Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Kilku aut brakowało.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:07_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:14_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:21_________________________________________________ [br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:25_________________________________________________[br]Dopisany: 17 Kwiecień 2011, 20:32_________________________________________________Zdjęc jest ze 20, ale nie będę wszystkich wrzucał, bo są podobne do siebie.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ale dziś piknie na dworze, a ja musze w robocie gnić....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
W końcu Korzeniu, ciągle o Tobie opowiadamy i o Twoim Audi, jeszcze troszkę byś się poukrywał i ludzie by przestali wierzyć w Twoje istnienie....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zamiast się reklamować i promować na spocie się pokaż, jesteś w sumie jednym z ojców założycieli...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Krypto reklama?
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Na spocie, na spocie..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Z Jarkiem się ustawiłem na małe logi.... o 18.
-
[ALL B5] Potrzebny schemat instalacji elektrycznej - oświetlenie
Odewij się do mnie na maila [email protected] to podeślę cały schemat w pdf.
-
[ALL B5] 3 bieg zgrzyta
Wałkowane ze 100 razy..
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Nie wiem jak inni, ale ja mogę się przesunąć na 18.
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Mińsk chce chyba zjechać.... a co będzie to się okaże. ...
-
Strefa Śmiechu
http://mindcrap.com/index/video/pizza-delivery
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
Zobacz sobie na zdjęciu gdzie jest ta kostka. http://allegro.pl/skrzynia-biegow-1-9-tdi-dhf-audi-a4-passat-b5-wro-i1527793515.html Ta niżej z lewej zaraz nad flanszą jest od czujnika prędkości, ta druga z kablem jest od wstecznego.
-
[B5 AFN] Nie działający prędkościomierz
Z góry się do niej nie dobierzesz. znajduje się na skrzyni biegów.
-
[ALL B5] Ogniska korozji
Nie wiem czy nie taniej i nie lepiej poszukać w kolorze z anglika.....
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Tak.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Ja bym tylko zabielił. Śruby w każdym motoryzacyjnym kupisz. Dziś zamawiasz jutro odbierasz. Zazwyczaj tak to działa....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2011, 14:45_________________________________________________
-
[ALL B5] Ogniska korozji
Zależy czy masz wprawę w malowaniu i czym będziesz malował. Żeby nie było różnicy trzeba dobrać kolor i cieniować i musi to zrobić ktoś kto to umie. Jeżeli chcesz zrobić sam zaprawki farbą z puszki to będzie różnica.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Zobacz tutaj http://www.toledoclubpolska.pl/printview.php?t=752&start=0&sid=3a37a67f6160f3eddbe79acf845a097e
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Kolega Jaro444 jak się nie mylę to pisał. Jak możesz wrzuć fotkę tego koła.
-
Zmiana koła dwumasowgo na koło jednomasowe 1.9 TDI AFN - 1Z
Jak dobrze kojarze to będzie koło od G60 i powinno pasować.
-
Jakiej firmy wahacze polecacie do Audi?
1. Walisz motkiem w zwrotnicę tam gdzie jest śruba, co chwila podlewasz WD40 i znowu młotkiem w zwrotnicę, musi się "obudzić". 2. Grzejesz palnikiem i walisz młotkiem w zwrotnicę. 3. Kolega odkręcał kluczem pneumatycznym, ale musi być mocny żeby dał radę ją przekręcić w zwrotnicy zanim się urwie. Zwykłym kluczem urwiesz od razu. Ja tego nie próbowałem, więc nie mam 100% pewności, że pójdzie. Po wybiciu i wymianie wahaczy wyczyść dobrze otwór przelotowy od śruby i samą śrubę nasmaruj smarem od przegubów. Następnym razem nie będziesz miał tyle problemu żeby ją wybić.
-
[ALL] Regeneracja kół dwumasowych
Moim zdaniem jesteś 920zł w d*pę....