Treść opublikowana przez udy
-
[B6 AMB] Logi po wymianie dolotu na tip
Witam, Zmieniłem dolot na tipa, autko cos zmuliło chyba, prosze oceńcie pzdr
-
[B5 AEB] Zmiana turbo czy chip ?
a po co masz dwa razy robić program, zmień turbo na wieksze, do tego wtryski, fmic, tip i dopiero na program, ale tak jak poprzednik powiedział w jaką moc celujesz, 250 km czy 190 i wystarczy
-
[ALL B6] Co zrobić z katalizatorem?
http://www.a4-klub.pl/smf/jak_oszukac_druga_sonde_lambda_po_wycieciu_katalizatora_rozwiazanie-t89199.0.html Witam, spróbuj z tą tulejką ja tak zrobiłem jak miałem zapchanego kata, wspawałem w środek puszki po katalizatorze rurę 2.5 cala, żadnej strumienicy !!!!!!!, i użyłem takiej właśnie tulejki jak ta w ogłoszeniu, błąd jest cały czas ale tylko jak podepnę waga, check się nie świeci od tego (swoją drogą dziwne to jest że mam błąd ale nie swieci się check ) co do spalania to mam podobne, może troche niższe mi się udaje osiągną w trasie ale w sumie niekoniecznie, PS. wstaw błędy jakie wyszły Ci na wagu może to nie tylko katalizator powoduje check pozdro
-
[B6 AMB] Błędy do sprawdzenia
Witam praktycznie wszystkich tamtych błędach nie ma śladu natomiast teraz co jakieś 300km wyskakuje mi taki błąd 16840 - EVAP System: Very Small Leak Detected P0456 - 002 - Lower Limit Exceeded powiedzcie mi co to jest i gdzie szukać przyczyny tego błędu, chodzi o jakąś małą nieszczelność ale gdzie czego i jak, Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję. PS. Mam małą nieszczelność w dolocie do turbiny, zakleiłem ale nie wiem na ile skutecznie czy ten błąd dotyczy właśnie tej nieszczelności ??
-
[B5 AEB] Grzechotanie z okolic turbiny przy schodzeniu z obrotów
nawet nie chce myśleć że moje nowe k04 może już się rozsypać, katalizatora też nie mam, mój mechanik podejrzewa też sprzęgło....
-
[B5 AEB] Dziwny dźwięk spod maski
mój chodzi tak samo albo bardzo podobnie
-
[B5 AEB] Grzechotanie z okolic turbiny przy schodzeniu z obrotów
no właśnie ja mam, na razie nie wiem co to jest i też się martwię ale turbina jest nowa więc odpada
-
[B5 ADP] Podniesienie mocy silnika- jest możliwe ?
popatrz na allegro i popatrz po ile chodzą modele takie jak twoje a potem pomyśl ile kosztuje pomalowanie auta i dajesz cene niższą o koszty naprawy, a potem czekasz aż ktoś zadzwowni wiesz nie wiemy w jakim stanie masz samochód i jak bardzo jest podrapany, ciężko powiedzieć ile możesz wziąć, ciężko teraz sprzedać samochód rocznik 96, 1.6, nie wiem jak z wyposażeniem, do poprawek lakierniczych, ~~10000zł, nie wiem czy nie przesadziłem
-
[B5 ADR] Gaz działa z opóźnieniem
tak, dostawałeś lewe powietrze,
-
[B5 ADR] Gaz działa z opóźnieniem
adaptacja przepustnicy....
-
[B6 ALT] Ułamana rurka bagnetu oleju
ja w sklepie z częsciami jakimś zwykłym kupowałem chyba za 5 złotych, a wymiana polega na tym że wyciągasz starą rurkę, i wkładasz nową przynajmniej w 1.8 turbo
-
[B6 AMB] Ile milimetrów mają europejskie amorki przy mocowaniu na dole. WIELKA PROŚBA
odgrzeje kotleta, a czy nie mieliście problemu z dopasowaniem tylnych tarcz, wymieniał któryś z was ??
-
[B6 AVF] Hamulce - twardy hamulec
no drogi z tego co słyszałem, kupić orginalne serwo to jakieś 1000zł, a nie wiadomo czy pomoże, najpierw płyn, dokładnie odpowietrzyć układ i jest jeszcze taka gumowa tuleja w ścianie grodziowej za silnikiem przez którą przechodzi przewód od podciśnienia do serwa, czasami ze starości tuleja ta potrafi się zaciskać pod wpływem ciśnienia, wymień kosztuje smieszne pieniądze a może coś pomoże, sprawdzić działanie tłoczków w zaciskach, wyjąć przesmarować, wyczyścić itd dopiero potem grubsze koszta pozdro
-
[B5 AEB] Grzechotanie z okolic turbiny przy schodzeniu z obrotów
to powiedzcie mi co to może być jeśli u mnie wystepuję grzechotanie takie krótkie grrrrrrrrr tylko podczas jazdy i w momencie kiedy zmienie bieg puszczę sprzęgło i daje gaz przez moment coś zarzęzi i jest dobrze, turbina jest nowa, cały układ wczoraj sprawdziłem jest szczelny oprócz dolotu do turbiny, tam zrobiła się dziruka którą zakleiłem, nie wiem na ile skutecznie, czy to może być przez nią ?? pozdro
-
[ALL B5] Homemade FMIC + orurowanie Projekt niskobudzetowy
witam, czy taki ic podjedzie do mojego B6 z seryjnym zderzakiem, dopuszczam do myśli cięcie belki http://moto.allegro.pl/item744633541_intercooler_chlodnica_powietrza_iveco_daily.html wymiary to 475X200X65 nie wiem jak z tymi otworami pozdro już wiem otwory mają po ok 55mm
-
[ALL B6] Sygnalizacja akustyczna po reakcji zamka centralnego
zostaw otwarte szyby i włączone radio, następnie zamknij samochód, u mnie po paru minutach zaczyna wyć
-
[B5 AEB] Szarpie przy przyspieszaniu
nie wiem czy do b5, pamiętam że jak kupowałem do swojej to powiedziałem po prostu że 1.8turbo chyba ale możliwe że pytał mnie też o rocznik auta . . . więc na 100% nie jestem pewny jesli tak sory, pozdro
-
[B5 1.8] Problem z odpaleniem na mrozie.
to żeś odgrzał kotleta
-
[B6 AVJ] Moja pierwsza A4
zdejmuj te pokrowce, z tego co widzę nie ma podłokietnika ?? zmień felgi, dokładki w kolor, zamontuj podłokietnik , i możesz inwestować w mocccc :kox:
-
LPG - kwestie formalne
witam panowie, ja będę z kolei wymontowywał instalacje ze swojego autka, instalacja BRC, czy gazownik który będzie to demontował musi wystawić jakąś fakturę na to iż została wymontowana i wtedy idę do wydziału komunikacji i mi to wyrejestrują ???????????? co do homologacji to np butlę można zamontować do innego samochodu na pewno, swoją sprzedaje bratu jemu skończyła się wazność jego butli i bierze moją PS. jesli ktoś chce to już niedługo będe miał na sprzedaż praktycznie nie używaną instalację BRC bez butli, po za tym kompletna Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
jak padnie przerobisz na manual może podjedź gdzieś najpierw na sprawdzenie skrzyni w jakim jest stanie, powymieniaj w niej oleje i inne pierdoły i cipkuj
-
[ALL B6] Ksenony przestały świecić
po ile je sprzedajesz[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 11:33_________________________________________________właśnie dostałem przetwornice, wymieniłem i świeci, ciekawe jak długo,
-
Jakie paliwo tankować ?
łukoil, orlen, schell, statoil, BP, wszędzie jest to samo paliwo z tych samym rozlewni, vpowery itp nie wiem, być może dodawane są jakieś dodatki, ale np werwa 98 na orlenie a "zwykłe" 98 na lukoilu na którym pracuje jest to to samo różnica w cenie średnio 30 groszy pracuję tu od trzech lat, nie miałem jeszcze reklamacji na paliwo, czasami ktoś przyjedzie że popsuł mu sie samochód po naszym paliwie i że jedzie własnie do warsztatu i on nam pokaże a potem przyjeżdża iż usterka okazała się z innego powodu niż paliwo pozdro
-
[ALL B6] Ksenony przestały świecić
Witam, Dzień bez problemu z autem jest dniem straconym tak więc, kupiłem tydzień temu lampy ksenon orginalne, po zamontowaniu świeciły super przez jakieś trzy dni, następnie przestała świecić jedna lampa, myślałem że żarnik więc podmieniłem ze świecącej lampy, niestety na podmienionym żarniku który świecił w drugiej lampie również nie działało. Wywnioskowałem z tego iż to pewnie przetwornica skończyła swój żywot, zamówiłem nową valeo na allegro i czekam na nią. Dzisiaj jednak właśnie wracałem sobie z wawy do domku na wieś przestał świecić również drugi xenon, jakoś się doczłapałem na halogenach w miare możliwości jadąc na długich. I teraz pytanie, czy mam takie kur....ske szczęście że padły mi ze starości obie przetwornice na raz, po prostu przyszedł ich czas czy też coś innego powoduje ich awarie ?? nie chciałbym jak się domyślacie wymienić obu przetwornic żeby znowu one mi padły, jutro jestem umówiony do elektromechanika ma spojrzeć. Co należy sprawdzić??, zetknął sie ktoś z takim problemem?? Sprzedawca lamp twierdził iż są naprawdę mało używane (sprzedawca to forumowicz) tak więc dziwne żeby akurat obie się zużyły po tym jak je założyłem, a być może z lampami wszystko jest ok tylko coś nie tak z moją instalacją, w elektryce jestem zielony a to moje pierwsze ksenony w aucie. Pozdro
-
[A4 B6] Przetwornica ksenonów
siema, w moich świeżo zakupionych lampkach xenon wlasnie cos padlo, prawdopodbnie przetwornica, żarnik przekladalem z drugiej lampy i też nie świeci, mam pytanie jak sie upewnić że to na pewno przetwornica?? czy może to byc coś innego?? co jeszcze można- trzeba sprawdzić, nie chce kupic przetwornicy na darmo jeśli cos innego padlo pozdro