Treść opublikowana przez dziadek
-
[C6 BPJ]A6 Tfsi S-line Avant Blue Bandit by Młody_z_drogi
Ups:kwasny:
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Michał, bo to jest Polska tu każdy każdemu doradza,a sam u siebie tego nie zrobi no gdzie ? Toc na 15'' to juz taczka
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
trąca troche górskim albańskim bydłem rogatym ty żyjesz jeszcze ? a co to za zycie.... wegetacja.... Polska Pogadalbym ale zaraz jakiś zielony pogoni
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
trąca troche górskim albańskim bydłem rogatym ty żyjesz jeszcze ?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gadales z właścicielem? Pozytywnie zakrecony starszy Pan....
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Odebrane juz? Zadowolony?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Koła teraz nie za małe ?
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
chyba geometrie a nie zbieżność - no chyba że ruszasz końcówki lub drążki kierownicze
-
[B6 AVF] by Edyta
a to cenowo nie pochodzi pod Q7? bo jak tak to chyba lepiej audiczke
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
mnie nie było , dlatego nie było z kim pić
-
F1, Rajdy i Motorsport
Sędziego dźwig przejechał
-
F1, Rajdy i Motorsport
Eh znowu Vetel, ale trzeba przyznać jechał jak w transie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja bym zaczał od płynu - no chyba że już zmieniałeś ...
-
[B6 AVF] by Edyta
Środki do mnie nie przemawiają w tych tauranach , w tym jak i w tym starym tez nie mój styl
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Probowales płyn zmienić? Bo moze jak zmieniali magiel zamiast angielskiego to moze jakies gowno zalali po taniosci ...tylko trzeba dobrze odpowietrzyc bo inaczej bedzie wyc i tak
-
Co bym mógł się dowiedzieć o silniku 1,8 tfsi 143km automat 2009 pilne!!!!
Z tymi tuningowcami to prawda, narazie nikt tego nie ogarnia - to całkiem nowy silnik np kolektor wydechowy ma zintegrowany z blokiem i pare innych wodotryskow ... ---------- Post dopisany at 10:57 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ---------- Wracając do tematu o silniku 1.8 tfsi 143km nie słyszałem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Maglownica nie jeczy, tylko pompa wspomagania ...ten typ w Sopocie pompy tez regeneruje jakby co ...
-
Co bym mógł się dowiedzieć o silniku 1,8 tfsi 143km automat 2009 pilne!!!!
CJEB tez ma łańcuch ...
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jak ja tam byłem u nich to gość mi pokazywał maglownice od jakiejś ciężarówki co była wiecej warta od całego mojego auta - tam naprawdę konkretne rzeczy robią
-
B8 TrOOOOp
normalnie takie gałki chodzą po 450-500 - za 150 to kupisz zwykłą plastikową
-
B8 TrOOOOp
nie szuka kto? AUDI A4 A5 Q5 mieszek galka zmiany biegu S-LINE (3274159153) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. tanio chyba
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
koleś ma wiedzę - w moim przypadku - uczył przez telefon ASO Seata jak poprawnie odpowietrzyć układ po wymianie i zalaniu magla bo barany twierdzili że pompa wspomagania walnięta
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
tak jest - gość naprawdę ogarnięty - firma zajmuje się regeneracją wszystkiego co hydrauliczne - więc nie jest to jakaś "popierdółka"
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
Pierlki mi zjada w zastraszajacym tempie no ale kleją sie ładnie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Około 20 k za wszystko. Największy problem oczywiście ze złamaniem sterownika ale do zrobienia jest tyle tylko że trzeba specjalny sprzęt. Ale efekty będą pozwalające przynajmniej tak twierdzi Adam standardowo proszę podpytaj o mój silniczek dla przypomnienia CJEB