Treść opublikowana przez Col
-
[ALL B5] Czy fele beda pasować.
Będą pasować...
-
[ALL B5] w trzech oponach jednakowe bieżniki i w czwartym innny moze tak być?
Misiaczki zabiorą dowód ( o ile zauważą)
-
[ALL] Czy ta opona jest dalej bezpieczna?
Kolega colter90 ma rację, a co do przeglądu to jak to zauważą to nie przejdzie chyba że masz znajomego serwisanta :gwizdanie:
-
[B5 APR] Delikatne szarpniecie przy dodaniu gazu..
Witam, ja mam instalkę KME Diego, reduktor KME Silver (do 250KM) i wtryski Magic Jet i wszystko śmiga super, może rzeczywiście masz za słaby reduktor i przez to szarpie bo nie "wyrabia"...
-
Polecane opony zimowe
Bierz Goodyear UltraGrip 7+ lub Vredestein Snowtrack 3 te pierwsze mam i jestem zadowolony, wcześniej jeździłem na Frigo 2, nic im nie zarzucę, ale Goodyear jest lepszy...
-
[ALL B6] Jakie dystanse?
A mierzyłeś pierścień centrujący, jeżeli po założeniu dystansu zostaje ponad 5mm to powinno wystarczyć do osadzenia felgi i oczywiście musisz pamiętać o długich śrubach...
-
[B5 ADR] [BRC] migające kontorlki
W instrukcji obsługi sterownika "gazu" powinien być opisany taki sygnał...
-
[B5 ARG] 205 000 i gaz
Ja zakładałem przy 234000 przebiegu, wbrew temu co niektórzy piszą gaz nie niszczy "aż tak" silnika oczywiście musi być dobrze wyregulowany
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
Jak już wcześniej pisałem, mam butlę 62l, ale wchodziło mi tylko 40l gazu, gazownik "przestawił" mi pływak, pojechałem tankować i weszło 52l, następnie postanowiłem sprawdzić "zasięg" auta na butli, wyjeździłem gaz do zera (sam przełączył się na benzynę) i na tej samej stacji weszło tylko 46l, czy to możliwe że w butli zostaje 6 litrów i jest za słabe ciśnienie by mógł podawać do reduktora?
-
[B6 AKE] Jakie oznaczenie felg do Audi a4 B6 6 J 7J
Jeżeli masz opony szerokości 205 lub szersze to bierz 7J
-
Polecane opony letnie
lepiej sie dowiedz jakiej firmy zebys chinszczyzny nie kupil :gwizdanie: Dokładnie, ja wkopałem się w chińskie i żałuję, jeżeli trochę popada to ślizgają się jak na lodzie
-
[ALL B7] Ktore fele na lato?
bierz nr 3 w rozmiarze 17", 16" jest za mało, a 18" trzeba prostować po wjechaniu w "większą" dziurę
-
Ile pali Wam gazu?
jak Wy to robicie ? mi potrafi spalić 10 ale tylko w trasie, cykl mieszany i samo miasto nie ma bata zejść do 10 co trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić żeby to spalanie troszkę spadło(prócz kierowcy :> ) Nie są to zaniżone wartości, po prostu dużo zależy od instalacji (reduktor, wtryski...), a jeszcze więcej od regulacji mieszanki
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
musisz najpierw wyjeździć gad do "zera"[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:00_________________________________________________przejęzyczenie- gaz do "zera"
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
A-rek ma rację wychodzą fabrycznie różne rozmiary i szerokości felg na przód i tył, ale nie w A4
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
Wystaje jakieś 1,5cm, będę musiał podłożyć styropian
-
Ile pali Wam gazu?
ostatnie spalił 10 w cyklu mieszanym :>
-
[B5 ADR] Jakiej pojemności butlę w koło ?
dużo zależy od ustawienia zaworu, ja mam butlę 62l a wchodziło mi 40l gazu, trzeba było wyregulować zawór
-
czy dwie felgi mogą być ET 35 a dregie dwie ET 45 ???
fabrycznie dają "takie same" 4 koła, felgi z mniejszym ET poszerzają rozstaw osi
-
[ALL] Sava Eskimo S3 205/55R16 czy Kormoran SNOWPRO B2
Zdecydowanie Dębica Frigo 2 jest lepsza od savy czy kormoranów
-
[ALL] Czy warto kupić te Ultra Gripy?
Kupuj Frigo 2 ja jeżdżę na nich 4 sezon i nie było żadnych problemów
-
Polecane instalacje LPG/CNG
Ja ma KME Diego reduktor KME Silver (do 250KM) Wtryski Magic Jet jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów a przejechałem już 30 tys. A4 2,6 spala 11 litrów gazu (benzyny palił 10,5) podstawa to dobry montaż i regulacja
-
LPG - Dobre warsztaty oraz montażyści
Wieliczka, (małopolskie) ul krakowska (stacja diagnostyczna) 012 2810174 autko ma taką samą moc na gazie jak na benzynie i spalanie super... :>
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich miłośników A4