Treść opublikowana przez kami050
-
Problem z odkreceniem srubki od listwy drzwiowej , prosze o porade
Witam wszytskich , wczoraj odkrecalem listwe dolną w mojej audi a4 b6 pod drzwiami aby ja pomalowac i niestety ale jedna srubka za nic nie chce sie odkrecic , probowalem wd40 , stukalem w srubokret ,uzywalem roznych srobokretow i nic z tego ,srubka co ciekawe rusza sie delikatnie w prawo i w lewo , jesli macie jakies malo inwazyjne srodki aby nic nie uszkodzic to prosze o rade , z góry dzieki za odpowiedz:) PS jesli moge zapytac o cos innego to wiecie moze jak nazywa sie ta guma polozona dookola rantu drzwi ,ktora zabezpiecza przed korozja i czy ja da sie dokupic zdjecia srubki w zalaczniku : http://s11.postimg.org/c9qinivk3/asdas.png http://s17.postimg.org/jiy13tdcv/sss.png ---------- Post dopisany 16-08-2013 at 17:26 ---------- Poprzedni post napisany 15-08-2013 at 21:23 ---------- koledzy pomozcie ...
-
Zle dobrany kolor lakieru , co robic?
ja mu oddalem sciagniety zderzak z samochodu i zorientowalem sie ze jest inny odcien juz po zalozeniu i wyjeschaniu z garazu gdyz w garazu nie bylo tego widac i czy teraz znow trzeba bedzie go sciagac czy mozna po prostu na aucie go malnac? bo to tylko gora jest ,dol jest czarny
-
Zle dobrany kolor lakieru , co robic?
no nie cieniowal ale wczesniej byl tez malowany u niego po lekkim przerysowaniu i byl ok...
-
Zle dobrany kolor lakieru , co robic?
Witam , ostatnio oddalem do pomalowania zderzak tylny w moim a4 b6 avant w kolorze srebrnym LY7W i niestety ale po montazu zderzaka kolor sie znacznie rozni ,tzn jest dosc ciemniejszy od reszty ( klapa i blotniki) co troche bije po oczach i nie wiem co z tym zrobic , czy lakiernik uzna reklamacje... prosze o porade
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Panowie czy tak wyglada to sprzeglo od alternatora : SPRZĘGŁO ALTERNATORA ROLKA VW GOLF IV 1.9TDI (3338413326) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ? bo w sklepie nie wiedza co mi srzedac bo mowia ze jest jakas rolka na alternatorze i sprzeglo a to sa rozne elementy...
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
no wlasnie sprawdzilem i sie tak zatrzymuje ,ze jak silnik juz zgasnie to obraca sie w miejscu raz w lewo raz w prawo moze przez dwie sekundy a nie dookola , wiec pewnie to jest to a czy dam rade sam to wymienic ? nie wsytarczy sciagnac paska z tego tylko sprzegielka naciagajac tylko napinacz a nie wyjmowac caly pasek i jakos to wykrecic ? prosze o rade...
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
a jak sprawdzic to sprzegielko?
-
Piszczenie podczas skręcania
Panowie mam zalozony pasek nowy conti wymienieony w ubiegla sobote i po dniu zaczelo cos jakby wyc delikatnie pod maska , dzis zrobilem trase 300km i wyje niemilosernie podczas ruszania ,czasem na postoju i zawsze podczas normalnego przyspieszania do predkosci 50km/h , panowie co to moze byc?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
dzis wymienilem pasek i jest rewelacja ,piszczenie ustalo , stary pasek byl od wewnatrz wszedzie popekany wiec stawiam ze byla to wina paska ---------- Post dopisany 16-07-2013 at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2013 at 16:43 ---------- i nic dalej lipa.. pasek nowy conti wymienieony w ubiegla sobote i po dniu zaczelo cos jakby wyc delikatnie pod maska , dzis zrobilem trase 300km i wyje niemilosernie podczas ruszania ,czasem na postoju i zawsze podczas normalnego przyspieszania do predkosci 50km/h , panowie co to moze byc?
-
zabezpieczenie antykorozyjcne tylnego zawieszenia w A4 B6 , prosze o rade
Panowie zadnej rady nie podacie?
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Panowie przypomnialem sobie ,ze rok temu dolalem do zbiorniczka plynu wspomagania troszke plynu ale syntetycznego zamiast mineralnego (taki chyba byl oryginalnie) ,nie dolalem go wiele , po prostu wydawalo mi sie ,ze troszke go brakowalo i taki mi sprzedano w sklepie a rodzaju jaki ma byc przeczytalem tutaj na forum juz po fakcie i mam pytanie czy ta dolewka nieszczesna mogla cos uszkodzic w ukladzie wspomagania? u mnie piszczenie wystepuje tylko na skreconych kolach i tylko na rozgrzanym silniku ...
-
zabezpieczenie antykorozyjcne tylnego zawieszenia w A4 B6 , prosze o rade
Witam serdecznie , ostatnio zauwazylem po sciagnieciu tylnych kol znaczną korozje zawieszenia ,ktora ciagle sie rozprzestrzenia i w zwiazku z tym mam do was pytanie czym najlepiej bedzie usunac ta rdze ( wiertarka i jakies scierniwo) i jakim srodkiem to zabezpieczyc zeby bylo na dlugie lata , dzieki za wszelka pomoc
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
a moglibyscie mi koledzy dokladnie napisac jak sciagnac pasek od klimy i alternatora , gdzie po prostu sa te napinacze albo wyslac jakas fotke? bylbym wdzieczny
-
Zmiana oleju na innego producenta
teraz mam zrobione na tym oleju 79 tys casrtol egde 5w30, od nowosci byl lany tylko ten olej , powinieniem wymienic go przy 75 tys ale czasu brak ... to juz bedzie 5 wymiana i zastosuje motula , zuzycia brak , sprawdzalem i nie chlapal az tak ,ze przed wymiana musialem dolewac
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
a powiedzcie mi jeszcze koledzy czy wymiana paska alternatora jest trudną operacja do zrobienia i jak sie do tego zabrac oraz czy trzeba sciagac zderzak do jego wymiany , mam a4 b6 tdi 130KM 2001r
-
Zmiana oleju na innego producenta
Witam wszystkich , ptrzeczytałem wątek odośnie stosowania olejów w silnikach z pd tdi , teraz jezdze na oleju castrol edge 5w30( audi a4 b6 2001r 1.9 tdi 130km pd) i zbliza mi sie okres wymiany oleju, wiec chcialbym was zapytac czy kupic dalej olej castrola czy wymienic polecony na portalu oleju motula 505.01 , czy bedzie roznica w smarowaniu oraz w pracy silnika , wielkie dzieki za dopowiedz
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
a powiedz mi kolego ,czy to mogłlo sie stac w wyniku brawurowej jazdy ,gdyz stalo sie to po tym jak pozyczylem bratu samochod na dwa tygodnie ...
-
Wycie i buczenie przy skręcaniu w A4 B6
Ja tez , wlasnie mam ten problem , napelnym skrecie tak przy lewym jak i prawym kole cos piszczy oraz po odpaleniu na zimnym silniku przez ok pol minuty i pozniej ustaje , panowie co to dokladnie moze byc , pasek alternatora byl wymieniany na continentala dokladnie 3 lata temu , to bylo robione profilaktycznie po kupnie samochodu , czy wystarczy np naciagnac sam pasek?
-
a4b6 dziwny dzwięk przy przyśpieszaniu
a nie jest to dzwiek podczas odpuszczania pedaly gazu?
-
dziwne działanie pedału sprzegła , proszę o radę
przesmarowalem wewnatrz samochodu elementy ruchome sprzegla oraz na kanale pod samochodem , dalej to samo... kurcze co to moze byc... mam jeszcze taki problem ze jadac na 2 lub 3 biegu i odpuszczejac pedal gazu slychac jakis delikatny metaliczny odglos pochodzacy od silnika , koledzy co to moze byc? jak jade na wlaczonym nawiewie i radiu to go nie slychac
-
Jaki preparat do mycia silnika?
ten plyn co kupilem zawiera jakis chlorek sodowy , a powie mi ktos jak to zabezpeiczyc?;p
-
Jaki preparat do mycia silnika?
Hej wszytskim , chce umyc silnik w moim aucie ,kupile, taki srodek bo na forach polecali : Autoland SPEC - do czyszczenia silnika 700ml (3189676337) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. , powiedzcie mi czy to dobry srodek oraz co moge nim spryskac ( weze , silnik jasna sprawa, plastiki itp . lakierowane elementy pod maska i spod maski ) , oraz was poprosic o to abyscie np w paincie zaznaczyli mi na zdjeciu zalaczonym ponizej co mam zakryc folia , robie to pierwszy raz dlatego chcialbym to zrobic dobrze.. z gory dzieki za wszelka pomoc
-
dziwne działanie pedału sprzegła , proszę o radę
Witam wszystkich , nie wiedziałem za bardzo w jakim dziale to umieścic ,gdyż to nieco nietypowy problem a dokladnie chodzi o to ,ze przy naciskaniu pedału sprzegła ( bez znaczenia czy auto jest uruchomione czy nie) czuc i slychac jakies skrzypienie , jakby cos o siebie tarlo , nie przeszkadza to w jezdzie ale jest troche irytujace, psykalem tam na ta sprezynke pod pedalem sprzegla jakims srodkiem smarujacym ale nie za bardzo pomoglo , sprzeglo dziala prawidlowo , nie wiem od czego zacczac naprawe tego , wystapilo to nagle , prosze o rade za kazda z góry dzieki
-
[B6 AVB] Jak wymienic błotnik przedni
witam ,chce was zapytac jak sie wymienia blotnik przedni lewy w audi a4 b6 , czy musze jakos odginac zderzak na dole i ta listwe pod drzwiami , sam nie wiem ,wiec prosze was o pomoc bo nie chce nic uszkodzic , z gory dzieki[br]Dopisany: 23 Sierpień 2010, 22:22_________________________________________________prosze was koledzy pomozcie mi
-
[ALL B6] Trzeszczą plastiki po założeniu relingów.. proszę o pomoc
to co szanowny kolego musze zrobic aby zalatwic ten problem na zawsze , jakiego silikonu uzyc oraz gdzie i jak go umiescic ?