Treść opublikowana przez dziadek
-
[ALL B8] Ciężko się kręci kierownicą.
Słuchaj jak się wysiliłem to i palcem kiedyś w maluchu bez wspomagania kręciłem więc jest to pojecie względne. Jedno wiem że w mercach przynajmniej w tych z lat 80-90-tych i początek 2000 kiera się kręci prawie sama więc pewnie stąd twoje niezadowolenie po przesiadce ale weź pod uwagę to że przez to jest bardziej pewne...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No wiesz parę razy się zdarzyło pojechać szybciej niż 80km/h :gwizdanie:
-
[ALL B8] Ciężko się kręci kierownicą.
Nie porównuj Mercedesa z ulepszonym VW lub Skodą - sorry ale właśnie takie samochody mamy... W mercedesach jest bardzo silne wspomaganie, szczególnie w tych starszych więc podejrzewam że kwestia przyzwyczajenia się do innego auta...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No powinien być
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Powiem tak: nie sprawdzałem ale jak jeżdżę Pasłęk <=> Elbląg i troszkę po mieście to w/g FIS pokazuje średnie 6,3l/100km. Po tym wyjeździe to spalanie spadło do 6.2l/100km więc musiało być niższe bo te wcześniejsze 6.3 to mi pokazywało już od kilku tys km a teraz się zmieniło po przejechaniu 600km
-
Wymiana wahaczy dolnych
Panowie taka uwaga do oczywiście bardzo pomocnego opisu wymiany: Sworznie można dokręcać na maksa od razu bez opuszczania auta ponieważ są one na stożku więc obojętnie w którym momencie je dokręcimy to i tak będą zawsze w tej samej pozycji na swoim miejscu.
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no i chu... dolne wahacze wszystkie nowe a skrzypi dalej tym razem na górze muszę się zająć tym diagnostą co mi to sprawdzał chyba...się wkur... i MS-a założę bo i tak ten samochód nie wytrzyma u mnie więcej niż jeszcze rok :gwizdanie: hmmmm jaguar :drool:[br]Dopisany: 24 Czerwiec 2010, 09:18_________________________________________________ Piwko się należy. Wszystko w kulczyku już działa
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
co za "matoły".... Napisz gdzie i kto tak robi ku przestrodze...
-
[B5 1Z] Wyleciał prawie cały olej z silnika...
Wiadomo że nie powinno być oleju za dużo ale trochę w niczym to nie przeszkadza. Wymyj ten olej z silnika i patrze skąd dokładnie leci. Inaczej możemy tylko zgadywać.
-
[B5 1Z] Wyleciał prawie cały olej z silnika...
jak leci z pod filtra oleju to turbina ma sie do tego nijak...logiczne żeby szukać przy filtrze. W 1z niedaleko filtra masz chyba "krociec" który jest połączony z blokiem (napewno uszczelka) a z nim jest połączona chłodniczka oleju (następna uszczelka - oring - wymieniałem kiedyś w 1z w golfie III). W tych dwóch miejscach ja bym zaczął poszukiwania.
-
[B6 AVJ] 1.8T Blue / 180KM / Sportec / RNS-E /
ESP nie z tej strony. Fajny kolorek poza tym. Ładnie się prezentuje. Sam przekładke robiłeś tzn kupiłeś angola ? czy już przerobionego? jak dobrze zrobiona przekladka to będzie służył... [br]Dopisany: 22 Czerwiec 2010, 09:38_________________________________________________o już odpisał o ESP.
-
[B7 BLB] Ciężko pali na ciepłym
Zmiana softa pomaga :gwizdanie:
-
[ALL] Kupiłem co teraz?
Kiedyś była taka sprawa nawet nagłośniona w tv. Koleś wygrał sprawę w sądzie w takim samym przypadku (nie wiem tylko czy w opisie była cena). Aukcja allegro jest to jakaś tam umowa miedzy kupującym i sprzedającym wiec płacisz taką kwotę jaka jest określona. Ja osobiście nie wiem czy bym się pokusił o sąd, ale według mnie byś miał szanse wygrać. Napisz do allegro lub przejdź się do jakiegoś radcy prawnego. Powodzenia
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
apropos tematu może takie coś ci pomoże: http://www.idg.pl/news/359248/Jaki.netbook.za.1500.zl.Wielki.test.netbookow.Asus.Samsung.Acer.i.innych.html
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
Co za moderator jak nie czyta ze zrozumieniem? Widziałeś kiedyś netbooka bez wi-fi? Chodziło mi o to że na wyłaczonym Wi-Fi tyle trzyma bateria :gwizdanie:
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
to chyba cały czas by kopcił...
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
W sumie racja ale i tak bym sprawdził (trzeba wykręcić i sprawdzić). Kiedyś mi 1z w golfie przykapcał tak jak ty piszesz i były to świece...
-
Jakiego netbooka do 1,5 tys zł ?
Ja mam Samsunga N110 i bez Wi-Fi bateria jest w stanie wytrzymać do 9h.Jestem bardzo zadowolony z wykonania bo nic nie trzeszczy itp. Teraz już wyszedł jakis nowy model ale pewnie to itak to samo. Ja polecam Samsunga.
-
[B5 AKN] Po odpalęniu na zimnym kopci na niebiesko
Świece żarowe kolego sprawdź. Niebieski dym to też efekt spalania ropy w za niskiej temperaturze i pierwsza sygnał że któraś swieca niedomaga...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Witam Panów z sąsiedniego województwa Wiecie może czy w 3 mieście jest jakaś firma co podołała by wyciągnięciu wgniotki (bez pęknęcia lakieru) na drzwiach? Szukam czegoś takiego w okolicy bo już nie mogę patrzeć na drzwi w mojej niuni a w Elblągu to straszna lipa, sami domorośli lakiernicy co tylko sprajem umieją malować :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zamówiłem jeżeli zadziała to będzie piwko
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No ja tyż bede
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No mam nadzieję że się uda teściom sprzedać do tego czasu , że się oswoją z nimi [br]Dopisany: 16 Czerwiec 2010, 13:07_________________________________________________Jakby ktoś miał ochotę... sprawdzone auto znajomego z serwisu Seata http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C13295505
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wczoraj mi paczka przyszła
-
[ALL] CHIP MTM
V-tech głównie bazuje na gotowcach i Box-ach czyli