Treść opublikowana przez heretic
-
Padnięty czujnik parkowania.
Jak przyłożysz ucho do czujnika to sprawny "cyka" a zepsuty NIE, sprawdzane u mnie bo też miałem padnięty, ewentualnie podłączasz vag-a i wiesz
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Cześć, jeśli będziecie do 18 to postaram się dojechać
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
jedrekx widziany dzis na Fordonie ok 16.20 pozdrawiam
-
Jak najprościej wymienić czujnik cofania w A4 B6
spokojnie licząc nawet na pierwszy raz jak to robi, to 2 godziny wliczają 4 browarki i skończone
-
Potrzebuje pomocy w kodowaniu pilota
Na pewno się da ale VAG-iem
-
Strefa Śmiechu
Jednych będzie śmieszyło,drugich nie Rosomak vs. Audi - Sadistic.pl
-
Czy ja mam podgrzewane spryskiwacze szyb?
podważ lekko te zaślepki i jedną wyjmij to zobaczysz czy jakiś przewód do tego idzie, inaczej nie da rady stwierdzić
-
Problem z otwarciem bagażnika
zespuł sie zamek, tam jest taka magiczna płytka, która siada, http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-naprawa-silniczka-zamka-bagazniku-172481/ żeby otworzyć awaryjnie bagaznik, od środka pod klapką gdzie jest umieszczony trójkąt jest cięgno (czerwone) do takiego właśnie otwierania edit: dopiero zobaczyłem ze masz sedana a temat dotyczy avanta moze silniczek jest podobny a jesli nie to niestety ale nie trafilem z podpowiedzia
-
Bagażnik w Avancie
ja mam pełną alufelgę, więc spokojnie wejdzie, były 3 opcje, zestaw naprawczy, dojazdówka lub pełne koło.
-
Golf MKIII 1Z - Szarpie powyzej 100km/h tylko 4/5 bieg
Od razu zaznaczam ze nie patrzylem na logi, mialem w passku B4 1z podobna sytuacje, sprawcą był N75, sproboj go rozebrac - moze ma sprezynke peknieta, albo podmien od znajomego.
-
Naprawa silniczka zamka w bagażniku
Jak rozbierzesz to zobaczysz jaka jest ta blaszka, poprostu radziłbym dobrać sobie powiedzmy 3 lub 4 różne stopy, rozbierzesz zamek, "zdejmiesz" wymiary ze starej blaszki, troszke dłubaniny, będziesz już miał nowe i zrobisz sobie eksperyment, z którym stopem najlepiej sie otwiera, ja tak u siebie zrobiłem. Najdłużej to bawiłem się ze zdjęciem całego plastiku z tylnej klapy, reszta już idzie gładko.
-
Po rozłączeniu wyje alarm wszystko padlo co robić??
jeżeli masz alarm dokładany, to poszukaj najczęściej będzie zamontowany w pod nogami kierowcy, zdejmij ten cały plastik i poszukaj, jak znajdziesz jakieś ustrojstwo od alarmu, to sproboj przekrecic kluczyk w pozycje zaplon i trzymaj ten przycisk od alarmu, zaleznie od alarmu od 15sekund do 1,5 minuty trzymasz, powinien sie zdezaktywowac, moze wroci do normy. Jak alarm fabryczny to ci niestety nie pomoge.
-
Piłka nożna
Z takim nastawieniem niepotrzebnie wychodzili na 2 połowę, mogli oddać mecz walkowerem, jak chce się wygrać to się gryzie trawę, ja tu nie widziałem chęci walki (dalszego awansu), jak u Irlandczyków - mimo że przegrywali dążyli do strzelenia bramki i pokazania co potrafią. masakra jakaś, przeszli obok meczu, a Smuda ich jeszcze broni Piszczek, Błaszczykowski niewidoczni w 2 połowie. Szkoda słów
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
u mnie walnieta byla poduszka bez czujnika, jedna jest z czujnikiem druga bez, a co do wagi silnika to sie nie zastanawialem, wyglada identycznie, działa bez problemu, po co sobie komplikowac
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Ja wymieniłem u siebie na oryginalną używkę, na szrocie dałem za nią całe 40zł, a końcówki literek były rózne tzn L a zamontowałem chyba AB, i żadnej różnicy nie widzę.
-
Piłka nożna
Niemcy klepią biedę z Portugalią, żenada na razie 72' no w końcu 1:0 dla Niemiaszków Niemiec czystej krwi Gomez załatwił Portugalie mam nadzieje, że się mecz rozkręci
-
Poduszki silnika gumowo-olejowe z elektrozaworem do Audi A4 B6/B7 1.9/2.0 TDI
Panowie kupiłem poduszkę i zabrałem się dziś do wymiany, ale nie wiem w którym miejscu podlewarować silnik aby poducha (u mnie z prawej strony,od pasażera) ładnie wyszła, podniosłem za kawałek wachacza nad poduchą, ale tak jakoś bokiem i brakowało dosłownie 1cm aby to wszystko wyjąc, chciałbym to jakoś bezpiecznie zrobić, bez druciarstwa, żeby mi przypadkiem nie opadło. Więc jeśli ktoś ma to opanowane to opiszcie w którym miejscy najbezpieczniej to podnieść, mam auto na kanale i dostęp to żaby. Czy wystarczy tylko odkręcić poduszkę po stronie wymiany czy po przeciwnej stronie też? Z góry dzieki za podpowiedzi
-
Naprawa uszkodzonego zamknięcia podłokietnika...
<br /><br /> <br /><br /> Powyżej zdjęcia sprężynki, jak jutro zdążę to napiszę jej wymiary (niestety została w aucie)
-
prosze on numer czesci
"środkowa? widzę tylko prawą i lewą" W takim razie to będzie prawa bo koleś mówił, że jest pod turbinką więc prawa strona. Wielkie dzięki, muszę ją wymienić bo się "poci"
-
prosze on numer czesci
podepnę się pod temat potrzebuje Panowie nr środkowej poduszki pod silnik avf 2004 r.
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Witka
-
Dwumas jakie objawy?
Jeżeli przy małych prędkościach obrotowych - to może sprzęgło się ślizga, spróbuj delikatnie przypalić sprzęgło na 1-ce, u mnie na razie pomogło.
-
[ALL B6] Światła do jazdy dziennej
kolego tommy-cichy jak tam, zamontowałeś już może te DRL-y
-
Problem z czujnikiem pedału hamulca
jeśli nie masz pewności to przełóż czujnik od kolegi z forum, i będziesz na pewno wiedział czy kupować nowy w ASO, mi błędu nie wywalało ale ze stopami miałem choinkę - działały jak chciały.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Wszystkie odloty Cheyenne'a / This Must Be the Place 8/10 http://www.filmweb.pl/film/Wszystkie+odloty+Cheyenne'a-2011-530950 solidne kino ale nie dla tych co lubią szybką akcję, film przemawia ciekawymi ujęciami, muzyką no i grą Seana Penna