Treść opublikowana przez bania
-
[B5 1Z] Cały czas ten sam problem ...Skrzynia...
To jest nie wyczuwalne tak o . Należało by sprawdzić sprzęgło na tokarce
-
[B5 ADP] Olej przekładniowy w płynie chłodzącym
Najlepiej podmienić od jakiegoś kolegi , to się faktycznie czasem psuje w niemieckich auta w moim VW np pokazuje cały czas 20 C
-
[B5 1Z] Cały czas ten sam problem ...Skrzynia...
Tarcza może być zwichrowana tego nie widać gołym okiem może coś nie tak z zamachem ?
-
[B5 1Z] Nadmuch na nogi -problem
Silniczki mają to do siebie że zawodzą np ścieżki do pozycjonowania się wycierają VAG by to pokazał
-
[B5 ADR] Pedał od gazu ciężko się porusza
Na 85% linka niestety nowa troszkę kosztuje mi została jedna w garażu w dobrym stanie jak cos PW
-
[B5 ADP] Olej przekładniowy w płynie chłodzącym
Może pomyliłeś zbiorniki ? ?
-
[B5 1Z] Nadmuch na nogi -problem
Może ci się wydaję że pracuje te od sterowania strugą góra dół jest jak dobrze pamiętam po stronie kierowcy przy pedale gazu .
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Teraz ciężki czas na sprzedaż auta nie dość że kryzys to jeszcze zima może poczekaj do wiosny parę tyś do przodu ? Koledzy kto mi wystawi graty na giełdzie ? bo to setki jeszcze brakuje
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
A jaki masz mnożnik ustawiony ?
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
14 L LPG to przyzwoicie jak dla mnie
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
No ale na jakiś czas to może załatwić sprawę
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
Ciężko się nie kapnąć ... patrz stopka
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
No widzisz każdy się czegoś dowie xD Z wytrząsaniem powietrza to np się pierwszy raz spotkałem Jak ktoś się lubi trzepać ...
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Jak nie będziesz katował auta w szczególności ruszał ostro przy skręcie to to pochodzi spokojnie paredziesiąt tys
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
W sumie czemu nie
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
No ale zatarta powinna wydawać bolesne dźwięki ?
-
[B5 AFN] Wymiana przegubu i straszny problem
Niewielki luz może być , ale to oznaka że ta korona na półośce jest wymęczona , jak dobrze pamiętam jak to był w a4
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
Zdziwiony xD
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
No nic ... ale wtedy się przydaje konkretny sprzęt w szczególności przy ABS ,Każdy warsztat to powinien mieć
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
Ta.... wymieniałeś kiedyś pompę hamulcową ? albo pompę ABS ?
-
[ALL B6] Problem ze wspomaganiem, pompa czy maglownica?
To ciekawe a co bylo z ta pompa nie tak?
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
tak jak pisalem pompka podcisnieniowa ok 100 na allegro
-
[B5 ABC] Czy robić remont silnika?
Wcale nie powinien jak gumki się rozgrzewają zaczynają trzymać na zimno są twarde i nieszczelne
-
[ALL B5] Zapowietrzone hamulce?
Z dobrym sprzętem nic nie trzeba trząść co do ABS faktycznie pytanie było zbędne
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
Cena marzenie