Treść opublikowana przez burus2
-
[B5 AHU] Wymiana rozrządu czy warto samemu?
zmieniaj sam filozofi nie ma, a 300zł w kieszeni u mnie przynajmniej tyle biorą a kąt wtrysku z wagiem też można ustawić
-
[B5 AHU] Dziurka w dolocie i błąd 575
podmień sobie z n18 będziesz wiedział czy to wina zaworu jak tak to normalnie wrócisz na n18
-
[B5 AHU] Dziurka w dolocie i błąd 575
mi sie przetarło na gumie od kolektora ssącego mała dziurka, na luzie przy gazowaniu nic nie było słychać dopiero podczas jazdy przy obciążeniu silnika świszczało, po wymianie gumy wróciło do normy
-
[B5 AFN] Problem z zaślepieniem EGR.
gdzie nie zaślepisz będzie dobrze najlepiej w kolektorze wydechowym i ssącym reszte zbędnych kilogramów wywal albo kolektor ssący awx
-
[ALL] Opiłek w komorze spalania
i nie wziarnika tylko wziernika, ale tym nie zagląda sie do silnika :gwizdanie:
-
[B5 AHU] Jak dorezać spryskiwacze lamp
Podpinam sie mam problem kupiłem przekaźnik 389 zanim rozebrałem i zobaczyłem że mam 229 zamiast 377 i co mam z tym fantem zrobić bo widze że koledze szymoonk nikt nie odpowiedział a też ma 229
-
[B5 AFN] AFN z turbo AWX, pare pytań
ja zmieniałem bez softu i lepiej jechał możesz śmiało wymieniać i jeżdzić, a po wymianie wtrysków na 216 na hamowni na ori sofcie wyszło 135 kucy
-
Tłumik końcowy do A4 B5 1.9TDI AFN
ja mam proste rury i jakoś niezauważyłem żeby mi kopciło chyba że ktoś samochód myje od święta to może tak
-
[B5 AFN] Mam box-a..co teraz
wielbicielem boxów nie jestem ale rok jeżdziłem nie wiedząc o tym i myślałem że mam zdrową serie, ale przy virusowaniu wyszło i na boxie po zmianie turba na awx i wtryskach na 216 wyszło 149koni po wyłączeniu boxa na ori sofcie 135 także jak masz to jeżdzij i sie niemartw silnika ci niespierniczy, pewnie helmut w moim aucie pare lat z tym boxem jeżdził i nic sie niedzieje
-
[B5 AFN] Uszczelka pod głowicą?
jak ktoś robił już wcześniej to zrzucenie przodu to 20 min i pompa nie jest napędzana rozrządem jak kupywałem rozrząd to sie pytali czy chce pompe czy nie, bo nie jest na rozrządzie i nietrzeba jej wymieniać
-
[B5 AFN] Szukam pomocy w kwesti doboru intercolera
racja sam z tylnym wiatrem i z górki 209 wyciągnął i to licznikowe zawyżone średnio 5 lub 6km/h a tu liczniki zamykają to po co mi turbo kolektor awx i 216, jak tu po wirusie liczniki zamykają
-
[ALL B5] Wymiary przejsciówki przy zmianie turbo z AJM na AWX
ja spinke dostałem przy turbawce i tak chyba powinno być
-
[B5 AFN] Problem z wielkością kół letnich
miałem ori amori i sprężyny -40 niezaciekawie było wróciłem do serii, a felgi et30 9cali keskina z naciągniętą 225 ocierały przy załadowanym aucie po powrocie do serii ok załóż a sie dowiesz
-
[B5 AFN] Jakie koszty podniesienia mocy??
lepiej sam sobie wyczyść i 200zł w kieszeni wielkiego problemu z tym nie ma
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
wiem ale o 21.00 dopiero mogłem sie wyrwać i nawet nie przypuszczałem że jeszcze ktoś będzie
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
jak podjechałem na zakupy to tylko 3 audiki były stanąłem obok ale na następny wpadne
-
JeleniA4 spot info w pierwszym poście
widze jelenia żyje, w końcu coś sie dzieje dawno na forum niezaglądałem a tu taka niespodzianka nawet ulotki o spotach na następny chętnie wpadne
-
[ALL B5] Do czego która żarówka w lampie przód
musisz kupić włącznik i sam ciągnąć wiązke jak masz rocznik 95 to lampy powinny być waleo
-
[ALL] Jak usunąć naklejkę z nr rejestracji z szyby przedniej ?
benzyną ekstrakcyjna to deski nie zeżre jak pokapiesz
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
poda mi ktoś numer uchwytów do lamp bo nie ma u mnie salonu audi ani vw, może w hurtowni motoryzacyjnej mi ściągną[br]Dopisany: 21 Październik 2010, 11:37_________________________________________________a i jeszcze czy jeśli kupiłem valeo z ori xenonem to podpinam to według schematu na 1ej stronie i wszystko będzie hulać
-
[ALL B5] Czy belka z 96 pasuje do zderzaka poliftowego
dzięki za pomoc wiem już o co chodzi problem tylko w tym że nie ma umnie w pobliżu salonu audi i zastanawiam sie teraz czy brać te spryski[br]Dopisany: 22 Październik 2010, 12:44_________________________________________________i jeszcze wie ktoś może czy hokejka od przed pasuje do polifta
-
[ALL B5] Czy belka z 96 pasuje do zderzaka poliftowego
to gdzie takie mocowania można kupić bo za bardzo nie wiem o co kaman, spryski są z zaślepkami od przedlifta może wystarczy kupić zaślepki od polifta i będzie git jak nie to naprostujcie
-
[ALL B5] Prośba o schemat do lamp poliftowych z ori xsenonem i przetwornicami
tak jak w temacie kupiłem lampy z ksenonem i teraz pytanie czy jak podłącze kostki według schematu w wątku Wątek: [ALL B5] Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż to wszystko będzie git, nic nie popale. przeleciałem cały wątek i wszyscy wymieniali na h7 a pózniej wstawiali hidy. mam a raczej miałem valeo.
-
[ALL B5] Czy belka z 96 pasuje do zderzaka poliftowego
to jeszcze jedno pytanko spryski pasują ok a czy zaślepki są takie same jak mógłbyś jeszcze sprawdzić byłbym wdzięczny
-
[ALL B5] Czy belka z 96 pasuje do zderzaka poliftowego
tak jak w temacie i czy spryskiwacze lamp ori z przedlifta pasują do polifta, czy może różnią sie kształtem