Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Godzinę raz na miesiąc można wygospodarować, oby tylko chęci były :gwizdanie:
  2. Myślałem, że Ciebie już nie trzeba będzie specjalnie zapraszać? Pierwszego spota masz już za sobą to wiesz jakie z nas typy
  3. Polecamy się. Wieczorem albo jutro wrzucę fotki.
  4. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://www.smog.pl/wideo/43126/skad_sie_biora_narkotyki/
  5. Nie stosowałem żadnego podkładu. Odtłuszczasz tylko benzyną ekstrakcyjną i malujesz.
  6. Zapewne tak, jak pada można się pod daszek schować, a jak słoneczko się pokaże to można się polansować na górnym parkingu.
  7. Podskocz do sklepu z częściami do maszyn rolniczych lub maszyn hydraulicznych, za 10cm takiej rury gumowej (zbrojona) zapłacisz ze 3zł.
  8. Ustawiamy się na niedzielę na 16? Weekend się zbliża i będę miał ograniczony dostęp do netu...
  9. To jest farba strukturalna do zderzaków samochodowych, wytrzymałość ma bardzo dużą. Można też kupić niestrukturalną.
  10. Pomaluj http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i1459658732.html Ja u siebie malowałem osłonę kolumny kierowniczej bo była zielona. Jak ktoś nie wie, że było malowane to nie odróżni.
  11. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Uber Dziadek rzuca psią kupą w babe z psem:D Epic win!
  12. Pogadaj z Krychą, powinien mieć. Miałem założony termistor na początku czyli coś w rodzaju tego z aukcji i przekłamywał. Na oryginalnym czujniku jest ok.
  13. Ja sie dostosuję.... elastyczny jestem.
  14. Termin w weekend, godziny popołudniowe...dawać chłopaki, dawać...
  15. Weekend się zbliża, wiosna juz blisko... może by pospocił?
  16. A tak poza tematem to zapraszam na spociki..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73464.0
  17. Do Ata Caru możesz śmiało jechać.
  18. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Ciasto rośnie bez drożdży....
  19. kalik odpowiedział(a) na K2 temat w Audi A4 B5
    Łożysko, opona, a może tylny most.....olej sprawdzałeś?
  20. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    [br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 09:04_________________________________________________
  21. A co kolego chcesz remontować?
  22. Jeżeli masz składane kanapy tylne i możesz się dostać do bagażnika od środka to, wskakujesz do bagażnika ze śrubokrętem gwiazdkowym i latarką. Masz do odkręcenia 12 wkrętów. Osiem z nich jest zamaskowana filcem, więc trzeba sie dobrze przyjrzeć żeby je zobaczyć, 2 kolejne masz w plastiku w zagłębieniu, ten co służy do zamykania klapy ręką. Kolejne 2 masz pod mocowaniem trójkąta ostrzegawczego. Zwalasz całą tapicerkę i masz dostęp do zamka. Ciągniesz za cięgiełko i bagażnik otwarty. Jak się już wygramolisz z bagażnika: zdejmij cięgło, kluczem "10" odkręcasz dwie śrubki żeby wyjąć zamek (on jest w takiej plastikowej obudowie). Odłącz kostkę zasilania, odepnij przewód od podciśnienia (trzeba delikatnie na dole rozchylić te skrzydełka). Zdejmiesz potem te plastikową osłonę i masz cały zamek w ręku. Będzie tam takie plastikowe kółko z ząbkami zabezpieczone zawleczką, wyjmij zawleczkę i delikatnie śrubokrętem odchyl boczne zatrzaski (UWAGA bardzo kruche). Jak wyjmiesz już to kółko to wymyj zamek benzyną ekstrakcyjną i przesmaruj. Można by się jeszcze pokusić i rozbierać dalej, ale mi się już nie chciało dalej, bo ten zabieg u mnie pomógł.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.