Treść opublikowana przez marjankowi
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Ja kupiłem na znanym portalu aukcyjnym czyli allegro. Kupowałem w ciemno, gdyż nie miałem potwierdzonej informacji że ruszy. Taka ciekawostka , w AMI nie ma ograniczeń co do ilości znaków w nazwach utworów.
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Jeżeli ma być jak w oryginale ,to tylko z AMI
-
Rns-e & rns-e led
Zależy , co rozumiesz pod pojęciem rezania. Jeżeli miałeś w B6 RNS-E, to bez rezania podejdzie od Seata Exeo. W RNS-E z A3 lub TT trzeba wymienić panel przedni. W oryginale do A4 nie ma RNS-E ledowego.
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
Niestety kabelek trzeba samemu wymodzić, aby podłączyć AMI AMI działa niezależnie od zmieniarki, można mieć i zmieniarkę i AMI. Jeszcze z R8 ale ciężko osiągalny, 420 035 785 , 420 057 785
-
Montaż interfejsu IPOD pod RNS-E
8P0 057 785 lub 8P0 035 785 Sprawdzone, działa z nowym RNS-E
-
Moduł komfortu. PROBLEM
Sprawdzenie , czy moduł komfortu widzi kluczyk jest bardzo proste. VAG moduł komfortu 46 potem 08 bloki pomiarowe i w kanale 007 na drugiej pozycji widać w momencie działania pilota zmianę wartości. Jeżeli moduł komfortu widzi pilota. Jak nie ma zmiany, to pilot jest uszkodzony albo nadaje na innej częstotliwości. Sprawdź w ten sposób swoje piloty. Jak te wartości będą się zmieniać ,to pilot musi się dać zaprogramować.
-
Moduł komfortu. PROBLEM
Mnie właśnie w taki sposób padł jeden z kluczyków. Też 8E0 837 220K. Nadawał, lecz moduł komfortu go nie widział. Pomogło kupienie drugiego i przełożenie transpondera. Ten drugi dał się bez problemu dopisać.
-
RNS-E a mp3 na DVD 8,5GB
Tylko SD , SDHC nie zadziała. System plików to FAT32, NTFS nie rozpoznaje Są do kupienia karty 4GB np firmy Platinum
-
Aktywacja i Montaz AUX dla RNS E
Do AMI , ale to zadziała tylko z RNS-E mr2010.
-
RNS-E + tuner TV
Żaden oryginalny tuner, obecnie nie będzie działał w Polsce. Niestety, wyłączona analogową telewizję.
-
Co sądzicie o żarówkach H7 Osram Cool Blue Intense?
Nie do końca masz rację. Przy halogenie lampę niszczy ciepło, ale ksenon niszczy jeszcze skuteczniej ultrafioletem.
-
Alternatywa dla DRL
I tak będą świecić, do pierwszego kontaktu z panem z lizakiem.
-
wiszący kabel spod auta
Bo to jest czujnik temperatury zewnętrznej G17.
-
Montaż boczków z roletami A4 B6 B7
podkładka 8E0861359 4szt. 2,47zł haczyk 8E08613374PK 4szt. 12,31zł czarny śruba N908555 01 4szt 0,46zł
-
podgrzewana multifunkcyjna kierownica + tasma airbag + okablowanie + moduł
Wielkiego wyboru dla grzanej kiery nie ma. Moduł 8E0 953 549 R , 8E0 953 549 T jest dla grzanej w RS Taśma 4E0 953 541 B kierownica grzana występuje tylko jako czteroramienna. W zimie bardzo przydatna rzecz, bo grzeje zaraz po odpaleniu silnika i w rączki ciepło.
-
Montaż lusterka wewnetrznego fotochrom do zwykłego uchwytu
Bankowo obsługuje.
-
Kody wyposażenia/odbiór TV
Nawet gdybyś miał tuner TV , to po wyłączeniu nadawania analogowego przestanie działać. Do B7 nie ma w oryginale tunera Mpeg4 Obecnie w Polsce w niewielu miejscach pozostało nadawanie analogowe, w lipcu całkowicie wyłączą
-
Podłącznie modułu haka holowniczego
Niestety w B7 nie znajdziesz żadnego ułatwienia, aby podłączyć hak. Zasilanie trzeba ciągnąć od skrzynki bezpiecznikowej, can jedynie dałoby się zmostkować, gdybyś miał parktronika. Jeżeli nie, to ciągniesz z przodu od licznika lub modułu MCE. Moduł haka jest umieszczony na stelażu pod tapicerką bagażnika z lewej strony.
-
kierownica s-line w miesce zwykłej multifunkcji 4 ramiennej
Kolego, daj linka do oryginalnej strony gdzie był ten opis.
-
Mały plastikowy czujnik przy podsufitce słupku przednim
Czy to nie jest czujnik ultradzwiękowy od alarmu.? Najlepiej zrób zdjęcie, łatwiej będzie dyskutować.
-
Demontaż kuli haka bez kluczyka?
Po odblokowaniu to prawie sam wypada. Czasami trzeba lekko szarpnąć za główkę Zależy też, jak długo był wpięty.
-
Wymiana foteli skóra tapicerek A4 B6 B7 elektryka ledzwie AIR BAG od A do Z
Oczywiście ,że występują. Tyle,że trudno je upolować
-
Prowadnice zagłówków, jak zdemontować.
Czy ma ktoś jakiś patent na demontaż w domowych warunkach tych prowadnic. Potrzebuję wymienić tapicerkę na fotelach, i wyłożyłem się na tym. OK, już znalazłem .
-
kopia zapisu vag sporo bledow prosze o porade
Nie zmieniasz kodowania ,tylko aktywujesz tempomat wchodzimy w ENGINE [select] [01 - Engine] [Login - 11] Enter 11463 to activate cruise control Enter 16167 deactivate [Do It!] i powinno działać
-
rolety od avanta
Boczki podejdą, ale same rolety nie pasują. Muszą być o nr 8E9