Treść opublikowana przez jarek_ns
-
Jaki telefon polecacie?
nie żebym krytykował ale spróbuj użyć na przykład noki N8. Nokia N97 ma jedną zaletę klawiaturę, reszta to przeżytek Nokia przestał wspierać ten telefon już dawno, a szybkość jego działania i lagi są już legendą. Jeśli noki to tylko z nowszymi wersjami symbiana. S60V5 umarł śmiercią naturalną.
-
[ALL B5] A4 B5 po lifcie a Audi Concert II z CD
No chyba twoje ;] Bo moje gra bardzo dobrze, kumpel miał pionieera i jak szybko go założył, tak szybko kupił Concerta I ;] Zapraszam do mnie na odsłuch. Tak Sie składa że mam chorus 2 ze zmieniarka i jak to stwierdzisz g.... Alpine i posłuchać co jak gra. Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
-
[ALL B6] PROBLEM Z NAVI RNS-D pomocy:(
Co do kodowania to tu wszystko masz. http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=6358.0
-
[ALL B6] PROBLEM Z NAVI RNS-D pomocy:(
Kolego musisz podłączyć vaga i zmienić kodowanie. I wszystko będzie ok. Na forum jest opisane jak wszystko zakodować. Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk
-
[ALL B5] A4 B5 po lifcie a Audi Concert II z CD
za to fabryczne gra jak g....
-
Focal kit solution 25 A1 - pytanie.
to jest nowy sprzęt to może faktycznie musi się wygrzać i się unormuje. Niektórzy producenci zalecają przez pierwsze 20h nie katować głośnika żeby się się wszystko ułożyło.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ok to czekam Rozmiar TARXA który zastosowałem do odkręcenia kierownicy to TX60
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Jak wrócę z pracy to napisze. O ile będzie miał oznaczenie.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Nie ma znaczenia bo radio pamięta w jakim aucie było zamontowane.
-
Wymiana przełącznika wycieraczek i odblokowanie pełnego FIS
Ja odkręcałem torxem tylko nie pamiętam jakim rozmiarem wieczorem mogę sprawdzić to napiszę.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja tak montowałem pełnego fisa, później tempomat i nic się nie stało. Ale powinno się jednak odpiąć akumulator i odczekać chwilę.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Jaki masz kabel i program?
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
A w B7 diagnostyka jest tylko po linii CAN?
-
[B6 AWX] Wytarte plastiki, regeneracja w trojmiescie ?
W dziale sprzedaż części ktoś ma te plastiki do boczków. Poszukaj może będzie taniej.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
i oto mi chodziło. Dzięki za info. W moim przypadku jednak lepiej będzie zainwestować w Parota.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Spoko. Telefon można wtedy obsługiwać z poziomu radia? Jakie funkcję będą dostępne zastanawiam się nad fabrycznym modułem BT lub zestawem PAROTA i interesuje mnie co jest bardziej przyjazne w obsłudze.
-
Instalacja fabrycznego modułu Bluetooth w Audi A4 B6/B7
Panowie przeczytałem pięć stron tego tematu i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Po pierwsze czy moduł BT działa z radiem chorus 2 lub concert 2? Po drugie który moduł obsłuży telefony z androidem lub iOS?
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Są różne wersje wzmacniaczy. Podaj numer swojego to się okaże co on obsługuje.
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
Ja tam po zmianie z opony 225/45R17 na 195/65/R15 widzę zmianę ale niestety na minus, bo komfort się nie poprawił a prowadzenie to tragedia w porównaniu z 17"
-
Zegary turbo
Żeby nie być gołosłownym http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=118417.0;highlight=zegar+w+kratce
-
Zegary turbo
Na forum jest temat jak to wyrezać w B5. Kolego Nadadam gdzie kupiłeś te kratki bo ori audi to nie jest na pewno. Na drugim zdjęciu widzę przewody z tyłu zegara, to podświetlenie? ciśnienie jest podawane wężykiem?
-
[B6 AWX] Opony 17" lato
Różnica w komforcie jest niewielka zato prowadzenie zupełnie inne. Ja mam na lato opony 225/45 R17 i mogę z czystym sumieniem polecić. Szersze opony wydają mi się bez sensu bo przy oponach 225 auto nie lubi kolein.
-
Know How odnośnie poprawy odbioru radia Concert Symphony
Co od złego odbioru pewnie wzmacniacz w tylnym słupku jest padnięty. Nie napisałeś jaki to Concert bo jest ich wiele. Skoro piszesz że miałeś kaseciaka to wnioskuje że ten to jest CD czyli Concert II. A on nie jest przystosowany do B5 musisz zastosować Adapter CAN i będzie hulać było o tym wiele razy pisane na forum.
-
Jaki telefon polecacie?
Z nagrywaniem to fakt ale z kartą class 4 mi normalnie nagrywało.
-
Jaki telefon polecacie?
Nie do końca jest wiele fajnych fonów zależy co kto potrzebuje. Na używam w telefonie Nawigacji, Aparatu i oczywiście samego dzwonienia. I w tym nokia N8 jest naprawdę ok. Teraz ma HTC sensation i szczerze mówiąc nie narzekam. Nie potwierdzam informacji o problemie z zasięgiem, za to bateria to jakieś nieporozumienie na tym tle nokie była zdecydowanie lepsza.