Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na ppa4 temat w Nadwozie i Wnętrze
    to nie A8 - zawsze będzie się nasilać szum opływającego powietrza wraz ze wzrostem prędkości - zależy jak bardzo to szumi - to jest pojęcie względne - byś musiał się drugim podobnym egzemplarzem się przejechać dla porównania
  2. też od nich brałem do BMW i byłem zadowolony również
  3. Furka fajna , gratki, jak rotiformy to do Vario i coś się dobierze http://www.facebook.com/variotechcustoms?fref=ts http://a4-klub.pl/members/variocustoms-10798/
  4. Kawe sobie walnalem zeby posiedziec troche dluzej bo zawsze 22 i spie przed tel
  5. Akurat bardzo kiepski zart... Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk Wróżką nie jestem ...o co chodzi? Ktoś zmarł? - jak tak to wYrazy współczucia ...
  6. U mnie tak jest ze jak sinik zdechnie to sie automatycznie odpali ale moze to dzieki temu ze mam key less i start stop system -tego nie wiem
  7. W przyszłym tygodniu idzie na drugą operację, na razie daje rady ale już bardzo ciężko oddycha, szybko się męczy nie chce przez to jeść itp. Na razie czekamy na telefon z Krakowa kiedy mamy się pojawić w szpitalu ---------- Post dopisany 16-10-2013 at 18:57 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2013 at 11:51 ---------- Robili mi dzisiaj znowu akcję serwisową, dostałem zastępcze 3.0 TDI, efekt był taki że się mało nie zabiłem przy wyprzedzaniu a na domair mi brat w Leonie 2.0TDI spuścił wp***dol Powiem ci szczerze masz cierpliwość. Jak na tyle pieniędzy to trochę za często ten samochód jest w serwisie. Moje auto ma juz ponad dwa lata 50K i za wyjątkiem zwyklego serwisu nie odwiedzam aso z powodu akcji czy awarii ao tyle mnie to martwi z trochę ostrzylem sobie zęby na taka Eske ale przyznam szczerze ze te ciagle wizyty w aso mnie skutecznie zniechęcają. Z czym oni tam caly czas walcza ? turdzi a nie miales tak luboanych przez audi akcji serwisowych ? Ja juz mialem 4 w tym dwie sterownika wspomagania, jedna sterownika silnika i jedna podstawy filtra oleju
  8. za to porównując nowego Leona i roczne A3, wtedy brałbym A3. później przy odsprzedaży będzie lepiej trzymało cenę coś w tym jest co mówisz ale z kolei leona też można wziąć rocznego i różnica znowu będzie spora no ale to już historia do wódeczki lub piwka
  9. na bank bym nie kupił a3 szukając auta w tej klasie - coś takiego lub golfa lub octavie ... tak jak pisałeś różnica w cenie nie idzie w parze różnicą jakości ... za cenę biednego a3 można mieć skodę RS lub golfa gti lub jakąś wariację takiego leona
  10. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-133/all-b8-monta-podgrzewanych-dysz-spryskiwaczy-szyb-216798/ ja to zrobilem u siebie i wrocilem do "strumienic" jakos mi jednak lepiej dziala choc wyglada tragicznie jak pryska
  11. dziadek odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Tu nie chodzi o technologie - olej traci swoje wlasciwosci i nie trzyma parametrow po okolo 12-13tys km w zaleznosci od warunkow ekploatacji
  12. Cos slabo forum przeglądacie towarzyszu np: http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/b8-cab-juz-s4-b8-avant-wei%DF-and-optikpaket-schwarz-audi-exclusive-quattro-gmbh-159976/ ale tez bym pooglądał swoją drogą
  13. dziadek odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    Jest inaczej...
  14. ja to pisałem w tym sensie że jak się to okaże prawdą to do tej pory żyłem w nieświadomości i będzie to dla mnie nowość że takie jednak wychodziły - jeżeli wychodziły
  15. jak się okaże że 2.7 TDI w b7 będzie miało Quattro to zburzy mój światopogląd
  16. Nie ma w b8 tez w a6 c6 byly w c7 nie ma 2.7 jest tylko zamiast tego 3.0 oslabionedo 204KM
  17. dziadek odpowiedział(a) na kolunio temat w 2.0T
    jak to pozbawiony dwumasy?
  18. Z tego co mi wiadomo 2.7 tdi w q byly tylko w a6 , w a4 nie bylo
  19. To bedzie musial sporo zaplacic zeby ktos chcial do niego przyjechac
  20. dziadek odpowiedział(a) na roger3217 temat w 1.8T
    ale nie wyje na wysokich obrotach jak 4 cylindry , jeżeli pytający nie planuje modyfikacji w kierunku mocy to ja bym wybrał v6
  21. "Cicho" to pojęcie względne, ja nie mówie że jest głośno , w panamerze mniej slychac oplyw powietrza
  22. no co ty , linia boczna tylu wypisz/wymaluj a7 taka jedna prosta linia , a5 sportsback troche sie bardziej odroznia ale troche - ma zaznaczony bagaznik odrobine Nie taka prosta od lini dachu do konca bagaznika Domyslam sie ze celujesz w 3.0biturbo tdi ? Podejrzewam sie ze rozczarujesz sie drzwiami bez ramek bo jednak jest roznica na niekorzysc w porownaniu ze zwyklymi drzwiami przy wyzszych predkosciach ...z drugiej strony nie wiem jak jest w q7 bo to jednak kawal sciany pchajacej powietrze i moze byc porownywalnie ...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.