Treść opublikowana przez kalik
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Czasy bohaterów minęły bezpowrotnie. I proszę nie obrażaj mnie tylko dlatego, że mam inne podejście do sprawy niż siłowe.
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Proszę bardzo, ale wyhaczyć 3 lata za pobicie chyba zmienia postać rzeczy? A robiąc 360 st wracasz do punktu wyjścia.
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Czy my Polacy musimy być tacy pełni nienawiści i odpłacać ludziom krzywdą za krzywdę? Wierzę, że świat jest sprawiedliwy i kara przyjdzie sama. A trucie kur, czy pobicie człowieka to błędne koło, które nie doprowadzi do żadnego sensownego rozwiązania. Leczenie swojej urażonej ambicji w taki sposób jest chore.
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
W Irlandii mają ponoć takie prawo, że właściciel danej ziemi lub posesji ma prawo zastrzelić znajdującego się na niej obcego psa lub kota bez wyciągnięcia wobec niego żadnych konsekwencji.
-
Pies zabity przed domem,na oczach dziecka..Sprawca znany, odjechał.
Zwierzęta z gospodarstwa domowego powinny być w taki sposób zabezpieczone żeby nie wydostały się na drogę. Uciekł mi kiedyś psiak z kojca i wpadł pod nadjeżdżające auto. Zostałem ukarany mandatem karnym w wysokości 200zł, bo facet zgłosił ten fakt na policję. Moja ewidentna wina, bo kojec nie był dość zabezpieczony. Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Jestem przeciwnikiem wałęsających się psów po drogach i nie ważne czy to wieś czy miasto i właściciele takich czworonogów powinni być srogo karani. Pisałeś, że pies wcześniej też ganiał inne auta i nic się nie stało. To nie jest dobre podejście do sprawy. Gdyby jechał dzieciak rowerem lub skuterem i ten pies wpadłby mu pod koło? 1000 razy nic się nie stało, ale ten 1001 może być dramatyczny. W Twoim przypadku bardzo współczuję, bo ktoś przejechał go celowo. Jedyny co bym zrobił gdybym znalazł sie w Twojej sytuacji to poszedł bym do człowieka i zapytał go czy sprawiło mu przyjemność zabicie tego psa, a potem czekanie i znalezienie na niego jakiegoś haka.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=wazelina+techniczna
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Manetka oryginalnie smarowana jest wazeliną techniczną. Pewnie poprzedniemu właścicielowi niekontaktowały długie i psiknął czegoś w rodzaju WD-40, które pomaga na jakiś czas.
-
Strefa Śmiechu
http://www.picvi.com/2011/04/03/marika-fruscio/
-
[ALL B5] Jakaś sprężyna znaleziona koło skrzynki bezpieczników
Ta sprężyna jeśli się nie mylę spina (podtrzymuje) rury nawiewu, ale głowy nie dam uciąć.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Ja już 2 lata jeżdżę i nie mam zamiaru wracać do dwumasa.... Ile 1Z za***prza w tym kraju i jakoś nikt z nich dwumasa nie zakładał, a 20kM między nimi nie jest aż tak drastyczną różnicą.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Da się jedną połowę wymienić.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
Odkręć kierę, zdejmij plastiki i szukaj, podpinanie VAG'a nic tu nie da, skoro poszedł dymek i zaśmierdziało to gdzieś poszło zwarcie.
-
[ALL B5] Dymek w okolicach kierownicy. Pomocy.
W B5 nie ma przekaźnika od świateł, odpalasz je manetką, dlatego tak często wypalają się styki w niej.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Marcin chyba jeszcze Bukowiną żyje
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Możesz i Roverem. Chodzi o ludzi a nie markę auta....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Dawaj do nas, będzie nas więcej... A może wrzucić na TCS, może ktoś dobije do nas...[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2011, 09:32_________________________________________________Temat wrzucony na TCS, może ktoś się skusi od nich.
-
Strefa Śmiechu
Od dziś będę inaczej patrzył na BMW.... http://www.string-emil.de/BMW/
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To zaraz wrzuce chłopakom z Mińska.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
To może zróbmy jakąś godzinę konkretną. 19?
-
[ALL] Audi 80 B2 2-door sedan quattro R32 3.2 VR6 24V turbo projekt !
W Siedlcach powstaje właśnie R32 + turbo, ale Twój projekt
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
18 / 19??
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mińsk chce zawitać jutro po południu. Jacyś chętni? Harry i ja się deklarujemy obecnością.
-
Strefa Śmiechu
- Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Kilka osób zmieniało Sachsa na LUK'a, ale to pojedyncze przypadki więc nie ma jeszcze reguły...- Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Pisałem Ci przecież priva żeby zostawić te bolce. 3 krótsze są ustalające docisk na kole, a te 2 długie to nie wiem może jakieś doważenie koła. To koło zamachowe ze zdjęcia jest identyczne jak moje, które założyłem. - Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z