Treść opublikowana przez turzol
-
B6 DIVISION
Pany do ilu max można dać $ za moduł BT 8P0 862 335 Q ?
-
[B6 AVF] A3-->A4 b6 avant s-line plus
Z frontu kozak, z resztą co tu dużo pisać auto dopieszczone w każdym calu. Zanim kupiłem swoje to chorowałem na B6 w tym kolorze w Q i S-line, ale trafić taki okaz to jak 6-tkę w totka. Trzeba zatem się cieszyć tym co się ma
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Póki co to auto wosku nie widziało Zostało tylko dokładnie umyte i wyglinkowane, lakier przeleciałem jedynie QD Chemical Guys ProDetailer. Czekam na cieplejsze dni i bedzie full korekta lakieru i powłoka kwarcowa Cquartz. Póki co kilka nowych fantów wskoczyło do środka. Dekory 1NK już na swoim miejscu Zamontowałem również ori system Isofix na tylną kanapę. Zapragnąłem mieć schowek w full opcji czyli ze zmieniarką, lodówką więc dopiąłem swego Chromy z B7 dzisiaj przed chwilą odebrane z ASO, nie wytrzymałem i od razu zamontowałem. Podświetlany uchwyt na kubek, przycisk ESP, kontrolka Airbag Off, aktywator PDC. Przyciski oczywiście zakupione z myślą o przyszłych modach
-
[ALL B7] Felgi RS4 18" - prośba o poradę
W życiu bym tego nie założył. Te felgi to będzie plastelina
-
Ile rocznie robicie km swoimi autkami??
Ok 20tys km rocznie.
-
[ALL B6] Montaż dokładki S-line
Góra zderzaka S-line na allegro leży http://moto.allegro.pl/zderzak-przedni-gora-audi-a4-s-line-01-04r-orygina-i2187649523.html
-
Piłka nożna
Blaugrana znowu straci do Realu 2 pkt jak tak dalej będą kaleczyć
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Zderzak tył jest już zakupiony z S4 Końcówki wydechów będą od Ultera. Czekam na przedni z PDC od S4 i mogę się umawiać z lakiernikiem
-
Jak wysłać zderzak?
Ja zawsze do gabarytów polecam www.kurjerzy.pl
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Żeby ogarnąć oświetlenie tablicy zakupiłem wszystko nowe łącznie z wiązką i klamką. Lampki LED pochodzą z B8. Kształtem niestety nie pasują do otworów w blendzie z B6, także będzie trzeba rezać konkretniej
-
Jaki termostat 1.9 TDI AWX AVF
Termostaty dla VW/Audi/Skoda robi firma Behr/Hella , na pewno nie Wahler
-
B6 DIVISION
po fakcie Zamówienie juz poszło. Przy okazji pomęczyłem sprzedawcę o nr lampek środkowych z diodami ambiente bo w etce nie mogę namierzyć i facet poległ ... Jutro jadę do Seata obejrzeć na żywca kilka Exeo bo coś mi świta że tam takowe montowali
-
B6 DIVISION
poszły. Wzial za 6 paczek. Chyba niezle jak na boazejro, tym bardziej ze nie liczyłem na to, ze w ogole sie to sprzeda. Dzisiaj bylem w ASO po szuflady z paskami chrom i inne dupce i dostałem z palca rabat 12%, co mnie zszokowało bo wcześniej mimo ze regularnie zamawiałem części głównie do VW skąpili i max urywali 3-5%. BTW Sufit z S-line pod szyber chętnie przygarne. Kto ma?
-
B6 DIVISION
Chyba jednak sie nie zamienie. Facet napalił się na moją boazerie tak, ze płaci więcej niż ceny allegrowe albo oferuje wymiane. Patrząc po cenach z alledrogo to więcej od rybiej łuski warte są drewniane paści
-
B6 DIVISION
Panowie ile warty jest komplet dekorów w rybiej łusce (Facette z B7), popiołka 2-din, ramka manual ? Dostałem oferte wymiany swoich starych listw drewnianych na właśnie rybią łuskę i sie zastanawiam czy wymieniac, czy brac kase
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Innych stołków jak Recaro w następnym moim aucie sobie nie wyobrażam Jak tylko temperatury będą na większym plusie to komplet Recarosów przejdzie gruntowne czyszczenie i zabezpieczenie odpowiednimi kosmetykami.
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Pora zmienić dekory na coś ciekawszego, więc zanabyłem taki oto komplecik 1NK Możliwe, że w tym tygodniu znajde chwilę na montaż. Niestety dekor nad schowkiem pasażera bez emblematu Q. Osobno nikt nie chciał sprzedać więc musiałem pofatygować się po nowy dekor do ASO. Dodatkowo żarniki w xenach niemal równocześnie powiedziały papa, więc zaopatrzyłem się w nowe ori
-
B6 DIVISION
no i takiej odpowiedzi się spodziewałem dzięki
-
B6 DIVISION
Mam pytanie do obeznanych w temacie. Czy ze schowka z lodówką można wydłubać samą lodówkę i przełożyć do schowka bez takowej? Czy ktoś coś takiego już robił? A może się nie da - inny kształt schowka itp. Zależy mi na tym, bo mam schowek ze zmieniarką, a dorwać takowy ze zmieniarą i chłodziarką to jak trafienie 6-tki w lotto
-
Wszystko o Pakietach S LINE S4
wisi na allegro przynajmniej kilka zderzaków z S4. Nie wszystkie są kompletne, np. są bez halogenów natomiast z kratkami bocznymi i środkową
-
[ALL B6] A4 1,9tdi quattro
Gratulacje upolowania quattro w takim wypasie i witaj w klubie Quattro Wiem co znaczy szukanie "tego jedynego" bo sam nie tak dawno zjeździłem się za autem i wydałem góre $ na telefony i paliwo w końcu trafił się Q z wypaskiem .
-
B6 DIVISION
u mnie mimo, ze fabrycznie Audi wyjechało z 3-ramienną sportową kierownica kodowanie na 2 bicie ma wartość 0 , także to chyba nie ma większego znaczenia
-
B6 DIVISION
Czy lakier o kodzie LZ6W (czarny ebonypearl) szedł też w budzie B7? Co spotykam aukcje z częsciami blacharskimi to trafiam na czarny akrylowy
-
[B6 AVF] Druga wymiana rozrządu w B6 AVF.
Przyłącze się do tematu. Przymierzam sie do wymiany całego mechanizmu napinania paska alternatora. A właściwie pasków - bo z tego co widzę u mnie są 2 paski, gdyż mam napinacz starszego typu. Czy ktoś mógłby potwierdzić czy to prawidłowe nr części i komplet potrzebny do wymiany? 038 903 137 T pasek wielorowkowy 17,65x1432mm 038 260 849 A pasek wielorowkowy kompresor czynnika chłodn. 14,24x841mm Powyższe trochę jest mylące, chyba ze pierwszy jest dla aut bez AC, a drugi dla aut z AC? 038 145 299 A napinacz paska wielorowkowego 038 145 283 A uchwyt rolki prowadzącej 038 145 278 rolka odwracająca
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Juz niedlugo bede robil treatment calej tapicery skorzanej w moim B6 z uzyciem kosmetykow SV i zarzuce foty z przebiegu prac na forum. Wytapane z SGS2