Treść opublikowana przez kalik
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Godzinę raz na miesiąc można wygospodarować, oby tylko chęci były :gwizdanie:
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Myślałem, że Ciebie już nie trzeba będzie specjalnie zapraszać? Pierwszego spota masz już za sobą to wiesz jakie z nas typy
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zapraszamy...
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Etam.....
-
"Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Polecamy się. Wieczorem albo jutro wrzucę fotki.- Strefa Śmiechu
http://www.smog.pl/wideo/43126/skad_sie_biora_narkotyki/- [ALL B5] Tunel środkowy przy biegach
Nie stosowałem żadnego podkładu. Odtłuszczasz tylko benzyną ekstrakcyjną i malujesz.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Zapewne tak, jak pada można się pod daszek schować, a jak słoneczko się pokaże to można się polansować na górnym parkingu.- [B5 AFN] Rura od intercoolera - złączka - numer ?
Podskocz do sklepu z częściami do maszyn rolniczych lub maszyn hydraulicznych, za 10cm takiej rury gumowej (zbrojona) zapłacisz ze 3zł.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ustawiamy się na niedzielę na 16? Weekend się zbliża i będę miał ograniczony dostęp do netu...- [ALL B5] Tunel środkowy przy biegach
To jest farba strukturalna do zderzaków samochodowych, wytrzymałość ma bardzo dużą. Można też kupić niestrukturalną.- [ALL B5] Tunel środkowy przy biegach
Pomaluj http://allegro.pl/lakier-strukturalny-do-plastiku-boll-spray-0-4l-i1459658732.html Ja u siebie malowałem osłonę kolumny kierowniczej bo była zielona. Jak ktoś nie wie, że było malowane to nie odróżni.- Strefa Śmiechu
Uber Dziadek rzuca psią kupą w babe z psem:D Epic win!- Oryginalny termometr w liczniku
Pogadaj z Krychą, powinien mieć. Miałem założony termistor na początku czyli coś w rodzaju tego z aukcji i przekłamywał. Na oryginalnym czujniku jest ok.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Ja sie dostosuję.... elastyczny jestem.- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Termin w weekend, godziny popołudniowe...dawać chłopaki, dawać...- "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"
Weekend się zbliża, wiosna juz blisko... może by pospocił?- [ALL B6] Siedlce i okolice
A tak poza tematem to zapraszam na spociki..... http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=73464.0- [ALL B6] Siedlce i okolice
Do Ata Caru możesz śmiało jechać.- Strefa Śmiechu
Ciasto rośnie bez drożdży....- [ALL B5] Wycie z tyłu
Łożysko, opona, a może tylny most.....olej sprawdzałeś?- Strefa Śmiechu
[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 09:04_________________________________________________- [ALL B6] Siedlce i okolice
A co kolego chcesz remontować?- [ALL B5] Zamarzający zamek bagażnika
Jeżeli masz składane kanapy tylne i możesz się dostać do bagażnika od środka to, wskakujesz do bagażnika ze śrubokrętem gwiazdkowym i latarką. Masz do odkręcenia 12 wkrętów. Osiem z nich jest zamaskowana filcem, więc trzeba sie dobrze przyjrzeć żeby je zobaczyć, 2 kolejne masz w plastiku w zagłębieniu, ten co służy do zamykania klapy ręką. Kolejne 2 masz pod mocowaniem trójkąta ostrzegawczego. Zwalasz całą tapicerkę i masz dostęp do zamka. Ciągniesz za cięgiełko i bagażnik otwarty. Jak się już wygramolisz z bagażnika: zdejmij cięgło, kluczem "10" odkręcasz dwie śrubki żeby wyjąć zamek (on jest w takiej plastikowej obudowie). Odłącz kostkę zasilania, odepnij przewód od podciśnienia (trzeba delikatnie na dole rozchylić te skrzydełka). Zdejmiesz potem te plastikową osłonę i masz cały zamek w ręku. Będzie tam takie plastikowe kółko z ząbkami zabezpieczone zawleczką, wyjmij zawleczkę i delikatnie śrubokrętem odchyl boczne zatrzaski (UWAGA bardzo kruche). Jak wyjmiesz już to kółko to wymyj zamek benzyną ekstrakcyjną i przesmaruj. Można by się jeszcze pokusić i rozbierać dalej, ale mi się już nie chciało dalej, bo ten zabieg u mnie pomógł. - "Spoty w Siedlcach, parking Polimex-Mostostal, zapraszamy!!!"