Treść opublikowana przez Killer1984
-
[B5 1Z] Doprowadzenia ciśnienia doładowania do normy
nie, według moich informacji - jeśli w AHU masz niedoładowanie to masz najprawdopodobniej dziurę w dolocie ( aczkolwiek nie wykluczam regulacji sztangą ) Ja mam AHU, i regulowałem sobie sztangą :gwizdanie: Oczywiście, że regulowanie sztangą nie jest błędem, pod warunkiem, że zostały wykonane LOGI i sprawdzony dolot... Załóżmy taką sytuację: kolega pokręci sztangą - nic się nie zmieni Okaże się, że jest dziura w dolocie - kolega uszczelni/wymieni wąż i okaże się, że ma przeładowanie... i od nowa regulacja. Zawsze może okazać się też, że będzie poprawa do czasu aż wąż pęknie bardziej i znów będzie niedoładowanie... Ale decyzja i tak zostaje dla właściciela
-
[B5 1Z] Doprowadzenia ciśnienia doładowania do normy
nie, według moich informacji - jeśli w AHU masz niedoładowanie to masz najprawdopodobniej dziurę w dolocie ( aczkolwiek nie wykluczam regulacji sztangą )
-
[B5 1Z] Przekaźnik, a nierówna praca silnika
Kolega chyba w ogóle nie czytał artykułu podrzuconego przez Daimos
-
[B5 AFN] Silnik rano nie odpala przy -1/ czy zuzyty silnik
"kont wtrysku" "morze jeszcze to ale nie pomogło" - zainstaluj sobie Firefox ( ma genialną wtyczkę która sprawdza pisownię... bo aż oczy szczypią jak czyta się takie rzeczy ) http://www.mozilla-europe.org/pl/firefox/
-
[B5 1Z] Szarpie/brak mocy przy przyspieszaniu po 2000 tys obr
Ja również
-
[B5 1Z] N75 szybka pomoc
u mnie akurat ułamał się tak, że udało się polutować i wygląda na OK, chociaż ciągle mam przeładowanie... muszę połączyć wężyki na krótko i zobaczymy... ( N75 czyściłem ale nie uszczelniłem go za szczególnie i pewnie przepuszcza )
-
[B5 1Z] N75 szybka pomoc
mimo wszystko przyjrzałbym się zasilaniu N75 być może łączy na postoju... podczas jazdy działają inne siły na przewody i po prostu nie działa jak należy... u mnie też wydawało się, że jest ok... a ściągnąłem tą gumową osłonę i okazało się, że jeden z przewodów jest urwany... Wydaje mi się, że gdyby winowajcą była "gruszka" to miałbyś problem również po zmostkowaniu... Ja bym szukał przyczyny w N75 bądź jego zasilaniu
-
[B5 1Z] N75 szybka pomoc
- [B5 1Z] N75 szybka pomoc
mam nadzieję, że kolega nie pośpieszył się z zakupem... bo może okazać się, że np. przewody zasilające są gdzieś przerwane... ( u mnie np. były urwane przy wtyczce... )- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
hehe, problem w tym, że ja się zorientowałem jak któregoś pięknego dnia jak wszedłem do kanału i zobaczyłem zalaną belkę przetarłem szmatą i po prostu częściej sprawdzam stan i uzupełniam w miarę potrzeb niedługo czeka mnie wymiana rozrządu to zrobi się komplet :gwizdanie:- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a ile Ci oleju bieże? Mi zeżarł sam nie wiem ile ale poziom z max spadł do min po przejechaniu jakiś 8500 km nie wiem jaka ilość oleju jest w zakresie max-min niestety nie odpowiem Ci bo mi ucieka przez ten filtr... ale po 6 miesiącach ubyło mi z 3/4-tych zakresu do prawie minimum- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
z silnikiem wszystko OK no może poza N75 i nastawnikiem- Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
No dobra ale Twoje wozidło jest 5 lat młodsze. Bez przesady mamy z tego samego roku a jeżdżę na MOTUL 8100 x-cess 5w40 505.00 - żadnych wycieków niema poza filtrem oleju przez mój błąd nie posmarowałem uszczelki filtra olejem... po zimie będzie kolejna wymiana (na tyle starszy mi żeby dolać ) więc zrobię to prawidłowo- Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
Z tym rodzynkiem nie mogę się zgodzić... co z tego, że ma mały przebieg... jak dziadki ruszają przy 5-6 tys obrotów Ewentualnie tak wjeżdżają do garażu... :- [B5 1Z] Brak mocy
Z własnego doświadczenia wiem, że wyjdzie jak zdemontujesz filtr powietrza i przetniesz go w kolanku, wtedy możesz nim kręcić i ustawić go w odpowiedniej pozycji- [B5 1Z] Brak mocy
Nie mogę się z tym zgodzić ja miałem ogromny problem żeby go wyjąć... w końcu przeciąłem go na tym kolanku i wtedy ładnie wyszedł- [ALL] Uruchamianie Vagcom oraz komunikat z błędem aplikacji?
spróbuj może uruchomić program w trybie zgodności z np. win 98, możesz spróbować też odpalić jako administrator... tego typu są ciężkie do zlikwidowania bo niema jednoznacznego błędu i winowajcy za razem... pozostaje szukanie na oślep- [ALL] Uruchamianie Vagcom oraz komunikat z błędem aplikacji?
Spróbuj tego: Panel sterowania >>> Ustawienia regionalne >>> Języki >>> Szczegóły >>> Zaawansowane >>> odznaczyć usługi tekstowe- [B5 1Z] Buczenie w przedziale 1800-2000 obr.
Powiem Ci, że nie wiem - nie jestem mechanikiem aczkolwiek jakby się zastanowić to może mieć ponieważ może się zamykać i otwierać jakoś dziwnie - ale czy to dawałoby taki efekt? - nie wiem- [B5 1Z] Buczenie w przedziale 1800-2000 obr.
niestety... Obawiam się, że każdy to indywidualny problem i u każdego może być co innego- [B5 1Z] Buczenie w przedziale 1800-2000 obr.
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=162589.0;highlight=1900+2200 http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=5421.0;highlight=1900+2200- [B5 1Z] Brak mocy
- [B5 1Z] Brak mocy
U mnie jak rozebrałem katalizator to środku była kulka która mieściła się prawie w rurę idącą do kolejnego tłumika... więc reszta tego czegoś gdzieś musiała się podziać...- [B5 1Z] Brak mocy
Jak będziesz usuwał katalizator to zdejmij resztę układu wydechowego i wysyp syf który mógł przelecieć z katalizatora, ja tego nie zrobiłem i raczej czeka mnie ta operacja jak tylko się ociepli...- [B5 1Z] Świerszczenie z przodu silnika
U mnie dzwoni/wydaje dziwny dźwięk intercooler wystarczy go ręką dotknąć żeby umilkł, przynajmniej u mnie te gumowe mocowania pewnie podziękowały za współpracę - [B5 1Z] N75 szybka pomoc