Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Czasy bohaterów minęły bezpowrotnie. I proszę nie obrażaj mnie tylko dlatego, że mam inne podejście do sprawy niż siłowe.
  2. Proszę bardzo, ale wyhaczyć 3 lata za pobicie chyba zmienia postać rzeczy? A robiąc 360 st wracasz do punktu wyjścia.
  3. Czy my Polacy musimy być tacy pełni nienawiści i odpłacać ludziom krzywdą za krzywdę? Wierzę, że świat jest sprawiedliwy i kara przyjdzie sama. A trucie kur, czy pobicie człowieka to błędne koło, które nie doprowadzi do żadnego sensownego rozwiązania. Leczenie swojej urażonej ambicji w taki sposób jest chore.
  4. W Irlandii mają ponoć takie prawo, że właściciel danej ziemi lub posesji ma prawo zastrzelić znajdującego się na niej obcego psa lub kota bez wyciągnięcia wobec niego żadnych konsekwencji.
  5. Zwierzęta z gospodarstwa domowego powinny być w taki sposób zabezpieczone żeby nie wydostały się na drogę. Uciekł mi kiedyś psiak z kojca i wpadł pod nadjeżdżające auto. Zostałem ukarany mandatem karnym w wysokości 200zł, bo facet zgłosił ten fakt na policję. Moja ewidentna wina, bo kojec nie był dość zabezpieczony. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Jestem przeciwnikiem wałęsających się psów po drogach i nie ważne czy to wieś czy miasto i właściciele takich czworonogów powinni być srogo karani. Pisałeś, że pies wcześniej też ganiał inne auta i nic się nie stało. To nie jest dobre podejście do sprawy. Gdyby jechał dzieciak rowerem lub skuterem i ten pies wpadłby mu pod koło? 1000 razy nic się nie stało, ale ten 1001 może być dramatyczny. W Twoim przypadku bardzo współczuję, bo ktoś przejechał go celowo. Jedyny co bym zrobił gdybym znalazł sie w Twojej sytuacji to poszedł bym do człowieka i zapytał go czy sprawiło mu przyjemność zabicie tego psa, a potem czekanie i znalezienie na niego jakiegoś haka.
  6. http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wazelina+techniczna
  7. Manetka oryginalnie smarowana jest wazeliną techniczną. Pewnie poprzedniemu właścicielowi niekontaktowały długie i psiknął czegoś w rodzaju WD-40, które pomaga na jakiś czas.
  8. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.picvi.com/2011/04/03/marika-fruscio/
  9. Ta sprężyna jeśli się nie mylę spina (podtrzymuje) rury nawiewu, ale głowy nie dam uciąć.
  10. Ja już 2 lata jeżdżę i nie mam zamiaru wracać do dwumasa.... Ile 1Z za***prza w tym kraju i jakoś nikt z nich dwumasa nie zakładał, a 20kM między nimi nie jest aż tak drastyczną różnicą.
  11. Da się jedną połowę wymienić.
  12. Odkręć kierę, zdejmij plastiki i szukaj, podpinanie VAG'a nic tu nie da, skoro poszedł dymek i zaśmierdziało to gdzieś poszło zwarcie.
  13. W B5 nie ma przekaźnika od świateł, odpalasz je manetką, dlatego tak często wypalają się styki w niej.
  14. Marcin chyba jeszcze Bukowiną żyje
  15. Możesz i Roverem. Chodzi o ludzi a nie markę auta....
  16. Dawaj do nas, będzie nas więcej... A może wrzucić na TCS, może ktoś dobije do nas...[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:32_________________________________________________Temat wrzucony na TCS, może ktoś się skusi od nich.
  17. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Od dziś będę inaczej patrzył na BMW.... http://www.string-emil.de/BMW/
  18. To zaraz wrzuce chłopakom z Mińska.
  19. To może zróbmy jakąś godzinę konkretną. 19?
  20. W Siedlcach powstaje właśnie R32 + turbo, ale Twój projekt
  21. Mińsk chce zawitać jutro po południu. Jacyś chętni? Harry i ja się deklarujemy obecnością.
  22. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
  23. Kilka osób zmieniało Sachsa na LUK'a, ale to pojedyncze przypadki więc nie ma jeszcze reguły...
  24. Pisałem Ci przecież priva żeby zostawić te bolce. 3 krótsze są ustalające docisk na kole, a te 2 długie to nie wiem może jakieś doważenie koła. To koło zamachowe ze zdjęcia jest identyczne jak moje, które założyłem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.