turzol
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Obecnie
Przegląda temat: Asystent rozpoznawania znaków drogowych w Audi A4 B9
Treść opublikowana przez turzol
-
iOS - wszystko na temat Jabłka
Trzeba kupować sprawdzonych Marek gdzie siedzi porzadny chipset. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
[B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Tak, Eibach Pro-Kit + 1BE, ale wylatuje na dniach i szukam setupu 1BA pod klienta Zawartość dodana 4 minutes later Trochę szkoda, ale czas na zmiany. Nie wiem co będzie następne.. jest plan na zakup jakiegoś gruza do latania do pracy a jako weekendowóz chciałbym spełnić marzenie i kupić W140 ,E38 albo LS400/LS430 do głaskania i dopieszczania
-
Audi A4 B6 1.9 TDI AVF quattro drży i buczy podczas jazdy
Odbój jest wyregulowany poprawnie, również sama ta poduszka jest nowa z serwisu Audi. Co do poduszki skrzyni to jest zagadka właśnie bo wsadzilem 2 lata temu zamiennik Lemfroder, ale samą poduche, podpora zostala stara. Natomiast mam wrazenie ze cos jest nie halo bo przy opuszczaniu gazu czuć wyraźnie szarpniecie aczkolwiek nie dochodzą żadne metaliczne stuki.
-
Audi A4 B6 1.9 TDI AVF quattro drży i buczy podczas jazdy
Piotrek Kat wywalony wstawiony DP, ale to było miesiąc temu. Auto się lekko odmuliło mam wrażenie, ale słychać bardziej turbo w pewnym zakresie obrotów (świst). Wydech jeszcze ori, wieszaki również. Kiedyś zaczepiłem wydechem jak zjeżdżałem z dużego krawężnika, zlecałem jednak już sprawdzenie dwu a nawet trzykrotnie i wg zapewnień fachowców jest wszystko w porządku.
-
Spoty Katowice i okolice
Jägermeister myk, uwa miałem w niedziele nie pić
-
Nadkola nowe vs używane
Znów podrożały widzę. Kupowałem w zeszłym roku po 105zl/szt materiałowe na przód. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B6 DIVISION
W sumie juz klepnięte, ja teraz robie je pod klienta czyt. rezam do serii
-
Audi A4 B6 1.9 TDI AVF quattro drży i buczy podczas jazdy
Nic nowego. Z tym ze buczenie jest mniejsze przy tych temp. Będę robił teraz turbo to przy okazji wymienię pompkę która ma słabsza korekcje na 4cyl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
siema! Niedziela wiec trza coś porezać
-
A4 B7 ASB Quattro s-line/gwint/19,9,5J/Power by Lab Performance 280KM/580NM
Kocur Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spoty Katowice i okolice
- Wymiana klap/silniczka cieplo/zimno Slask
Ogarniam temat.- Spoty Katowice i okolice
auto stało w CTR zabrze i tam mi zdiagnozowali że mam koła źle wyważone Wrzuciłem letnie na nowych oponach i jest znacznie lepiej. Na jesień szukam czegoś nowego, może nawet pierwszy raz będzie coś z poza VAG gruppe- Spoty Katowice i okolice
Kumpel zabiera.- B6 DIVISION
Szału mają nie robić bo plan jest na zrobienie kozy- Spoty Katowice i okolice
bez roznicy, byle kat wagowe w miare sie zgadzaly. odezwe sie na prv- Spoty Katowice i okolice
Nastał ten czas kiedy trzeba rezać do serii , dlatego zapytam czy komuś nie walają się w klamorach springi 1BA koza edition?- B6 DIVISION
ori sa metalowe. Panowie musze włożyć do B6 serie zawias 1BA - tylko nowe wchodzi w grę jeśli chodzi o amorki. Chodzi o maksymalny komfort i uzyskanie dużego prześwitu Czy ten zestaw Sachs będzie ok czy brać Bilki? Co generalnie lepiej zniesie nasze drogi? I czy cena jest ok czy może ktoś ma załatwić taniej zestawik? http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-tyl-audi-a4-b6-oslony-i5948579978.html- wyjmaki do RNS-E
Kup komplet serwisowych wyjmaków (ok 40zł) bo te zamienniki są baardzo kiepskiej jakosci i wyginają sie od samego patrzenia na nie,- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
173pln- B6 DIVISION
jak ktos coś jeszcze potrzebuje to dawać znać póki mam sesje w ELSIE otwarta- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Coś tam sie poprawiło W tym miesiacu ogarniam podwójne szyby, BT, homelink i z autem prawdopodobnie żegnam się w okolicach czerwca. Warunek przyszłego właściciela - musi wrocic zawiecho do serii , wiec będę kupowal 1BA- [B6 AVF] Avant EbonyPearl quattro Schwarzer Himmel SolarDach ;)
Pompki BA po małym przelocie wpadły do auta. Calosc poskladana na nowych zest napr i srubach. vacum Q Bosch zatem mechanicznie powoli do przodu. Zamówiłem w serwisie i odebrałem nową zaślepkę tunelu na grzany tył bo juz mnie męczyło szukanie używki, za które ludzie wołają wiecej niż za nówke I fotka na szybko z parkingu pod robotą- B6 DIVISION
Prosze , dane z ELSY- B6 DIVISION
Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być - Wymiana klap/silniczka cieplo/zimno Slask