Treść opublikowana przez abdul81
-
[B5 ADR] Metaliczny dźwięk podczas wchodzenia na obroty.
myślę że nie będzie to wina wspawanej rury... gdybyś wybebeszył kata i zostawił puszkę to tak ale jeśli jest rurka o tej samej średnicy to szukaj raczej tak jak kolega pisze luźnej osłony termicznej albo w którymś miejscu jest po prostu za blisko wydechu
-
[ALL B5] Wspomaganie na rozgrzanym silniu
u mnie to była pompa wspomagania,, objaw ten sam na zimnym spoko po rozgrzaniu lipa.. ale możesz spróbowac wymienić płyn - tańszy koszt
-
[B5 AEB] Dźwięk z Silnika ?
u mnie na 1.8t nic takiego nie było [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 22:09_________________________________________________swoja drogą jeśli szarpiesz silnikiem i na tyle się aż przechyla że słychać jak woda się przelewa to chyba poduchy od silnika sa trochę słabe :>
-
[ALL B6] JAK UNIERUCHOMIĆ AUTO ??
i najlepiej skasuj szybko tego posta :gwizdanie:
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
no mogę mu i quattro sprzedać hehe a jak nie to będzie miał 1 miejsca w paleniu gumy
-
[ALL B5] Zwrotnice od b6 do b5
Nosb takie coś przełożył u Kaska więc wal do niego
-
[ALL B5] Swap na v8
np tylko że te kosiarki zrobią twoje V8 bez mydła no chyba że będziesz montował V8 biturbo
-
[B5 AFN] Wibracje - pulsowanie podczas hamowania
jeżeli odbija ci pedał to mozesz mieć walniety czujnik absu alno się wysunął ja tak miałem i taki objaw był ze nawet przy delikatnym wciśnięciu hamulca odbijało w pedał sprawdź na vagu czy jest jakis błąd ABS-u[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 01:13_________________________________________________ a jakie tarcze założyłeś? Jeśli pojawiło sie to po wymianie tarcz to może to ich wina? to że są nowe nie do końca znaczy że w 100% dobre może mają jakaś wadę i bicie?[br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 01:16_________________________________________________w A3 kolega dwa razy wymieniał na gwarancji bo biły i za trzecim było ok ( brembo- polskie)
-
[ALL B5] Swap na v8
a czemu nie idziesz w 2,7TT lżejszy i bardziej rozwojowy silnik i nawet skrzynia z 1.8t pasuje bo ja tak mam
-
[B5 AAH] Jak wyjąć schowek pasażera
hhmm pierwsze widzę u mnie tego nie ma
-
[ALL] Co kupić pod 2din?
a nie jest za wąskie do B5 bo wydaje mi się że jest [br]Dopisany: 26 Sierpień 2011, 01:01_________________________________________________jak będziesz kupował to pamiętaj żeby była z A4 B5 - ciężko dostać albo z A6 C5 - łatwiej bo z A4 B6 jest za wąska do B5
-
[B5 AEB] Dźwięk ze skrzyni ?
jeżeli to łożysko to samo w sonie nie jest drogie kilkadziesiąt złotych zależnie od silnika tylko żeby je wymienić to trzeba wyjąć skrzynie biegów a to już droższa zabawa zależy od mechanika i od tego ile jest roboty ale ok 300zł powinieneś się zmieścić
-
[ALL B5] Centralny zamek
o ile nie ma problemu z elektroniką tylko z pomką... spróbować moze
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
no tylko kolega chce chyba lajtowo zrobić ze 150kucy a nie ponad 300 no ale jeśli był by chętny na 2.7 po sofcie to chętnie sprzedam cały kompletny swap i przynajmniej mocy nie będzie mu brakować hehe tylko nie wiem czy przepaść jaka jest w spalaniu między jego silnikiem a moim go nie zwali z nóg
-
[B5 AAH] Jak wyjąć schowek pasażera
w schowku na lewej ściance masz dwie śrubki 8mm i z prawej strony z boku deski rozdzielczej zdejmujesz tą zaślepke plastykową i pod nią jeszcze dwie takie same śróbki i wyjmujesz schowek 4 minuty roboty
-
[ALL] Co kupić pod 2din?
jeżeli chcesz dla wygladu to ładuj navi plus do tego kupisz emulator zmieniarki i masz muzykę na sd pendrive a płyty to juz po woli przezytek
-
[ALL B5] Wybieramy wnętrze do mojego auta
no widze że następmy dobry projekcik sie robi :good:[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 19:37_________________________________________________moskal dobrze doradził
-
[B5 AEB] Dźwięk ze skrzyni ?
łożysko oporowe.. jeśli nie jest głośno to ok jak będzie rechotać to wymień
-
[ALL B5] Brak podświetlenia zegarów i deski rozdzielczej
może potencjometr od podświetlania który jest w liczniku?
-
[All B5] Mrugające Ksenony
jak masz od kogo to przełóż przetwornice... ale swoja drogą dziwne ze widać spadek napięcia w oświetleniu wnętrza samochodu to tak jak by regulator napięcia... a ten alternator na 100% był dobry?
-
[ALL B5] Centralny zamek
ja wymieniłem na inną od kolegi i działało wszystko więc może miałem farta ale z tego co pisali na forum to numery powinny być takie same bo jest w niej moduł komfortu który wszystkim steruje w zależności od rocznika i modelu samochodu i jego wyposazenia
-
[B6 ALT] Pytanie o swap na 1.8T
ee tam jak dobrze trafisz i masz kogoś sensownego do swapa to po sprzedaniu swoich części myślę że w 2000 sie zmieścisz spokojnie. na forum były ostatnio dwa zestawy całe na swapa 1.8t za 2500zł[br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 18:54_________________________________________________poszukaj dobrze to spokojnie sie zmieścisz pogadaj z Nosbem może coś ma takiego.... mój już komuś zeswapował ale może coś mu sie trafi
-
[ALL B5] Takie se A4 do latania po wsi i lansu pod remizą vol.2
moja idzie na części więc swapa mogę ci opchnąć
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no właśnie że nawet nie bo ostatnio kilka tras zrobiłem po kilka set kilometrów i średnio wychodziło od 12-14 litrów oczywiście bez deptania w podłoge ale w miarę żywiołowo ale muszę przyznać że jak na kombi to miejsca z tyłu zero i myślę nad S6 a jak się uda to RS6
-
Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(
no zajeżdziłem najpierw na driftcie grzybowie a póżniej skończyła się już całkiem na pomiarach. na skrzynie się uzbiera a wrażenia z jazdy bezcenne [br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:19_________________________________________________No cóż do głowy wpadł nowy pomysł i autko idzie na części bo chyba więcej się za to weźmie w ten sposób niż za całość więc jeśli ktoś jest na coś chętny to pisać bo chcę się wstępnie zorientować jaka będzie podaż na to wszystko