Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Col

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Col

  1. Kolega colter90 ma rację, a co do przeglądu to jak to zauważą to nie przejdzie chyba że masz znajomego serwisanta :gwizdanie:
  2. Witam, ja mam instalkę KME Diego, reduktor KME Silver (do 250KM) i wtryski Magic Jet i wszystko śmiga super, może rzeczywiście masz za słaby reduktor i przez to szarpie bo nie "wyrabia"...
  3. Bierz Goodyear UltraGrip 7+ lub Vredestein Snowtrack 3 te pierwsze mam i jestem zadowolony, wcześniej jeździłem na Frigo 2, nic im nie zarzucę, ale Goodyear jest lepszy...
  4. A mierzyłeś pierścień centrujący, jeżeli po założeniu dystansu zostaje ponad 5mm to powinno wystarczyć do osadzenia felgi i oczywiście musisz pamiętać o długich śrubach...
  5. W instrukcji obsługi sterownika "gazu" powinien być opisany taki sygnał...
  6. Ja zakładałem przy 234000 przebiegu, wbrew temu co niektórzy piszą gaz nie niszczy "aż tak" silnika oczywiście musi być dobrze wyregulowany
  7. Jak już wcześniej pisałem, mam butlę 62l, ale wchodziło mi tylko 40l gazu, gazownik "przestawił" mi pływak, pojechałem tankować i weszło 52l, następnie postanowiłem sprawdzić "zasięg" auta na butli, wyjeździłem gaz do zera (sam przełączył się na benzynę) i na tej samej stacji weszło tylko 46l, czy to możliwe że w butli zostaje 6 litrów i jest za słabe ciśnienie by mógł podawać do reduktora?
  8. Jeżeli masz opony szerokości 205 lub szersze to bierz 7J
  9. lepiej sie dowiedz jakiej firmy zebys chinszczyzny nie kupil :gwizdanie: Dokładnie, ja wkopałem się w chińskie i żałuję, jeżeli trochę popada to ślizgają się jak na lodzie
  10. bierz nr 3 w rozmiarze 17", 16" jest za mało, a 18" trzeba prostować po wjechaniu w "większą" dziurę
  11. jak Wy to robicie ? mi potrafi spalić 10 ale tylko w trasie, cykl mieszany i samo miasto nie ma bata zejść do 10 co trzeba sprawdzić, ewentualnie wymienić żeby to spalanie troszkę spadło(prócz kierowcy :> ) Nie są to zaniżone wartości, po prostu dużo zależy od instalacji (reduktor, wtryski...), a jeszcze więcej od regulacji mieszanki
  12. musisz najpierw wyjeździć gad do "zera"[br]Dopisany: 10 Grudzień 2009, 20:00_________________________________________________przejęzyczenie- gaz do "zera"
  13. A-rek ma rację wychodzą fabrycznie różne rozmiary i szerokości felg na przód i tył, ale nie w A4
  14. Wystaje jakieś 1,5cm, będę musiał podłożyć styropian
  15. ostatnie spalił 10 w cyklu mieszanym :>
  16. dużo zależy od ustawienia zaworu, ja mam butlę 62l a wchodziło mi 40l gazu, trzeba było wyregulować zawór
  17. fabrycznie dają "takie same" 4 koła, felgi z mniejszym ET poszerzają rozstaw osi
  18. Zdecydowanie Dębica Frigo 2 jest lepsza od savy czy kormoranów
  19. Kupuj Frigo 2 ja jeżdżę na nich 4 sezon i nie było żadnych problemów
  20. Ja ma KME Diego reduktor KME Silver (do 250KM) Wtryski Magic Jet jestem bardzo zadowolony, żadnych problemów a przejechałem już 30 tys. A4 2,6 spala 11 litrów gazu (benzyny palił 10,5) podstawa to dobry montaż i regulacja
  21. Wieliczka, (małopolskie) ul krakowska (stacja diagnostyczna) 012 2810174 autko ma taką samą moc na gazie jak na benzynie i spalanie super... :>
  22. Witam wszystkich miłośników A4

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.