Treść opublikowana przez klysek
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Będę ale na wygnaniu- B6 DIVISION
A jak robię a juz chcialem swojego zrobic i Ci na koniec roku opitolic no ale jak nie to nie Biere- Spociki Łódzkie
Panton dzięki za chęci ale mój dobytek jest na tyle skromny ze w 40min z bratem sobie poradzę- B6 DIVISION
Jakiego najlepiej diesla szukać w B6 ? Chodzi mi o oznaczenie silnika- Spociki Łódzkie
Nie no wszystko na to wskazywało ale musimy opuścić lokal i na weekend mamy przeprowadzkę ale moze wieczorkiem wykonam telefon i sie skusicie ale nie będę narazie nic obiecywał bo nie wiem ile zejdzie- Spociki Łódzkie
Dzwon śmiało moze na jakoś butle sie człowiek od razu umówi- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia gdzie tu się klika "Lubię To" ??? Tu nie ma co klikać lubię tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać człowieku czy Ty myślisz, że mam 20 lat - ja to w tym wieku tylko usiąść do grilla, zapodać kiełbaskę (ewentualnie karczka ) dziabnąć dziabąga i popatrzeć jak kopiecie Ale kierować ekipą kopaczy potrafię heheheh Przyłożę starań aby to zobaczyć Coś za duZo nakasowalem- B6 DIVISION
No teraz zes Tomus poszedł po bandzie- Spociki Łódzkie
Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia gdzie tu się klika "Lubię To" ??? Tu nie ma co klikać lubię tu trzeba przyjeżdzać z szpadlem i kopać- B6 DIVISION
- Spociki Łódzkie
Nom klasa sama w sobie i liczę ze w listopadzie będę już mieszkał u siebie za równy tydzień zaczynam przedsięwzięcie życia- Spociki Łódzkie
W Łodzi nie ma..... ale jest pod Łodzią Kłysek widziany dzisiaj pod moim domem Miałem stanc pogadać ale już na firmę leciałem wiec do domu sie spieszyło bo przygotowania do przeprowadzki bo w piątek będę mieszkańcem Tymianki- B6 DIVISION
Kuzwa wczoraj instalacje, sobie tego szatańskiego whatsa mowię kolegów nie mam w realu to chociaż przez internet będę moze miał i tak sie podjaralem ze telefon jebutnal w kibel i skończył żywotność i znowu latam na noki 3310 bez whatsa- Spociki Łódzkie
albo jestes chory albo debil teraz jak zamkne oczy widze to zdjecie- Spociki Łódzkie
- Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
O której sie umwoiliscie i gdzie ?- Spociki Łódzkie
Ścigacze obsrani- Spociki Łódzkie
wiem co to za stanowisko bo dzisiaj do mnei dzownil ze szukaja sprzedawcy"nowych samochodow" Madzia powodzonka zycze- Spociki Łódzkie
a po co ty tam ? mam kolehe ktory pracuje u nich mowi ze wszystko fajnie pieknie tylko kasa jest tak smieszna ze nie wiadomo co z nia robic Moja kasa też śmieszna ...nie wiem jaka śmieszniejsza trzeba sprawdzić 1550 netto pan za biurkiem ktory przyjmuje samochody,obdzwania czesci,przyjmuje petentow wiec mysle ze tam gdzie robisz bedzie ci lepiej ale jak masz zyczenie probuj kto nie ryzykuje nie pije szampana- Spociki Łódzkie
odjebalo ci się w głowie a po co ty tam ? mam kolehe ktory pracuje u nich mowi ze wszystko fajnie pieknie tylko kasa jest tak smieszna ze nie wiadomo co z nia robic- Spociki Łódzkie
tak tylko potrzebuje wykonać mały napad na bank, znasz jakiś taki co można szybciutko i bezproblemowo To weź dla mnie pare €- Budujesz/remontujesz dom lub mieszkanie? Tutaj możesz zadać pytanie
no bo patrzylem to tak samo sie kladzie jak terive a cenowo jak to wychodzi ?