Treść opublikowana przez bania
-
[B6 AVF] Klocki nie dolegaja do calej powierzchni tarczy z przodu.
sprawdź prowadnice nawet w wiertarce albo dobrą suwmiarką wygląda to massakrycznie
-
[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten
Ale za to bardzo łatwo to przerobić na pilota bo cały układ jest wystarczy podpiąć kanał z centralki
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
Ja mam fabryczne ale ja mam angola było w słupku fabrycznego kierowcy teraz pasażera Można to zrobić w niezbyt skomplikowany sposób średnio rozgarnięty elektronik ogarnie , wystarczy odłączyć poduchę a zamiast niej zapiąć odpowiedni opór żeby komp nie wywalał błędu ładny przycisk trochę kabli i jest
-
[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten
To też coś takiego mam jak przytrzymam kluczyk w zamku mało partyczne
-
[ALL B5] Problem z KLIMATRONIK - NIE GRZEJE! POMOCY !!!
tak ... bezpieczniki sprawdzałeś ?
-
[B5 AFN] Srebrna a-ćwórka by Karsten
A te domykanie szyb z kluczyka to jest specjal wypas a nie standard ?
-
[ALL B5] Problem z KLIMATRONIK - NIE GRZEJE! POMOCY !!!
Mi ty wygląda na problem z silniczkami poruszającymi klapy one pracują na takich stykach pozycjonujących które się zabrudziły lub wytarły dostęp - ciężki na prawo od pedału gazu mam całą nagrzewnicę na części jak coś A jakiś szum słychać ?
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
Ja takowy wyłącznik mam nisko w słupku środkowym
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
Pierwszy raz widze takiego mikroba Rozumiem że aku ląduje w bagażniku ?
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
No ja tam bym panewki wymienił jak i tak korby były odkręcane bo i tak już nie jest tak jak było fabrycznie tzn jest gorzej , ale to w przypadku jak zamierzasz jeździć parę lat autem
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Nie chce nic mówić ale komplet nowych niemieckich panewek od 200 do 400 zł miał byś spokój a tak ...
-
Olej MOTUL- oryginał i podróbka
Po przeczytaniu tego Topica aż mnie zatrzęsło ... bo kiedyś miałem moto japończyka dość wysilonego każdy płyn ustrojowy najlepszych marek kupowany na allegro za konkret gtówe
-
[B5 AJM] Też sie pochwale:)
Faktycznie skromne wyposażenie Powiedz mi jakiej firmy masz xenonki i jak ci świecą na krótkich żarówki od postoju ? Chodzi mi o to że umnie valeo postój jest strasznie mocny i wgląda to dziwnie ?
-
[B5 AJM] Coś trze w silniku
Fajni spece....
-
[B5 ASJ] S4 Skorupa
Jaki prąd startowy ma ten aku ile kosztował ? i ile Ah?
-
[ACK B5]Koła stalowe z audi 100 do a4 b5 będą pasowały??
Na zimę 195 lepiej na lato 205
-
[ACK B5]Koła stalowe z audi 100 do a4 b5 będą pasowały??
195-205 NIE obojętne !! Wszystko zależy od masy auta i jakie chcemy uzyskać ciśnienie na glebe . Jest teoria że na zimę opony powinny być węższe niż te letnie
-
[ALL B5] Wybór koloru felg
ORI wygląda super rant ewentualnie w poler
-
[ALL] zmiana pakietu cyfry plus na nizszy
Możesz ale zależy od umowy ja jestem już po 2 letniej okresie i teraz mogę zmieniać , co ciekawe są urządzonka które blokują możliwość skasowania kodów tak na marginesie ...
-
[ALL B5] Szyba przednia w aucie Audi A4
Tak wyjąć szybę wyczyścić i wkleić jeszcze raz , woda się pojawia w aucie ?
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
Jeżeli chcesz być pewnym pokaż foto faktycznie może to być ten króciec trójnikowy
-
[B5 ADP] Olej przekładniowy w płynie chłodzącym
Podepnij vaga i zobacz czy też będzie pokazywać taką temp .
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
E tam czepiacie sie ... Fajna seria nie ma co modzić trzeba jeździć
-
[B5 AEB] To i ja się pochwalę.
Ile dałeś ?
-
[ALL B5] Wyciek płynu chłodzącego
kupować uszczelkę i szukać zakładu który splanuje głowice