Treść opublikowana przez dziadek
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
No tak "golas" lekki i wiatr go po drodze miota trzeba choć szybami dociążyć
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ups, moje kondolencje ...
-
prosze o porade
Made in Germany to jest Citroen c5 to o niczym nie świadczy ...WSP Italy są Made in Italy i są dobre
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
kuredu bo twoje to już stare padło z wymienioną połową części w zawieszeniu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja może bede musiał robić w nowej chacie , no ale sie zobaczy , daleko nie mam
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
o to jeszcze flache i to najlepiej Jacka
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
nie silnika nie musi być jak wewnątrz ale silnik musi byc odpowiednio nagrzany żeby system mógł go wyłączać ... ...poza tym logiczne że jak każesz klimie osiągnąć temp 20 stopni w środku a jest 50 to żeby klima działała to silnik musi pracować prawda?
-
Funkcja Start / Stop a turbina (Start-Stop)
tak silnik się wyłącza - nie może stać na pochyłej drodze, temp w środku i silnika musi być taka jak zadana np jak ustawisz sobie temp w upale 20 stopni to wiadomo ze zeby to osiagnac silnik musi pracowac , pprzednie koła muszą być na wprost itp itd...
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Ja tak miałem jak byłem u was pod Poznaniem na Porsche World Roadshow i widziałem ile ludzie kasy mają i na co ich stać
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Bartek jak ty tam za granica wytrzymałes bez modzenia ?
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Powiesz ze wcześniej było zbyt małe ciśnienie w kołach i musiałeś dopompowac i przez to jest twardziej
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Obniżaj , niezauważą ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no dobra ale raz jak napiszesz to wystarczy
-
Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...
Witamy w pl
-
[B6 AVF] by Edyta
Nie boi sie ze go ktos przejedzie jak bedzie spał w namiocie ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Kiedyś to były czasy na spoty teraz wszyscy udają ze sa zajęci ...co wy na to zeby w środę zrobic ?
-
prosze o porade
Repliki z tego linka sa ok...ten sprzedawca ma całkiem całkiem repliki ...brałem od niego kiedyś do BMW , miron miał tez w b7 od niego a teraz ma w b8 ...ja i on nie narzekalismy
-
B8 TrOOOOp
U mnie narazie nie zauważyłem problemu
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił Nie miałem kiedy a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią Widzę ze nie daja ci żyć Bartek od czasu do czasu mi "delikatnie" przypomni o tym jakże istotnym szczególe. Najbardziej mi utkwił w pamięci jeden moment, jak na Orlenie zatankowałem wracam do auta, Grzegorz leży z tyłu na kanapie obczaja LED'y a Bartek z kamienną twarzą mówi do mnie czy widziałem "to coś" i pokazuje na schowek po czym dodaje że tym paździerzem jeździł nie będzie Czegos sie trzeba było czepnać a nie chciałem ci wbijac ze auto jedzie jak moje 1.8 wiec znalazłem to
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił Nie miałem kiedy a poza tym jak mam dosyć LED'ów to otwieram schowek i upajam się piękną żółcią Widzę ze nie daja ci żyć no trzeba , niestety zazdrość to najgorsze uczucie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
73 strony a w schowku dalej wali żółcią moze zmienił
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
no dobra ale możesz spytać o 1.8tfsi oznaczenie CJEB ? ...ale jak powiedzą ze to sie robi bez problemu jak 2.0tfsi lub starsze 1.8tfsi tzn ze sie nie znają
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Szymek tez masz ecu continental ? Spytaj jak bedziesz znowu co? Bo u mnie to siedzi i rogal powiedział ze sie nie da narazie
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Zapraszam, czym chata bogata spoko , dzięki, ale nie wiem jeszcze kiedy - może w czerwcu jeszcze albo początek lipca
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
...może będę niedługo we Wrocku - można by browarka spić jakoś