Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

turzol

Pasjonat

Treść opublikowana przez turzol

  1. Trzeba kupować sprawdzonych Marek gdzie siedzi porzadny chipset. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Tak, Eibach Pro-Kit + 1BE, ale wylatuje na dniach i szukam setupu 1BA pod klienta Zawartość dodana 4 minutes later Trochę szkoda, ale czas na zmiany. Nie wiem co będzie następne.. jest plan na zakup jakiegoś gruza do latania do pracy a jako weekendowóz chciałbym spełnić marzenie i kupić W140 ,E38 albo LS400/LS430 do głaskania i dopieszczania
  3. Odbój jest wyregulowany poprawnie, również sama ta poduszka jest nowa z serwisu Audi. Co do poduszki skrzyni to jest zagadka właśnie bo wsadzilem 2 lata temu zamiennik Lemfroder, ale samą poduche, podpora zostala stara. Natomiast mam wrazenie ze cos jest nie halo bo przy opuszczaniu gazu czuć wyraźnie szarpniecie aczkolwiek nie dochodzą żadne metaliczne stuki.
  4. Piotrek Kat wywalony wstawiony DP, ale to było miesiąc temu. Auto się lekko odmuliło mam wrażenie, ale słychać bardziej turbo w pewnym zakresie obrotów (świst). Wydech jeszcze ori, wieszaki również. Kiedyś zaczepiłem wydechem jak zjeżdżałem z dużego krawężnika, zlecałem jednak już sprawdzenie dwu a nawet trzykrotnie i wg zapewnień fachowców jest wszystko w porządku.
  5. Jägermeister myk, uwa miałem w niedziele nie pić
  6. Znów podrożały widzę. Kupowałem w zeszłym roku po 105zl/szt materiałowe na przód. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    W sumie juz klepnięte, ja teraz robie je pod klienta czyt. rezam do serii
  8. Nic nowego. Z tym ze buczenie jest mniejsze przy tych temp. Będę robił teraz turbo to przy okazji wymienię pompkę która ma słabsza korekcje na 4cyl. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  9. siema! Niedziela wiec trza coś porezać
  10. Kocur Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Ogarniam temat.
  12. auto stało w CTR zabrze i tam mi zdiagnozowali że mam koła źle wyważone Wrzuciłem letnie na nowych oponach i jest znacznie lepiej. Na jesień szukam czegoś nowego, może nawet pierwszy raz będzie coś z poza VAG gruppe
  13. Kumpel zabiera.
  14. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Szału mają nie robić bo plan jest na zrobienie kozy
  15. bez roznicy, byle kat wagowe w miare sie zgadzaly. odezwe sie na prv
  16. Nastał ten czas kiedy trzeba rezać do serii , dlatego zapytam czy komuś nie walają się w klamorach springi 1BA koza edition?
  17. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    ori sa metalowe. Panowie musze włożyć do B6 serie zawias 1BA - tylko nowe wchodzi w grę jeśli chodzi o amorki. Chodzi o maksymalny komfort i uzyskanie dużego prześwitu Czy ten zestaw Sachs będzie ok czy brać Bilki? Co generalnie lepiej zniesie nasze drogi? I czy cena jest ok czy może ktoś ma załatwić taniej zestawik? http://allegro.pl/sachs-amortyzatory-przod-tyl-audi-a4-b6-oslony-i5948579978.html
  18. turzol odpowiedział(a) na Quatro7 temat w Audi A4 B6/B7
    Kup komplet serwisowych wyjmaków (ok 40zł) bo te zamienniki są baardzo kiepskiej jakosci i wyginają sie od samego patrzenia na nie,
  19. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    jak ktos coś jeszcze potrzebuje to dawać znać póki mam sesje w ELSIE otwarta
  20. Coś tam sie poprawiło W tym miesiacu ogarniam podwójne szyby, BT, homelink i z autem prawdopodobnie żegnam się w okolicach czerwca. Warunek przyszłego właściciela - musi wrocic zawiecho do serii , wiec będę kupowal 1BA
  21. Pompki BA po małym przelocie wpadły do auta. Calosc poskladana na nowych zest napr i srubach. vacum Q Bosch zatem mechanicznie powoli do przodu. Zamówiłem w serwisie i odebrałem nową zaślepkę tunelu na grzany tył bo juz mnie męczyło szukanie używki, za które ludzie wołają wiecej niż za nówke I fotka na szybko z parkingu pod robotą
  22. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Prosze , dane z ELSY
  23. turzol odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Sprawdze jutro w ELSIE i dam znać, powinno być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.