Treść opublikowana przez talib1990
-
Strefa Śmiechu
Amstaffy to groźne psy
-
Porównanie a4 2.8 Quattro vs Passat b4 2.8 vr6, chcę się zmierzyć
hm... a może było coś dłubnięte w tym Pasku skoro kierownik taki pewny siebie? każdy jest pewny siebie :cool: ale jak mu :bicz3: to taki pewny już nie będzie
-
Jaki monitor LCD polecacie ?
tylko LG mam 17' LCD i jestem mega zadowolony..
-
Czy moge zalozyc takie opony???
zakładaj wszystkie opnki takie same.. tak powinno być w przypadku
-
Moje a4 cabrio
PrzemekDz fura świetna.. naprawde.. będziesz miał zarobek jesli chodzi o wesela..
-
Audi Cabrio B7
nie wiem co o tym myśleć... pomysł ciekawy ale sami już ocencie http://moto.allegro.pl/item209386377_jedyna_taka_audi_cabrio_tuning.html
-
jakie lampy na tyl [B5 1995r]
nie, nie pasują zakładaj 2 lift i masz pewność ładnego i eleganckiego wyglądu
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
wsadź na dach to zobaczysz różnice wtedy.
-
[B5 AFN] zobaczcie moje nowe a4
jak felga bedzie wieksza to fura automatycznie idzie w gore
-
Jakie CB Radio i antena do Audi?
brat lata na zestawie ALAN 100+ i Lemm At 1500 antena ok 170 cm. i nie narzeka.. jak za kaske ok 300 zł to wydaje Mi się że to dobra propozycja.
-
Kobiety i samochody
ja też pracuje w tej Myjni Bryniu hehe.. nie poznajesz moich tyłów ? :decayed:
-
Co myslicie o firmie "PIRELLI"?
ale chyba nie tak szybko jak TOYO czy YOKOHAMA
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy i zapraszamy do lektury regulaminu :a4fan:
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
to była furka Mirona z tego co słyszalem dół 1.8 T wytrzymuje 300 km
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
jest to możliwe.. była fotka 1.8 T jak było 260 km/h
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
hehe koleś chyba myśli że to T w 1.8 jest tak żeby było.. i porównuje go do wolnossaka ..albo Schiller on myśli że ty nie wiesz czym jeździsz
-
[B7 BKE 1,9]wreszcie moj avant
hehe.. co za pytanie wogóle. Jasne że przyciemniac. 60%, a boczne kierowcy 30% żeby sie pieski nie czepiały. I będzie malina. każda folia użyta da efekt poniżej wymaganych 70% przepuszczalności światła. napewno są już seryjnie przyciemnione. wg. Mnie ciemnij wrzuć jakąś ładną fele 18 cali może np. MAM samochód naprawde piękny
-
Jak to jest z tym chiptuningiem 1.8?
Jakis gosc pisal ze jest podlaczany chip do czujnika temp paliwa. Ktorys tam z koleji sprawdzal na hamowni i mowil ze mu przybylo 10km i 25nm - niby nic ale w tym silniku cieszy Rozwiazalbym sprawe zakladajac go wkoncu i wybierajac sie na hamownie ale niestety najpierw czeka mnie wymiana wiska(400zl ) bo może po prostu wymienił przepływke :polew:
-
[B5 1.9 TDi AFN] Seryjny Avancik
ładna ale lampy zmień.. i jakieś koła.. 17 cali będzie w sam raz. pozdrawiam i szerokości dla
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
nie, nie za duże.. 17" w sam raz
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
sorki za OT posłuchaj rady kolegów bo oni w tym siedzą a będziesz zadowolony. nie zakładaj clearów bo to shit!! sorki pomyłka.. chodziło mi o 40 mm :rolleyes:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2007, 22:47 _________________________________________________ cleary.. rzecz gustu.. najpiękniejsze wg. Mnie to 2 lifcik seryjne
-
Audi 1,9 TDi AFN 110KM Avant czarny
bardzo ładna furka.. noi TDI
-
[B5 1.9 TDI 90KM] Moja a4 :)
bardzo ładna niunia
-
[B5 AFB] [B5 AFB] Moja czarna niunka ;)
lampy przód ( zależy jaki chcesz ) 500-800 zł polecam ori Valeo soczewki felgi 17-18 cali zalezy jak trafisz ale od 1200 zł w góre ( używki ) zawias... przynajmniej sprężynki ok 400 mm w dół ok 350 zł możesz jeszcze się pobawić w zderzaki od S4.. itp ale to już od Ciebie zależy
-
super rs4 felgi + opony - super cena - co myslicie
felgi ładne... ale jak widzisz kolega ROB w B5 ma 18" i wyglądają miodzio