Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

talib1990

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez talib1990

  1. Na każdym kolorze będzie biała rysa bo to bezbarwny lakier panie "specjalisto". Widze ze nie widzisz róznicy pomiedzy jednymi rysami a tą od gwoździa... żyj dalej w niewiedzy :grin:
  2. przecież ewidentnie widać różnice w rysach autora tematu i tego co wrzucił Kowi.... po 1 drzwi są czarne a rysa BIAŁA wskazuje to ewidentnie na zjechany element do podkładu.... u Kowiego widać ewidentnie zacierke klara.... daltonistą nie jestem i widze zasadniczą różnice :grin:
  3. dokładnie jak Kowi pisze ... jak masz uszkodzony klar i ew delikatnie baze jakim jest kolor to polerka coś da.... a w przypadku autora tematu jest uszkodzony lakier do podkładu.... ---------- Post dopisany at 20:26 ---------- Poprzedni post napisany at 20:18 ---------- ps. malowanie punktowe może masz na myśli zaprawienie jakiegoś elementu... ja teraz w vectrze mam tak pomalowany zderzak i kawałek błotnika... a dlatego lakiernik tak to zrobi ponieważ jest załamanie blachy która zgubi ten odcinek który był powtórnie lakierowany
  4. miałem to samo w b5... tylko, że mi 12 elementów porysowano...... żadna polerka nic nie da.. tylko lakierowanie pozostaje
  5. miałem mrugnąć ale ciasno stałem w " korku ":facepalm: pomiędzy światłami za Lidlem
  6. Stanley na Brzęczkach pare minut przed 17 leciałeś w strone Lidl'a :wink:
  7. mam znajomego co cała rodzinka smiga tylko Renault ... i o dziwo zadowoleni.... brat ma Grand Scenica 1.9 Dci 2005 r i za dorobienie karty płacił ok. 400 zł .. więc koszt podobny do " kluczyka " z immo :wink:
  8. mam Brothera od ponad 4 lat jeden i ten sam i od samego początku kupuje tusze po 2-3 zł i złego słowa nie powiem... śmiga do dziś ...:naughty:
  9. Co rozumiesz przez to, że AUTOLAWETA ma większe opłaty.. większe OC ma pojazd który jest użytkowany w celach zarobkowych nie prywatnych .... jak wykupujesz OC to babka zawsze pyta ( prywatny, taxi, nauka jazdy itp. ) ...
  10. 2 tygodnie temu było w moim przypadku tyle widać :grin:
  11. Witka :hi: ile taki aku ? jakie ma parametry ? :naughty::naughty: Ori czyli jakiego producenta ?
  12. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Ostatnio na S1 na wysokości zjazdu na 94 Rozpiął się chłopaczkowi zestaw..... na zywo wygląda to bardziej efektownie :decayed:
  13. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    42m? 24 :-) to jest pompogruszka na telefonie patrzyłem i nie dojrzałem beczki :decayed: mój szef miał gruszki, wszystkie sprzedał ... :grin:
  14. właśnie,że isofix jest dla mnie priorytetem.. raz jeśli chodzi o bezpieczeństwo dwa jeśli chodzi o łatwość montażu..... z tego co przeczytalem to nie trzeba kupować nowego bo używki są mało " zjechane " mam racje ?
  15. witka chłopaki, z racji tego, że moja Martyna jest w ciąży z czego mega sie ciesze :naughty::naughty: powoli chce kompletować czytać o wszystkim... natknąłem sie na taki zestaw Coletto Giovanni 3w1 + gratis isofix / wózek dziecięcy Bytom ? Tablica.pl co o tym sadzicie ? chce zeby nosidełko było zarazem fotelikiem z Isofixem...
  16. talib1990 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    42m?
  17. :hi:
  18. To auto stoi blok obok mnie.... co gorsza to była zwykła seria... co troche byly dokladane kolejne elementy tuningu Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  19. Ja mam teraz nawigacje firmy Smart GPS . Oprocz baterii (1h) po 2 latach smiga az milo wgrywam co roz to nowe AM . nawi nie wymaga odblokowania ttlko zmiany sciezki mapy. Z pokrowcem i karta 4 gb dalem 2 lata temu 219 zl w Euro Rtv Agd. Model to SG660. Wysłane z mojego GT-S7710 przy użyciu Tapatalka
  20. miałem jednego opla i gdyby nie RWD i słaby silnik to przyjemne autko.... co do akcyzy to jak auto przyjedzie rzeczoznawca obejrzy fure i obniży wartość aby uciec z akcyzą w dół
  21. dlaczego ?
  22. przedni zderzak do malowania i prawa strona tzn. dwoje drzwi i blotnik.... blotnik znalazlem w kolorze za 130 a drzwi po 200 zł ...jeszcze jakies pytania ? auto zachaczone o barierki... wzmocnienia reszta proste ...:naughty:
  23. do gazu ją bedzie gaz pierw niech mi przywiozą ją.... w piątek ma być laweta .. auto opłace zrobie rozrząd świece olej w skrzyni i łogień.... mam jedno foto z ogłoszenia ....
  24. pierwsze co dowiedz sie czyj to był odcinek drogi.... a potem mu udowodnij, że była nieodpowiednio przygotowana .... walka z wiatrakami...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.