Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kalik

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kalik

  1. Zaryzykujesz? Chyba nie chcesz narażać żony na niepotrzebny stres gdy przyjedzie kilka wozów pod dom... :gwizdanie:
  2. Podnieś auto do góry, pokręć kołem. Jeśli idzie ciężko to znaczy, że hamulec trzyma. Zdejmij koło, odkręć zacisk, wyjmij z niego klocki. Zluzuj odpowietrznik i wciśnij tłoczek, ja to robię za pomocą dwóch kluczy do kół (klucze układają się na kształt litery V, stykają się w tłoczku). Powinno w miarę lekko pójść, płyn wypłynie odpowietrznikiem (szukaj awarii w przewodzie lub pompie ABS). Jeżeli będzie szło ciężko znaczy, że coś nie tak z zaciskiem.
  3. Trzymam za słowo. Harry wie gdzie mieszkasz :gwizdanie:
  4. Przynajmniej jest już czysta, cała sadza w garażu osiadła
  5. Po myciu benzyną proponuje zostawić intercooler na parę godzin w ciepłym miejscu żeby dobrze odparowała benzyna. Ja czekałem tylko godzinę, złożyłem całość i odpaliłem silnik. Pierd..neło zdrowo, w garażu siwo, a silnik po wyjęciu kluczyka ze stacyjki pracował jeszcze z 5 sekund.
  6. Może faktycznie trzeba obniżyć kryteria... 5 spotów to ponad pół roku... A z tym gniazdkiem do haka to dobre było
  7. Może nie.... trzeba wprowadzić zasadę, że Vagowanko od 5 spota
  8. U znajomego w B4 właśnie przewód hamulcowy był przyczyną niesprawności. Brak drożności powodował, że nie odbijał i cały czas jeździł na hamulcu.
  9. Teraz zanim się zbierzemy to z tydzień minie. :gwizdanie:
  10. Jeżeli zacisk jest złożony prawidłowo to sprawdź drożność przewodu hamulcowego, mógł się w nim zrobić zator i płyn nie odpływa.
  11. Program to może za dużo powiedziane...mamy takiego specjaliste w Siedlcach...
  12. Ja przy 140 delikatnie przyhamowałem, bo mi się światła zmianiły..ale zdążyłem skręcić.
  13. Nie Korzeniu, na pół było, nie był zagrzany do końca jeszcze.
  14. Dziwny koleś... Przecież to chwila czasu... za tydzień koleś pewnie będzie miał kaca po weselu...
  15. kalik odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,8686374,Zaplacil_10_zlotych_za_samochod_wart_85_tysiecy.html
  16. Z Igań będziesz jechał prosto przez Siedlce, jak miniesz centrum będą 2 ronda, na jednym pierwszy zjazd prosto, na drugim pierwszy zjazd w prawo i Mostostal za parę chwil będzie.
  17. Dziś taki mini mini, a w niedzielę drugi taki duży duży...
  18. To spot chwilę po 17 na mostostalu?
  19. Ja do 17 tyram. Po godzinie "W" jestem wolny.
  20. Więc możemy przesunąć na 16 jeżeli bardziej Ci odpowiada. Myślę, że chłopaki się zgodzą.
  21. No tak, ale... u mnie jest delikatny program na jakieś 130kM, niestety bez hamowania i wykresu. Po nowym sofcie spalanie mi spadło przy spokojnej jeździe, a czasami lubie do 4 tyś zakręcić....
  22. Mi w wakacje średnia wyszła 4,77 litra przy załadowanym na full aucie. Spokojna jazda z dzieckiem do 120 km/h.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.