokowanej klapy.
  9. Optymalnie było by się dostać koło serpentyn. Ale w limanowej też było by co zobaczyć. To kto się pisze na wycieczkę do Californi
  10. I wypad na GSMP Sent from my iPhone using Tapatalk
  11. Ja ostatnio często montuje Presidenta Teddy ASC. Co do M-TECHa mam mieszane uczucia. Teddy ma też poprawione ASC.
  12. Zobaczymy. Może będą jakieś błędy jak coś to walniesz sobie obrotomierz jak z NASCAR do 12tys obr.
  13. Trzeba będzie rozebrać i podgrzać luty. Sent from my iPhone using Tapatalk
  14. Przy odrobinie chęci szło by zrobić hybrydę lusterka fabrycznego z tym mniejszym lusterkiem i dosyć by to wyglądało. Tylko lepszy był by model z ekranem przesuniętym na bok.
  15. Piotrek obrotomierz naprawiony czy sam się naprawił?
  16. Przeczytaj ten temat. http://a4-klub.pl/showthread.php?t=187035 Sent from my iPhone using Tapatalk
  17. Kolego musisz przerabić instalacje. Bo twoja jest pod aktywny tył. Sam widzisz że w kostce głośników masz tylko cztery kable a potrzebujesz 8. Albo kradzież nowe przewody albo tniesz ori instalacje i przekladasz kable z mini iso do iso. Sent from my iPhone using Tapatalk
  18. Ojtam ojtam. Jakoś sie rozliczymy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  19. Fajne auto. Michał jak nabierzesz wprawy to może moja walniesz w czarny mat. Bo drażni mnie ten granatowy. Sent from my iPhone using Tapatalk
  20. Grzesiek a co ma brat pod maską w hondzie? Sent from my iPhone using Tapatalk
  21. Jak będziesz robił zamknięta to wygłusz i dobrze uszczelnij połączenia. Sent from my iPhone using Tapatalk
  22. Wejdź na stronę GT Magazyn w ostatnim numerze jest szary golf gti z ciekawymi akcentami. Sent from my iPhone using Tapatalk
  23. Michał czarny mat. Carbon już jest oklepany. Albo zielony mat US Army. Sent from my iPhone using Tapatalk
  24. jarek_ns odpowiedział(a) na wuju temat w Inne marki
    Dzięki już znalazłem wcześniej. Jest boskie. Piękny klasyk. Sent from my iPhone using Tapatalk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.